1

@ranger3120

Jeśli chodzi o dźwięk lub muzykę nie koniecznie ze śpiewaniem to:

Warcraft 3
World of Warcraft
Diablo II
Strażnicy otchłani w Dark Souls 3 mają fajny podkład

Jeśli chodzi o faktyczne piosenki to w sumie tylko w Baldur's Gate 3 zwróciłem na to uwagę muzyka tam jest 10/10 (zresztą jak i całokształt).


0

@Szklaner Wiadereczko dla pana.


1

@Criss18Barca Powinien dostać kulę w łeb.

3

@Hosh Tylko czy nas stać na takie coś? Czy tebas się nie przyczepi? Czy puszczą nas linity finansowe? Czy znów trzeba będzie dźwignie odpalać? Pytania pytania....

4

@blakkudium Za chwilę się okaże że piłkarze Barcelony mają najbardziej popsute zęby w całym biznesie i wiele rzeczy się wyjaśni.

1

@NeroTFP1 Jeszcze bodaj ojciec Fatiego.

0

@Safrani Gadać to każdy może. Tak jak o CPK a jak się słucha opini o tym co tusk opowiadał to wychodzi że to jego CPK to ma tyle wspólnego z CPK co nic. Kwota wolna też nie ruszona. Wszystko co dobre tylko gadają albo kasują co się da. Konkretów zrobili parę i do tego same bzdury a tymczasem ostatnio mi przyszedł rachunek za prąd 600 więcej przy mniejszym zużyciu który z uśmiechem zapłaciłem.

1

Pepe Conde już pracuje z piłkarzami Barcelony. Myślicie że już się chłop załamał czy to dopiero przed nim?

A tak na poważnie to mam nadzieję że ci nowi od przygotowania fizycznego coś zrobią i będzie mniej kontuzji bez kontaktu z przeciwnikami.

0

To jest hit "obecność Clementa Lengleta na dzisiejszych badaniach w Ciutat Esportiva na start presezonu wywołała pewien niesmak wśród kibiców" to znaczy co? Chłop na kontrakcie miał nie przyjechać? To by dopiero był "niesmak".

0

@ObiwanKenobi Tu mówi dlaczego są w tej frakcji ( parę minut na sam koniec).


0

@kuz To tylko w tym sezonie.

1

To jest w sumie straszne "British Journal Sports Medicine odkryło kilka lat temu, że 77% badanych brytyjskich piłkarzy miało zapalenie dziąseł, a 80% chorobę przyzębia". Teraz piłkarze aktorzy czy inne "gwiazdy" zęby mają jak od cyrkla. Wszystkie śnieżnobiałe dopasowane tak że nawet wykałaczki nie wsadzi a tu takie statystyki.

0

@tristan87 Rano nie dostali po mordach to po południu wyszli.

@T^L Nie może być w słoneczku bo planeta płonie i aktywiszcze by spłonęło razem z nią.

0

@kuz Ale z drugiej strony ile razy nie pojrdzie na LM tyle razy kontrowersje.

0

@ranger3120 Była nitka na Twitterze. Ale to było dawno i już nie pamiętam kto to wymyślał.

1

@tristan87 W sumie jak można być na forum 666 (co samo w sobie jest piękne) i mieć 64686 komentarzy to nie rozumiem... To jest 97 komentarzy dziennie.

@FcPortoFan1999 Widzisz? Świat jest pełen egocentryków. Każdy myśli tylko o sobie. O mnie myślę ja jeden na całym świecie.

3

@PatrychoO Cris zagrał dużo mniej meczy. W 9 meczy spoko zrobi z 10 goli i 20 asyst i Messi pomulony hahaha.

0

@tristan87 Pamięta co może pamiętać.

0

@Arys Na 99.9% nic dobrego Cię nie czeka. Także nie rób sobie nadziei.

0

Filck ich zobaczył. Załamał się i "dzisiejszy popołudniowy trening został odwołany".

0

@Cvzx Ja proponuję 101% ludzie niech dopłacają za możliwość pracy a nie żeby zarabiali. Lewica najlepiej wie na co kto potrzebuje i ile.

1

@PatrychoO W sumie x lat później "udźwignął" finał w Katarze. Wole słuchać jego niż Borka i Podolińskiego czy jak mu tam jest. Albo Węgrzyna....

1

@Sezam Na tym zdjęciu nie wygląda na przekonanego haha.

1

@Comentateiro On miał jak ostatnio sprawdzałem na Transfermarkt wartość 90 milionów. Po euro będzie pewnie ze 130. 200 to się nie opłaca.

6

Laporta niech już robi przelew za Nico bo masakra co chłop robi.

0

A może tak Nico i Olmo do nas i mamy atak prawie jak reprezentacja?

0

@El Plutoninho No nie wiem patrząc na ostatnie lata to między czasami Xavi Messi Iniesta i reszta a teraz to jest wyrwa.

0

@FCB_dimiC Za 15 lat on będzie miał 31.

0

@VeB 1899 I tak nie był zły bo tu 99% za Hiszpanią haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?