1

@PatrychoO Nie liczył bym na to. Patrząc dco zrobili w NBA (ilość mikropłatności). Poza tym licencje jednak dużo ludzi na to patrzy a tu z EA nie mają raczej szans.

0

@RosjaninBut Kaczyńskiego to raczej nie bo on ich tu brał ale nieoficjalnie.

0

Nowe opakowanie.


0

@siuuu Nie o to chodzi. To że tak krzyczał chyba "fight fight" nie miało znaczenia. Bo moim zdaniem wtedy goście z secret service już wiedzieli że ten co strzelał nie żyje. Inaczej nawet by go nie podnieśli.

1

@siuuu Mi się wydaje że oni go nie trzymali żeby czasem nie poszedł tylko standardowo go zasłaniają. Ale i tak podejrzewam że dostali sygnał że już jest zneutralizowany. Nie wiem czy by go zaczęli podnosić gdyby było zagrożenie.

2

@Safrani Może tak być haha. Ale to w sumie pokazuje że czasem farta trzeba mieć. Chłop wygrał życie fakt faktem.

6

No ciekawe.

0

@mekston @NeroTFP1 No szczerze mówiąc 90% albo lepiej grało tu w managera co od razu czyni ekspertem od kierowania klubem. Większość zna serię Total war więc generałów nie brakuje. Polityka to wiadomo każdy ma swoje zdanie zawszę najlepsze. Grono ekspertów rośnie z każdym dniem.

0

"Co ciekawe, Barça pisze o kontuzji prawej nogi, podczas gdy w oświadczeniu reprezentacji Urugwaju stwierdzono, że chodzi o lewą kończynę." Może obie w takim razie?

0

@tbas Wirm że mięli. Bardziej mi chodzi o to że tu jak się pojawi jakiekolwiek podejrzenie względem partyjnego to zawsze jest grane "sprawa polityczna". Każdy to wykorzystuje. A druga sprawa to jaka ma być sprawa jak oni nic w życiu nie robią tylko polityka?

0

@tbas Tuski też grają tą kartą. A koim zdaniem jedni powinni wsadzić drugich po czy sami zostać wsadzeni przez kolejną ekipę i w ten sposób MOŻE by się coś w tym kraju zmieniło.

0

@Stinger_ Mam nadzieję że ZP dostanie Jude albo Hiszpan z Realu. Bo to że ktoś od nich to jest raczej 100%. Męczennik nie powinien dostać bo się zachowuję tak jak się zachowuje. Gdyby sędzia miał jaja to bodaj z Lipskiem powinien wylecieć i kto wie może by odpadli ale wiadomo Vini nietykalny. Chłop jest największym hipokrytą ostatnich lat i jedzie na tym że go nie szanują przez kolor skóry a to nie prawda. Nie szanują go bo jest b....m.

0

@Rust_Cohle Prawie trafił.

0

@Zoker Nie podoba mi się to. Tym bardziej że zdaję się że dużo miejsc bierze Azja i Afryka przez co poziom spadnie... Dobrze że Leo wygrał jak były 32 drużyny bo za chwilę by opowiadali że Argentyńczycy wygrali bo poziom spadł.

2

@BlauBlau Ostatnio na ten temat napisała Zajączkowska.

"Spada na mnie fala krytyki za wstąpienie do frakcji w Parlamencie Europejskim o nazwie Europa Suwerennych Narodów. Spodziewałam się tego, choć nie przebieracie w słowach, myśląc, że mając dostęp do 5G i prądu z kabla, możecie wobec mnie używać najgorszych epitetów i słów, bo przecież jestem osobą publiczną. Zniosę to.

Jakaś decyzja w europarlamencie musiała zostać podjęta i zdecydowałam, że wolę należeć do grupy, złożonej z europosłów, którzy mają uniosceptyczne podejście i na pewno nie będą wspierać Ursuli von der Leyen i jej zielonych ładów, paktów migracyjnych, czy innych bzdur. Bo wiecie co? Jakbym została niezrzeszona to spadłaby na mnie krytyka z drugiej strony, że poszłam tam dla kasy, że nic nie robię tylko pobieram pensję w znienawidzonym euro, że gó*no mogę zrobić, a takie miałam plany ???? Jakbym przystąpiła do frakcji Orbana i Le Pen to by pisali, że pobieram kasę od ruskich, że opłacają mnie Żydzi, a najlepiej Żydzi prosto z Rosji. Słyszałabym, że w tak dużej frakcji, gdzie rządzą Francuzi i Węgrzy, nie będę miała nic do gadania i żeby im nie podpaść, hamuje się w wypowiedziach… więc pewnie finansują mnie rosyjscy Żydzi ????

Żadna decyzja, która była do podjęcia, nie byłaby zadowalająca dla wszystkich i każda była dla mnie trudna. Każda wywołałaby hejt. Wchodząc do grupy Europy Suwerennych Narodów, mogę wykazać się pracą dla Was. I choćby z tego względu była to decyzja lepsza od pozostania niezrzeszoną. To nic innego, jak pragmatyzm polityczny. Chcę pracować dla Was i spróbować zrealizować to, z czym do Europarlamentu szlam w kampanii wyborczej i dlaczego mnie wybraliście.

Znacie moje poglądy.

Chcę Europy suwerennych narodów, opartych na tożsamości narodowej, europejskiej kulturze, rzymskim prawie, zdecentralizowanej, w której parlamenty poszczególnych państw mają większe kompetencje niż jakaś odgórna, unijna egzekutywa, wymyślona przez kilku fanów komunizmu.

Chcę polityki klimatycznej opartej na mechanizmach rynkowych, nie ideologiczno-spekulacyjnych, uzależniających słabsze państwa od tych, które tymi mechanizmami kumulują energetyczny kapitał.

Chcę Europy bezpiecznej. Dziś, gdy mamy tak duży problem z mafiami zajmującymi się handlem ludźmi, sprowadzającymi do Europy ludzi zagrażających bezpieczeństwu Europejczyków, w szczególności europejskich kobiet i dzieci, chcę zamknięcia granic zewnętrznych dla ludzi przybywających tu nielegalnie. Skoro Francja, Niemcy, Włochy,
Grecja, Hiszpania, Szwecja nadciągały sobie tych ludzi do siebie, to niech sobie z nimi radzą, a od Polski wara! Aby zatrzymać ten proceder, chcę powołać komisję śledczą ds. nielegalnej imigracji. I tego chcą europosłowie z grupy Europy Suwerennych Narodów.

Mój cel jest prosty i konkretny: chcę powołać komisję śledczą ds. nielegalnej imigracji. I jeżeli w zbiórce podpisów, przekonywaniu do konieczności powołania takiego organu pomogą mi europosłowie z Niemiec, czy hiszpańskiej partii „Koniec Imprezy”, to super! O to chodzi! Dla mnie ten sojusz jest taktyczny. Jeżeli dzięki obecność w tej grupie będę mogła powiedzieć Ursuli von der Leyen prosto z mównicy co o niej myślę - to fantastycznie! Jako niezrzeszona, nie miałabym takiej szansy. Więc taktycznie, lepiej było wejść do grupy europosłów o identycznych poglądach na Unię Europejską, niż nie.

Natomiast! Nigdy nie pozwolę na obrażanie Polaków i Polski, nigdy nie zgodzę się ze szkalującymi nas wypowiedziami kogokolwiek w Europie, niezależnie, czy to będą Niemcy, Francuzi, Węgrzy, Hiszpanie, czy ktokolwiek inny na świecie! Nigdy nie pozwolę, by jakiekolwiek państwo prowadziło szkodliwą politykę wobec moich rodaków i mojego kraju, niezależnie, czy będę z kimś w grupie w Europarlamencie, czy będę niezrzeszona, czy wyląduje na Księżycu. Nie i już! I albo mi ufacie i dlatego mnie wybraliście, albo nie. Realna polityka wymaga podejmowania trudnych decyzji, niosących za sobą konsekwencje, dających pewne możliwości i odbierających inne opcje. Taka sytuacja.

Nie zamierzam tłumaczyć się za czyjeś wypowiedzi, poza moimi własnymi, bo tylko za te odpowiadam, jako ich autor. Chyba uczciwiej się nie da. Liczy się dla mnie to, co jestem w stanie zrobić dla Was w Europarlamencie i jeżeli ktokolwiek pomyślał, że poprę jakieś szkodliwe rozwiązania dla Polski, to powiem tak: ogarnijcie się.

Wszystkim, którzy rozumieją meandry polityki, dziękuję za wsparcie! Jesteście niezastąpieni!"


Przeczytaj to i mi powiedz gdzie napisała nieprawdę? Czy byś ich nie krytykował gdyby weszli w sojusz z Le Pen bo ruscy? Albo gdyby została bez frakcji i nie mogła zrobić nic. Albo miała bardzo ograniczone możliwości?

Może lepiej chociaż raz poczekać i zobaczyć co będzie i co będą robić dla nas obywateli? Bo jak na razie to ani tusk ani kaczyński klasy nie pokazali. Tusk nawet był kamerdynerem w UE i co nam to dało?

0

@Azi Niech Yamal zaliczy asyste na Copa America to pogadamy.

0

To może dziś powtórka z ostatnich mistrzostw? Karne. Ciemniejsi anglicy nie trafiaja jak leci. Potem wiadomo co. I na koniec walka z wiadomo czym poprzez klękanie przed meczami.

6

Zmarła Shannen Doherty.
W sumie młoda babka ale od lat niszczona przez nowotwór. W latach 90 i początku wieku moja ulubiona czarodziejka z serialu "Czarodziejki".

1

@michaleu To co będzie w tv jak akurat będę miał czas. Nie robi mi różnicy a nawet lubię popatrzeć na coś czego zwykle nie pokazują. Np jak w kajakach na torach płyną. Albo strzelanie.

0

@DonMatteo901 Kiewa bez pogłosu?

0

@TR3YWAY Ciekawe który pierwszy out.

3

@TankerHunter Koledze na pewno chodzi o odcień niebieskiego na koszulkach. Mam rację?

3

@Barcaa12 Nie wiesz jak to działa? To Ci wyjaśnię. Otóż jeśli jest zamach na kogoś z kim się nie zgadzamy albo kogo nie lubimy np Donald T. wtedy jest to ewidetna ustawka. Chłop robi wszystko żeby coś ugrać nawet wynajmuje "zamachowców".
Ale jak byłby zamach na kogoś kogo popieramy albo lubimy np nasz polski Donald T. no to wtedy jest zagrożenie demokracji a zamachowcy to są na 100% jacyś fanatycy którzy chcą powrotu reżymu Kaczora.

0

@Faro Tylko żeby za chwilę nie było grania przeciw trenerowi bo ciężko.

Chociaż mam nadzieję że Barcelona to jest za poważny klub na coś takiego.

0

@Sulimo Wydaję mi się czy ta piłka faktycznie przyspiesza jak przeleci za mur?

0

@maroon Odpowiedział na pytanie jak normalnemu dziennikarzowi.

0

@Safrani Bo Braun to jest normalny gość. A politycy jak kaczor siedzą tam tak długo że gdyby wyszli to by ich słońce raziło. Dlatego powinien być jakiś max kadencji żeby w końcu każdy się musiał zmierzyć z tym co tam wyprawiał. A nie w sejmie do śmierci i jeden dzień dłużej.

0

@FcPortoFan1999 To nie są Pokemony.

0

@mateusz33 Zdziwieni że 2 treningi a nie godzinka i domek?

3

@FcPortoFan1999 To weź do siebie ze 2. Niech każdy kto jest za (na serio czy nie) tak zrobi i podpisze papier że będzie mu zapewniał wszystko co potrzebne do życia i odpowiadał za ewentualne szkody wyrządzone przez osobę którą się opiekuje i tyle. A potem jak przyjedzie następna tura ( a przyjedzie na 100% jak wejdą inni) to następni zwolennicy ich wezmą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?