Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HypeR Czy żona siedzi obok?
3
@macio_944 Nie bronię nikogo. Ale fakt jest taki że gdyby Braun wziął sobie asystentkę z ruskim nazwiskiem i ktoś z wiadomej strony sporu politycznego napisał o niej to co piszą o tej to ci co teraz zgrywają oburzonych by go grillowali przez pół roku a przy wyborach by to wyciągane było do końca jego startów.
W mediach pewnie by gadane było i wszyscy jak jeden mąż nie zależnie czy pis po psl czy Hołownia by się wypowiadali że to skandal.
1
@RosjaninBut Jakie jest źródło tego artykułu? Bo jak dałem wyszukaj to tylko z Twittera są.
0
@jakub1906 Zostanie królem po karierze.
14
Szacunek za parę akcji zawsze będzie miał.
Ale to nie zmienia faktu że ten temat powinien być już zakończony. Lepiej jak już to wsadzić do składu młodego ze szkółki bo można na nim zarobić albo może wskoczyć do składu jak Lopez Yamal czy inni. Sergi tak czy inaczej jest tylko wydatkiem. Bez szans na zarobek czy rozwój. Taki trochę jest bo jest.
11
@Gaz "
How do we tell our kids that Neymar didn't win the Ballon d'Or?" Powiemy że poszedł do PSG żeby wyjść z cienia Leo Messiego i tak wyszedł z cienia że zaginął w ciemności.
0
@4drian0 W Polsce by mu się to nie udało.
0
@Uukasz_93 No ładniejsza niż ta wcześniej.... Tylko szkoda że to nie prawda hahahaha ale ludzie się dają łapać że aż szkoda słów. Z drugiej strony czy kogoś to jeszcze dziwi?
1
@kuz Xavi na początku też narzekał na zawodników. Pamiętam coś takiego jak mówił że to niewiarygodne grać w Barcelonie i mieć problemy z najłatwiejszym i rzeczami jak taktyka czy kwestie techniki.
Dopiero po jakimś czasie albo się z piłkarzami zakumplował albo nie chciał im podpaść i zmienił gadkę na to że "byli my lepsi trawa za długa a zupa za słona" o intensywności i zapi.... na treningach to mówi każdy trener który tu przyjdzie.
Mam nadzieję że Niemiec nie popełni błędu i nie da sobie wejść na głowę. Ktoś nie daje rady to ława i tyle. Dość truchtania do obrony.
1
@mmaciass Flage powinien nieść ktoś na Cyprze urodzony.
PS: Bardziej mnie oburza udział w igrzyskach gwałciciela pedofila. To co ona robi z własnej woli to jest jej sprawa.
9
@BorzyKrzys Nie zdziwił bym się gdyby to była jakaś randomowa babka. Ale policjantka? Masakra taki ktoś to powinien chyba ludziom pomagać zwłaszcza niepełnosprawnym (no bo się chyba babka zorientowała że gość chory. Zakładam że go widziała).
1
@KrychaFCB Podejrzewam że to nie będzie ostatni taki przypadek na tej imprezie.
1
@Kapitan hawk Ten .... Co x lat temu w sylwestra zabił całą rodzinę nie wiem czy nie dostał 13 lat....
0
@Uukasz_93 Pierwsza myśl "no nie za ładna".
0
@ranger3120 Nie możliwe z tego względu że gdyby to był aktor to by wzięli kogoś kto nie będzie sprawiał wrażenie że nie wie gdzie jest. Ile razy Joe miał taką akcję że wszyscy się łapali za głowę?
0
@MesQueUnClub96 Cashe żeś usunął?
3
@macio_944 Podejrzewam że @Luciano99 pokazał kiedyś chłopakom atlas z zabytkami i panowie po prostu zafascynowani Krzywą Wieżą w Pizie pomyslili typowe "my k... nie zrobimy? Poczymej mi piwo" no i w efekcie masz krzywy kibel w ....
0
@MesQueUnClub96 Miałem coś takiego. I też nie miałem danej serii PC. Wyczytałem że tam gdzie jest zainstalowana przeglądarka jest folder albo plik cashe który trzeba wywalić. Ale mi to nie pomogło (ale może Tobie naprawi) więc przeinstalowałem całą przeglądarkę i się naprawiło.
1
"José Álvarez: Całkowite porozumienie między Barceloną i agentem Nico Williamsa" Czyli teraz nic tylko trzeba czekać na słynne "Here we go José Álvarez to Barcelona".
1
Po ludzku szkoda chłopaka... Masakra. Piękny sen wejście do Barcelony kilka goli asyst wydaje się że "świat u stóp" a tu jeb i taki dramat i to nie w ciągu 10-15 lat tylko na praktyczne początkowej fazie kariery.
0
@macio_944 @zodiak_10 @Luciano99 Nie wiem jak Wy się chlopaki bawicie ale pamiętajcie:
0
@IronMan43 Jednak wolał bym wygrać hehe.
@JordiAlbion No może i tak. Z drugiej strony Xavi czy Iniesta spokojnie mogli w 2010 dostać.
22
Jak się ktoś oburza o ten wpis to powinien się skontaktować z lekarzem lub farmaceutą w celu nabycia leków na głowę...
0
@Aragorn33 Czy ja napisałem że tak jest czy Ty sobie po prostu dopowiedziałeś?
Ja nie patrzę na sondaże właśnie od kampanii Komorow vs Dudu. Bo się one za często nie sprawdzają. Po prostu to jest do przewidzenia.
1
@Aragorn33 Zgodnie z moimi przewidywaniami teraz się będą pojawiać sondaże gdzie Trump przegrywa z kandydatem demokratów (ktokolwiek by to nie był). Sondaże od dawna są elementem gry politycznej i nic więcej. Wystarczy przypomnieć Trump vs Clintonowa Komorow vs Dudu.
0
@lucas/catalan Propaganda alkochole mają bardzo przyjemną ofertę.
1
@skubi99 No w sumie kto wie. Może miała pracę która mogła skończyć się ciążą i dlatego jej tak zależy na legalnej aborcji.
0
@Kgorecki2500 Mojego głosu i tak nie dostanie. Wole psy.
0
Lista bym powiedział na zasadzie kto popularny haha. Mbappé nad Xavim i Iniestą bo strzela gole a oni nie. Zresztą Modric nad nimi też bym nie powiedział (ok ma LM więcej ale 2 euro + mistrzostwo świata to to nie jest). Lewy nad Suarezem to też moim zdaniem nie jest (chociaż tu pewnie są zdania podzielone). Henry na 4 też mi nie bardzo pasuje.
1
@MesQueUnClub96 Ale fajny pies.