0

@negreanu No nie wiem. Ja wolę jako lidera gościa który coś w życiu osiągnął. Prowadzi firme i podejmuje dobre decyzje finansowe. Bosak jest może i lepszy jesli chodzi o merytoryke (może) ale co on w życiu robi poza polityką? Jaki miał majątek wcześniej?

To samo się zresztą tyczy kaczora i Donalda. Gdyby pospadali ze stołków i przyszło się mierzyć z tym co serwują zwykłym obywatelom od 30 lat to by nie wiedzieli gdzie jest prawo a gdzie lewo.

Możesz powiedzieć że ja tylko o majątku i pieniądzach. No tak bo według mnie władze powinni mieć ludzie którzy coś w kraju mają i teoretycznie im będzie zależało. A nie tacy co nawet jak wprowadzą gówno prawo to w sumie nic ich to nie ruszy bo oni nie robią tu nic poza dojeniem kraju.

4

Vinicjusz zaś do kogoś fika?

A obrońcy Paragwaju to jest porażka.

0

@negreanu Kto ma w polskiej polityce charyzmę wg Ciebie tak z ciekawości? Zwłaszcza ze "starych wyg".

3

@Kgorecki2500 Ciekawe ile mają wystąpień w sejmie "ci którym się chce". Podejrzewam że tam jest dużo więcej"pospolitych leni". Co najgorsze nie tylko politycznych. Żeby w sejmie było więcej ludzi którzy odnieśli sukces przed wejściem do polityki jak Mentzen to by było dobrze. Wystarczy spojrzeć na zeznanie podatkowe co kto ma.

@negreanu No nie wiem. Odkąd jest szefem to zrobili najlepszy wynik w historii partii prawicowych (pis to nie jest prawica).

1

@Radioactive9705 "25 Polaków i 3 Żydów". Czyli najprawdopodobniej 28 Polaków.

4

@TR3YWAY Przy każdej zmianie pozycji musi partnerka w aplikacji kliknąć "zgoda".

0

@macio_944 Prawdę powiedziawszy ona nawet nie jest najładniejsza ma tym zdjęciu a co dopiero w całym mieście.

0

@Tasde Tak z ciekawości. O co w tym chodzi "Najpierw wywalili się o stolik i zagłosowali przeciwko rozliczeniu aferzystów z PiSu, którzy na lewo kupili program do szpiegowania opozycji, "?

31

Cały miesiąc "dumy" to śmiech. Być dumny z tego jakie się ma preferencje... Dumny to można być z osiągnięć a nie z tego z kim się chcę spać.
Co do samej akcji wywieszania flag to mi się nie podoba. Ciekawe dlaczego nie wywieszają flag dla np niepełnosprawnych? Pewnie dlatego że oni są cichą grupą a ci są głodni ( zwłaszcza aktywności) i do tego promowani na coraz więcej sposobów.

Żeby nie było nie mam nic do gejów ale przeszkadzają mi aktywisci i ludzie którzy nie mają nic do zaoferowania ale jadą na swojej orientacji.

0

Pytanie do tych co mają aktualnie zainstalowane Horizon Forbidden Westna PC. Wczoraj wszedł patch który podobno dodaje opcję włączenia AMD FSR 3.1. Ale z tego co widzę u mnie max to jest 3.0. Jak to u Was wygląda?

1

@Herato "Goat pierwszy raz na dużym turnieju typu Euro czy mundial nie strzelił bramki w fazie grupowej" Messi na Euro nie mógł strzelić bo nie gra.

0

@MeAndSwan To na serio czy ściema? Bo szczerze mówiąc nie wygląda zbyt dobrze.

0

@MesQueUnClub_87 Jak się dobrze opanuję parowanie to ta gra przestaję sprawiać jakikolwiek problem. Ostatnio w to grałem i się nawet zdziwiłem że ostatniego bossa rozwaliłem za drugim razem.

1

@blakkudium Chwała że nie na polsacie bo ciężko się tam ogląda.

1

@Popitek12 Może być gorzej. Możesz być dziewczyną i chłopak oświadcza ci się w McDonaldzie.

0

@Hubert102 Na początku jest dostępny w jednym z więzień zakrzywiony miecz którym przeszedłem całą grę.

@MesQueUnClub_87 Sekiro to jest ich najprostsza gra moim zdaniem. Miałem tam problem tylko z jednym bossem.

2

@PatrychoO Pierwsze skojarzenie - płaszcz przeciwdeszczowy.

0

@Sulimo Z Éowiną się zgodzę ale Arwena i Galadriela są tylko przez chwilę więc nie wiem czy się liczy.

2

Oby to była prawda a nie tylko gadanie żeby ludzi uspokoić. A potem go oddadzą za śmieszne pieniądze.

0

"Barcelona dopięła transfer. Kataloński Klub zapłaci 5 milionów euro za Mikę Faye. W czwartek zawodnik uda się do Porto gdzie podpisze umowę z lokalnym klubem". W sumie to byłby hit gdyby zobaczyć taki nagłówek w gazecie.

3

Chyba będzie żołnierz i gość co go będzie pilnował żeby nie sp....


3

@TheNekro94 Czyli jednak będzie kolej? Ciekawe bo nie jeden raz kolega bodajże @Borneo mnie tu przekonywał że to się nie opłaca.

Edit: Myślę że gdyby nie "wiadra pomyj na obecną władzę" to by to uwalili. Druga sprawa że mówić a robić i robić a robić żeby zrobić to są różne rzeczy. W Polsce wszystko zajmuje x razy dłużej. I nie mam tu na myśli obecnej władzy. Ale np atomówki dalej nie ma a gadane że robimy odkąd pamiętam... Także spokojnie z entuzjazmem.

2

Za 5 milionów to bym im powiedział "nara". Wcześniej było 15 potem 10 a za chwilę im zaplacimy jeszcze.... Śmiech.

1

@Comentateiro No to musisz w edytorze managera zmienić ilość punktów za wygraną. Bo chyba taka opcja jest.

2

@Comentateiro To już jest raczej patologia wymiaru sprawiedliwości. Przecież z tego co wiem ksiądz nie ma immunitetu. Jest oskarżony to go powinna policja dorwać. Druga sprawa że część środowiska kościelnego to są agenci od czasu SB. Ale to już nie będziemy wnikać.

0

@Comentateiro Tak samo są przypadki u nauczycieli murarzy urzędników czy osób LGBT. Co to ma za znaczenie czy to ksiądz czy listonosz do wszystkich trzeba strzelać i tyle.

0

@abram3k Mimo wszystko wątpię żeby mu dali czerwoną. Chociaż cały czas próbuje dostać haha.

1

Skoro tych szuka Interpol to przebijmy jeszcze o poziom wyżej dawać Al-Ka’ide i lecimy na grubo.

1

3

@tristan87 Druga od lewej nawet nie jest najładniejsza na tym zdjęciu a co dopiero w całym mieście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?