0

Czyli co? Nastepne 7.5 bańki do kiesy?

1

@Popitek12 Jako pokutę masz się z Gdańska doczołgać na Żoliborz w Warszawie leżąc na plecach.

0

@Kgorecki2500 I tak i nie. Bo teraz zasady są durne i tam grała Estonia bo zagrała w lidze narodów czy coś takiego. Więc baraże owszem są częścią ale nietrudno odnieść wrażenie że faktycznie coś tu jest nie tak.

0

@Faro On ma 14 lat? Ciekawe.

3

Nie dziwne. Wypełnił swoje zadanie to i został doceniony.

1

@FcPortoFan1999 Wygląda na to że nie.

https://naszosie.pl/2024/07/06/najbardziej-absurdalna-kara-w-historii-julien-bernard-niszczy-wizerunek-sportu-wideo/

Może im przeszkadza że tak chłop z babą? Kto się może za mało nowoczesnie.... Śmiech na sali.

Można się śmiać ale jestem na 99% pewny że gdyby pocałował chłopaka albo dziewczyna dziewczynę to by nie było problemu dla sędziów.

2

@MesQueUnClub96 Jeszcze kilku i będzie na Nico. Ktoś tu pisał żeby zrobić na niego zrzutkę to się chłopaki wzięli do roboty.

0

Matko to euro po drugiej kolejce grupowej to jest poziom żenada.

0

@VamoSBarca88 Da się to włączyć w tv czy tylko na internecie?

0

@Sulimo Zastanawia mnie jak to wpada. Musiało między dziurami w siatce. Ale to jest praktycznie nie do powtórzenia.

Skandal to to nie jest bo z tego co widać na końcu nie uznał tego.

Edit. Chociaż w sumie jak to włączyłem na duży ekran to widać że siatka jest rozwalona.

0

@Kgorecki2500 Chyba raczej
"In Probierzówka łi chrust"

2

@Rust_Cohle Chyba jednak nie wszystko poszło po jego myśli....

0

@13th Tym strzałem zyskał sympatię praktycznie całej La Bamby haha.

0

@PatrychoO W sumie w jakimś stopniu można się z tym zgodzić. Mogłoby być tak że od fazy pucharowej sędziują sędziowie tylko z tych krajów które nie grają. Z drugiej strony jeśli tam sędzia nic nie odwalił to jest szukanie dziury w całym.

0

@PatrychoO On tak serio powiedział na mundialu? Bo widzę że to zdjęcie z Kararu.

0

@DragonxNF Wsadz asystę bo chyba była jedna.

1

@Sulimo Tak jest jak się "spece" od wulkanizacji za inną robotę biorą.

1

@CatalanDream Jedyny smutny Polak haha.

1

Niemcy odpadli i prawie cała Polska się cieszy.

1

Gramy do skutku.

2

Ale to jest idiota.

0

Myślałem że to obok poszło.

PS: Ferran dno.

2

Tu to raczej udawacz madrycki.

3

Zdziwiony bo w Madrycie tak grają i luz.

2

@Zoker Myślałem że Chiny więcej. Ale spoko teraz już będą praktycznie takie mistrzostwa że kto będzie chciał ten będzie grał.

2

Dobrze że ten bramkarz jest ogarnięty... Leo no cóż słabszy mecz ale ostatnio była jakaś kontuzja. Też nie będzie non stop top lvl jak na mundialu wiek też robi stoje (chociaż i tak stawiam na kontuzję).

1

@Luciano99 A czyli ten licznik to jest waga a nie ilość.

0

@tristan87 Ciekawe bo ktoś tu napisał że ławka jest z drugiej strony.

0

@Hadim Też mi się tak wydaje ale myślę że i tak zostanie tu aż nie skończy kariery.

2

@arasz1819 Wiadomo że wszystko robią ruscy agenci.
Ruscy agenci wieszają plakaty ruscy agenci chcą CPK ruscy agenci chcą atomu w Polsce ruscy agenci ostatnio narzekają na tuska bo się popisał w sprawie reparacji na spotkaniu z niemcem wcześniej ruscy agenci się nie chcieli szczepić na covida. Wszędzie tylko i wyłącznie ruscy agenci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?