Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Raczej jak eksponat muzealny.
1
@zadafcb Jako ekspert powiem Ci że żeby coś ugrać to trzeba będzie wygrać z każdym nie zależnie kto to będzie.
1
@Kgorecki2500 Wolę jednak to:
4
Skończmy już ten temat....
0
@marcin62 To jest sam początek gry. Tam w jednym z więzień jest za.... wielki zakrzywiony miecz co daje bleed przeszedłem tym całą gre (bodaj w wschodniej części pierwszej lokacji)
Skopiuj cały ten link bo inaczej pokazuje rycerza.
https://eldenring.wiki.fextralife.com/Bloodhound's+Fang
2
@MesQueUnClub96 Mi się wydaje że to jest od tego jakie są warunki w Afryce. Temperatura i wilgotność powietrza. I organizm jest mega wydolny. Chociaż to tylko domysły.
0
Masakra. Chłop na 10000 metrów biega i ma tak chude nogi że szok.
2
@Cule1234 Jak większość tego co wymyślają dziennikarze. Podejrzewam że te transferowe spekulacje to też jest farmazon.
4
@Yamal_Williams Niestety pies miał niefart i trafił na debila.
1
@BORO_12 Nie mówię że nie. Jednak mimo wszystko czekam na efekty bo jak odchodził Setién to mówili że za Koemana to zapi..... i tak przeszło przez Xaviego.
1
@BORO_12 No oby. Bo filmy to były przy każdym kolejnym trenerem i gadanie że teraz to już nikt nas nie zajedzie.
2
"Barça nie chce przekraczać 50 milionów stałej kwoty, ponieważ za rok właśnie tyle będzie wynosić klauzula odejścia Olmo." No to bym im powiedział nara i za rok dał 50 bez bonusów (jak już musi być ten Olmo).
0
Coś się dzieje? Ktoś patrzy?
1
@Safrani Ta. Z jakimiś zmianami. Np więcej npc więc questów pewnie też.
@daniel32778 No oby ale zobaczymy. Na razie robią to chyba drugi rok i nie pokazali nic. I dlatego mam obawy.
2
Gothic Remake.
To już dziś. Wielki dzień dla Polaków. Ma być pokazany gameplay z Gothic Remake. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ale przeczuwam katastrofę.
0
@junior1905 Znaczy tam w opisie jest porwanie. A w zdjęciach już jest w kostnicy tak że tego....
0
@junior1905 On miał jeszcze chyba ze dwóch kumpli. Z tego jeden robił w barze. I myśleli że to się ruska mafia mści za to że ich wcześniej rozwalali?
Edit: Nie wiem czy to nie jest to.
https://www.filmweb.pl/film/Tokarev.+Zab%C3%B3jca+z+przesz%C5%82o%C5%9Bci-2014-658566
1
I tak działa myślący zarząd. A u nas przez lata zrobili takie kominy płacowe że trzeba błagać żeby ktoś naszych wziął jak oczywiście chcą odejść co też się mało kiedy dzieje.
0
@Yamal_Williams Jest jakiś filmik? Oblali ją farbą czy tylko dla "przyzwoitości" krzyknęli dwa razy a potem już śpiewali piosenki ze wszystkimi?
8
@zodiak_10 Ostatnie pokolenie protestowało że przyleciała samolotem. Czy ona im pasuje bo znana i walczy o klimat?
1
@Sebolinho Pytanie jest takie czy Nico chce TERAZ. Bo jak nie to też nie ma co mu dawać kasy jak Mbappe (to że Lewemu płacą więcej to nie powinno być wyznacznikiem bo to patologia). Tak samo z tym Olmo. Ja bym zrezygnował ale ja nie decyduje i myślę że za chwilę i 70 milionów zapłacimy. Laporta i Deco potrzebują głośnego transferu.
0
@Roni/VEB Może i w Paryżu nie. Ale takie sytuacje w historii już miejsce miały i to nie raz.
A to że babka ma poziom testosteronu wysoki jak facet i to nie jest zakazane to jest kretynizm ale to już inna kwestia.
1
Zaczęło się.
1
@maroon No ja nie odpowiadam za to co ludzie piszą hehe.
0
@Roni/VEB No np to że każdy może sobie mieć płeć jaką chcę co poniekąd zostało wyśmiane tu.
Chłop "zmienia" płeć i rywalizuje z kobietami co widać wyżej.
Albo to że kiedyś była walka z otyłością i w szkole nie mogłem kupić chipsów a dziś "body positive". Dziś ten skecz o grubasie by nie przeszedł.
A gdybym sobie przypomniał więcej to jeszcze by coś znalazł.
1
No fakt. Wyśmiewali wiele rzeczy które dziś są promowane jako normalne.
1
@wojopancer Czyli pływa. Bo jest zrobiony z drewna. Więc jeśli waży tyle co kaczka. To jest czarownicą.
0
@Mocher Mi tam bardziej cena nie pasuje haha. I to czy nam on jest potrzebny w momencie gdzie trener mówił że trzeba defensywnego pomocnika.
0
@Encore Kiedy się w ogóle zaczyna bieganie?
2
Przyznawać się którzy to spece od @Luciano99?
https://x.com/NeverteIImeodd/status/1819011674151751917