2

@SawneyBean Towarzystwo Sportowe ma taką historię że nigdy nie będzie lepsze od Cracovii. Nawet gdyby wygrali i 100 mistrzostw. To dokładnie tak jak real madryt.

1

@mrboom No jak nie. Jeśli np Jagiellonia do końca sezonu zdobędzie 1 punkt skończy na 5 miejscu. Lech z 0 punktów konczy na 7.

1

Zobaczymy ile się z tego sprawdzi.


1

@HighestInTheRoom Ciekawe ile lig mistrzów wygrali uczciwie.

0

To powinno być wprowadzone w całym kraju dla wszystkich. Inwestujesz kasę to sobie odliczasz lokalnie od podatku. Debilne że musisz zarabiać jakieś minimum. Hiszpan nie Hiszpan bez znaczenia. Makembe nie powinien mieć tu nic do rzeczy.

3

@Popitek12 Tak. Normalna ładna dziewczyna. Nie wiem co komu może nie pasować haha.

1

@sewciu50 Co to jest prime u FDJ (albo raczej kiedy)? Czas Ajaxu może. W Barcelonie miał przebłyski pojedyncze mecze ale za mało żeby to nazwać prime.

1

@TheNekro94 E no nie mów. Co by o Tusku nie powiedzieć nie jest jedną nogą w trumnie. Ze zdrowiem psychicznym to bym się też spierał haha.

A tak na poważnie to politycy po osiągnięciu wieku emerytalnego też powinni wy.... z sejmu a nie "do śmierci i dłużej".

0

A już za kilka tygodni kiedy ten sędzia znów będzie sędziował real telewizja klubowa puści filmik "jak nas skrzywdził" odcinek 5132. Niczym "Moda na sukces". Chociaż w sumie u nich to by było bardziej "Sposób na sukces".

0

@wyrek Jak ktoś ma Twitter to niech na c+ im to pokaże.

1

@IronSanHybrid No to nie wiem na jakiej zasadzie na c+ tego nie pokazali....

0

@IronSanHybrid To jest prawda czy jakaś przeróbka? Bo nie wierzę żeby na c+ tego nie pokazali.

2

Wiedziałem w momencie jak Kunde zszedł do środka.... A Cancelo znów to samo.

0

Nie wiem czy nie spalony.

Edit: Na szczęście nie.

1

Mam nadzieję że tu był spalony.... Podaj na pustaka i tyle... LUDZIE.

2

No Lewy dziś raczej słabo.

0

Co to było........

0

Chyba już nie wstanie.

0

Karnego by chcieli.

0

Ten go łapie w pasie i ....

3

@Gibbon_FCB No nie do końca bo z PSG było sam na sam praktycznie a tu nie bardzo. Podobny faul ale całkiem inna sytuacja.

1

Gol line podobno 3 miliony kosztuje...

1

Moim zdaniem wpadło.

0

Cancelo w obronie mnie nie przekonuje strasznie. A Młody no cóż w końcu się pomylił.

0

@przemo1402 A nie wiem jakiś gość z LaLiga. Mówili przed meczem ale nie pamiętam nazwiska.

0

@NeyM Od zawsze tak robią. Nic nowego.

1

48 lat się chłop zwinął masakra.

0

Ale ten stadion wygląda c....

0

@Kinginiesta Na flashscore jest napisane "var - spalony" czyli raczej był.

0

@krol211 Nie mówię czy to dobrze czy źle. Ale mnie zastanawia kto by dał za niego minimum 70 baniek. Moim zdaniem nie pokazuje u nas że jest tyle wart. Według Transfermarkt 212 meczy 17 goli i 21 asyst u nas. Czy to jest jakiś powalające? Biorąc pod uwagę że w obronie raczej mu nie bardzo się chce (ile już razy my się denerwowali bo nie wraca albo coś w tym guście).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?