Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Raczej co wciągnął.
4
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Ogólnie uważam że tylko ludzie z trwałą niepełnosprawnością (oczywiście też nie wszyscy bo za chwilę spec jakiś by sobie palca uciął i kasę by chciał)powinni coś dostać od państwa. Natomiast nie powinno być zasiłków bo ktoś nie chodzi do roboty z lenistwa albo narobił dzieci.
2
@michal26 Joe jeszcze ze 2 godziny temu to był pewnie dla niego "człowiekiem przyszłości" hahaha.
1
@Kgorecki2500 @Herato Tam przede wszystkim są jednomandatowe okregi zdaję się. I nie zależnie czy jesteś republikaninem czy demokratą muszisz robić co jest dobre dla ludzi którzy na ciebie głosują bo inaczej out przy nastepnych wyborach.
My mamy popis ale nie głosujemy na ludzi i czego by nie zrobili to jak są w dobrej komitywie z hersztem i są wysoko na listach to będą w parlamencie jeśli tylko będzie odpowiednie poparcie.
10
@Litman No z Joe był na 100% haha.
1
@Arden Babka podobno nie jest zbyt "lotna intelektualnie". Ale ze względu na to że kobieta + nie do końca biała (a to się teraz ceni w mediach itd.) to ma szansę wygrać. Chociaż może jednak ludzie mają dość demokratów po tym jak się prezentował Joe.
0
@FcPortoFan1999 Mi się wydaje że bardziej brakuje ofensywnego pomocnika. Rakoczy tylko traci.
1
@MesQueUnClub22 Najlepsze by było zdjęcie w tej islamskiej piżamie w takim razie. Żeby się czasem "patomężczyźni nie ślinili"...
0
@Azazel_Pazuzu Pedri też skracał po euro i bodaj olimpiadzie. I nic dobrego z tego nie ma.
0
@tristan87 Nie wiem czy po tak krótkim czasie jaki on był na boisku można to stwierdzić. Tym bardziej że przyszedł pół roku wcześniej niż powinien. Ja bym go nie skreślał a powiem więcej. Na początku sezonu bym go dawał w pierwszej 11. I Lewy max od 60 minuty. Zobaczyć czy zaskoczy.
1
Komentarz usunięty
1
@Masnymichael Zależy w jakie.
W Baldur's Gate 3 grałem rok temu to grałem na najwyższym jaki wtedy był bodajże taktyczny. Teraz jest już tam wyższy.
W Total War Warhammer gram na bardzo trudny czyli o jeden od najwyższego legendarnego.
W Horizon Zero Dawn na najwyższym.
W Pathfinder I na trudnym
To w sumie tyle co grałem w ostatnim czasie.
Staram się grać na najwyższym chyba że to się wiąże z masakrycznym rng gdzie np crit przeciwnikowi wchodzi w 90% i jest to denerwujące.
0
@Azi Może go krzyż pali w oczy.
4
@Kgorecki2500 No fakt to wszystko tłumaczy 8 letni syn Frysztaka zaora przemysł w Europie haha.
0
@Comentateiro "Tusk na prezydenta? Przy tak dużym negatywnym elektoracie?
Niemożliwe." Obawiam się że się mylisz. W Polsce społeczeństwa jest tak urobione że w zależności od okoliczności szansę ma nawet słup z plakietką partii pis lub po. Ostatnio ludziom zbrzydło pis i do wyborów prezydenckich to się nie zmieni. Więc kogo nie wystawi po na 99% będzie prezydentem. Za parę lat ludziom zbrzydnie uśmiechnięta Polska Donaldu Tusku i wybory wygra nawet random z pis. Co zresztą pokazały wybory gdzie był Dudu vs Shogun. Kto to był w ogóle Duda? Mi Mi Michnik powiedział że żeby Shogun przegrał to musi przejechać na pasach zakonnicę w ciąży po pijaku czy coś takiego. A mimo że tego (raczej) nie zrobił to przegrał bo ludzie mięli ich dość.
0
@Barcanajlepszyteam Bardzo dobrze niech uderza. We mnie uderza to co wtedy robili.
3
@tristan87 Niech wy..... szmaciarz. W oczach takich ludzi Polacy nie mają prawa pamiętać albo o tym mówić bo ktoś się jeszcze źle poczuje.
Pomnik sam w sobie bardzo dobry i mam nadzieję że władze miasta będą go bronić.
1
@MesQueUnClub96
1. Taryn Terrell od czasów TNA
2. Tawny Kitaen od teledysków Whitesnake (niestety już nie żyje).
3
@Kgorecki2500 Ten to akurat powinien siedzieć za to co wyprawiał na granicy. Przecież to jest ewidentnie działanie na szkodę państwa polskiego.
0
@NeroTFP1 Ona jest w ogóle w sejmie? Bo mi się wydaje że nie. Gorzej że takie zeznania podają goście co od lat siedzą w sejmie albo na stanowiskach ministerialnych.
0
@BorzyKrzys Sukces murowany a jak nie to się zrzuci na "hejterów".
1
@Kgorecki2500 Powinien każdy dać wypełnione na komputerze i by było najlepiej. Wszystko widać w przejrzysty sposób.
15
Akurat on jak się chce o tym meczu wypowiadać to powinien zacząć od tego że nie wyleciał po 15 minutach. A powinien.
1
@blakkudium Zrobić na kickstarterze zbiórkę i będzie za chwilę.
0
@skubi99 Dlaczego tak uważasz? A może on woli coś w stylu @jowita albo nie wiem Żukowska czy Scheuring-Wielgus.
0
@Kgorecki2500 Jeśli tusk nie zmienił ani jednego przepisu to znaczy że trwa to samo co za pis. Więc może doszli do wniosku że skoro praworządności wtedy nie było to logiczne i teraz nie ma.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Szczerze mówiąc nie wiem. Kiedyś na wp.pl było coś takiego ale dawno tego nie śledziłem. Szukał bym na oficjalnej stronie ekstraklasy jak już.
1
@BorzyKrzys Kibicuje akurat im od 2009 roku bo na pes 10 tam kończyłem karierę w become a legend haha. Piękna to była gra.
0
@kuz Pierwszy wygrali chyba 3:0. Więc jest ok. Niestety wejdą.