Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 Babka nie powinna być zdziwiona że jak zostanie osobą publiczną to trafi na zj.... w internecie. Nic nowego.
Druga sprawa że jak ona została miss Rzeszowa to znaczy że tam muszą być straszne paszczaki.
0
@Ojciec5tkidzieci "Pobieranie pensji przez półtora roku od klubu który ledwo wiąże koniec z końcem zasłaniając się zasadami że umów należy dotrzymywać." Co? Czyli jak ktoś mi daje w firmie umowę ale prezes powie " słuchaj ciężko mi w tym roku" to mam mu powiedzieć " spoko stary nie martw się nie musisz mi płacić" no chyba kogoś pogięło.
2
@Lament Czyli "Barcelona kontratakuje".
1
Wiadomo że to wszystko żarty.
1
@Pawel13sz To jest ten nasz cel na to okienko?
4
@Borneo Ale Makaron co mu chciał sprzedać lotniskowce to Ci nie przeszkadza. Prawda jest taka że cała "elita" UE tylko czeka żeby wrócić do handlu z ruskimi. Ja stawiam że w MAX 2 lata po wojnie już wszystko będzie hulać (chociaż myślę że szybciej ale że się tak wyrażę z ostrożności procesowej napisałem 2 lata).
2
@Borneo W czym jest niebezpieczna prawica na dziś? W tym że planują zakazać ogrzewać domy jak komu pasuje? Albo jeździć czym komu pasuje? A może tym że chcieli sprzedawać statki ruskim mimo iż było embargo parę lat temu? Czy w tym że kazali ludziom się szczepić nie wiadomo czym praktycznie bez badań i teraz wychodzi na to że sceptycy mieli rację (już 5 stanów pozwało firmy farmaceutyczne w związku z tym że ściemniali)?
A nie to wszystko LEWICA.
1
@blakkudium Jak my faktycznie chcemy budować na gościach z Championship to czarno to widzę. Ale podejrzewam że to są i tak tylko plotki.
7
@arasz1819 "Znając już historię. Zakładam, że znasz" to wiesz że Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników wygrała wybory demokratycznie.
0
@Kgorecki2500 U mnie tak napi.... od godziny że aż strach.
10
@Borneo Ciekawe kiedy w encyklopedii będzie taka definicja "Proputinowski polityk" - polityk z opcji z którą się nie zgadzamy.
5
@Borneo Zwłaszcza że ostatnie dwie światowe zrobili socjalisci.
1
No cóż. Dzięki za gola z PSG i akcję z realem. Wieczny rezerwowy bo konkurencję miał najlepszą na świecie w swoim czasie. Może i drogi nie jest ale nawet jak wchodził w ostatnim sezonie to błędy robił. To samo może dawać chłopak ze szkółki ale na kimś ze szkółki można zarobić.
2
@Luciano99 Belgia z Francją 3 gole minimum? To już prędzej faktycznie Słowenia siądzie.
0
Widać że chce na siłę strzelić bramkę.
0
Po co komu Makembe jak tu jest tańszy chłop. Tylko go Lapcio brać musi a nie czekać na cuda.
0
Widzę na flashscore że nasze skrzydła z asystami hehe.
0
@Gall_Anonim Już nie ale mam tam rodzine.
2
Jednak nie jest tak źle i Makrmbe oraz Komar nie pomogli o ile to prawda oczywiście.
3
@PatrychoO Ładnie siadło.
0
Karny trochę meh. Niby ręką od ciała daleko ale odległość i to że on robi wślizg wpływa na to że ja bym karnego tu nie dał.
0
@Tasde Ale to jest strażnik z dlc czy ten przed wejściem co jest w podstawce? Bo z tego co wiem to wejście jest kolo jajka co się biło z chłopem od krwi.
1
@misterio Nigdy tego nie oglądałem niestety w latach 90 u mnie w tv była bieda tvp 1 2 i polsat. Więc to nie leciało. Pamiętam jaki był szał jak co sobotę dawali kreskówki na 2 i jak na polsacie dali pokemony.
0
@Tasde Co tam trzeba zabić żeby wejść?
0
@Kinginiesta Lepsze to niż wałęsa "wódz OTUA z plemienia elektryków" na pogrzebie prezydenta USA.
0
Makarony do domu.
0
@negreanu Bo im się wyborca z wyznawcą pomieszało.
0
"PSV nie zdecydowało się aktywować opcji wykupu w wysokości 10 milionów euro" a to bierzecie go za free (prawdopodobnie). Hahaha no nie mam pytań.
1
@FabianekMrozek Co to jest 200-250 milionów jak on na Transfermarkt ma już 90 wartości a za chwilę pewnie będzie miał ze 130? 400 lub 500 milionów to by się można zastanawiać ale dziś na rynku te 200 nic nam nie pomoże.
0
@negreanu Grupę śmieszków twiterrowych która wyśmiewa wszystko z czym się nie zgadza. Grupę która dałaby się pokroić za Tuska albo kaczora i która klaska na każdy ich nawet najbardziej durny pomysł. Tych samych co jak były wspomniane zeznania podatkowe tłumaczyli dlaczego to dobrze że wiceminister ma wszędzie wpisane "nie dotyczy".