0

@MichuZ44 Babka nie powinna być zdziwiona że jak zostanie osobą publiczną to trafi na zj.... w internecie. Nic nowego.

Druga sprawa że jak ona została miss Rzeszowa to znaczy że tam muszą być straszne paszczaki.

0

@Ojciec5tkidzieci "Pobieranie pensji przez półtora roku od klubu który ledwo wiąże koniec z końcem zasłaniając się zasadami że umów należy dotrzymywać." Co? Czyli jak ktoś mi daje w firmie umowę ale prezes powie " słuchaj ciężko mi w tym roku" to mam mu powiedzieć " spoko stary nie martw się nie musisz mi płacić" no chyba kogoś pogięło.

2

@Lament Czyli "Barcelona kontratakuje".

1

Wiadomo że to wszystko żarty.

1

@Pawel13sz To jest ten nasz cel na to okienko?

4

@Borneo Ale Makaron co mu chciał sprzedać lotniskowce to Ci nie przeszkadza. Prawda jest taka że cała "elita" UE tylko czeka żeby wrócić do handlu z ruskimi. Ja stawiam że w MAX 2 lata po wojnie już wszystko będzie hulać (chociaż myślę że szybciej ale że się tak wyrażę z ostrożności procesowej napisałem 2 lata).

2

@Borneo W czym jest niebezpieczna prawica na dziś? W tym że planują zakazać ogrzewać domy jak komu pasuje? Albo jeździć czym komu pasuje? A może tym że chcieli sprzedawać statki ruskim mimo iż było embargo parę lat temu? Czy w tym że kazali ludziom się szczepić nie wiadomo czym praktycznie bez badań i teraz wychodzi na to że sceptycy mieli rację (już 5 stanów pozwało firmy farmaceutyczne w związku z tym że ściemniali)?

A nie to wszystko LEWICA.

1

@blakkudium Jak my faktycznie chcemy budować na gościach z Championship to czarno to widzę. Ale podejrzewam że to są i tak tylko plotki.

7

@arasz1819 "Znając już historię. Zakładam, że znasz" to wiesz że Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników wygrała wybory demokratycznie.

0

@Kgorecki2500 U mnie tak napi.... od godziny że aż strach.

10

@Borneo Ciekawe kiedy w encyklopedii będzie taka definicja "Proputinowski polityk" - polityk z opcji z którą się nie zgadzamy.

5

@Borneo Zwłaszcza że ostatnie dwie światowe zrobili socjalisci.

1

No cóż. Dzięki za gola z PSG i akcję z realem. Wieczny rezerwowy bo konkurencję miał najlepszą na świecie w swoim czasie. Może i drogi nie jest ale nawet jak wchodził w ostatnim sezonie to błędy robił. To samo może dawać chłopak ze szkółki ale na kimś ze szkółki można zarobić.

2

@Luciano99 Belgia z Francją 3 gole minimum? To już prędzej faktycznie Słowenia siądzie.

0

Widać że chce na siłę strzelić bramkę.

0

Po co komu Makembe jak tu jest tańszy chłop. Tylko go Lapcio brać musi a nie czekać na cuda.

0

Widzę na flashscore że nasze skrzydła z asystami hehe.

0

@Gall_Anonim Już nie ale mam tam rodzine.

2

Jednak nie jest tak źle i Makrmbe oraz Komar nie pomogli o ile to prawda oczywiście.


3

@PatrychoO Ładnie siadło.

0

Karny trochę meh. Niby ręką od ciała daleko ale odległość i to że on robi wślizg wpływa na to że ja bym karnego tu nie dał.

0

@Tasde Ale to jest strażnik z dlc czy ten przed wejściem co jest w podstawce? Bo z tego co wiem to wejście jest kolo jajka co się biło z chłopem od krwi.

1

@misterio Nigdy tego nie oglądałem niestety w latach 90 u mnie w tv była bieda tvp 1 2 i polsat. Więc to nie leciało. Pamiętam jaki był szał jak co sobotę dawali kreskówki na 2 i jak na polsacie dali pokemony.

0

@Tasde Co tam trzeba zabić żeby wejść?

0

@Kinginiesta Lepsze to niż wałęsa "wódz OTUA z plemienia elektryków" na pogrzebie prezydenta USA.

0

Makarony do domu.

0

@negreanu Bo im się wyborca z wyznawcą pomieszało.

0

"PSV nie zdecydowało się aktywować opcji wykupu w wysokości 10 milionów euro" a to bierzecie go za free (prawdopodobnie). Hahaha no nie mam pytań.

1

@FabianekMrozek Co to jest 200-250 milionów jak on na Transfermarkt ma już 90 wartości a za chwilę pewnie będzie miał ze 130? 400 lub 500 milionów to by się można zastanawiać ale dziś na rynku te 200 nic nam nie pomoże.

0

@negreanu Grupę śmieszków twiterrowych która wyśmiewa wszystko z czym się nie zgadza. Grupę która dałaby się pokroić za Tuska albo kaczora i która klaska na każdy ich nawet najbardziej durny pomysł. Tych samych co jak były wspomniane zeznania podatkowe tłumaczyli dlaczego to dobrze że wiceminister ma wszędzie wpisane "nie dotyczy".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?