Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Wiedzą co mają robić i to robią nic dziwnego.
0
@Saviola88 Ale gra w wiśle więc go nie lubimy.
0
Pogoń to jest taka biedna? Czy zestresowani? Mam nadzieję że trener każdemu w szatni wypłaci liścia i się wezmą za granie.
0
@Bykunn Tu jest właśnie problem. Skoro utrzymanie kogoś np 40-50 lat jest tańsze niż kula w łeb przy tak ewidetnej sprawie gdzie nie ma mowy o pomyłce.
PS: @tbas Co jak co ale zdanie "córeczki tak pokrzywdzone że się cały czas śmieją." To jest wyższy poziom debilizmu żeby nie powiedzieć dosadniej.... Szkoda słów.
0
@stone80 Wątpię. Myślę że to będzie postępować i nikt nie napiszę w podręczniku że to źle bo ci co robią podręczniki są po tych samych pieniądzach. Albo opcja druga dojdzie do takiej degrengolady że cywilizacja padnie (chociaż i tak zajmie to lata). I wtedy nikt nas nie zapamięta bo nie ma co.
0
@Pedri16Future Dobrze że chłop nie miał broni bo by jeszcze za sk..... poszedł siedzieć. Tylko kara śmierci i tyle w temacie. A on będzie siedział x lat i państwo będzie o niego dbać bo .... głodny być nie może. Zimno mu być nie może. Powiesić i zapomnieć że taki śmieć w ogóle chodził po ziemi.
A sędzia też dobra... Chłopu dzieci molestował ale nie przeklinamy bo nie ładnie...
2
@Anyma Pomnik jak pomnik ale popiersie to ma faktycznie najlepsze na świecie.
https://ibb.co/Jpw7Mr6
1
@marcin62 Jak tą grę widzę to mnie śmieszy że Larian przesuwał Baldura żeby nie wychodził w tym samym czasie co Starfield. A portal ppe ocenił ją na 10/10 (Baldurowi dali 9.5).
0
@tristan87 Pomylił pierwszy maja z pierwszym kwietnia?
0
@Anyma Dalej z niego szydzę i cieszy mnie że poszedł w p... gdyby nie głupie zachowanie Urugwajczyka to Dembuś grał by dziś na fifie. Bo PSG praktycznie nie miało sztycha. Ale jest jak jest i mam nadzieję że się Araujo poprawi następnym razem.
0
@Szklaner Każdy jest ruska agentura jak nie chce robić wszystkiego co chcą na zachodzie.
"Bedziemy miec zdrowe pyszne zboze jak na ukrainie wzbogacane o rozne pierwiastki wycofane lata temu" to znaczy że jak sami o sobie będziemy dbać to nie możemy zdecydować że w jedzeniu muszą być jakiś normy? W Norwegii Szwajcarii albo w Wielkiej Brytanii jedzą szajs bo nie są w unii? Nie rozumiem tego.
"bedziemy tak szczesliwy jak brytyjczycy po wyjsciu." Żeby w Polsce było jak na wyspach to by fajnie było.
1
@Kgorecki2500 Z tej okazji należy zacząć debatę czy nam się jeszcze opłaca w uni być. To że opłacało się dołączyć wtedy nikt nie neguje. Ale unia to nie to samo co było wtedy. Wprowadzane są coraz głupsze pomysły wymogi nakazy i inne łady. Czy nie najwyższy czas myśleć o sobie jako o Polsce? I co nam się opłaca? A tym czasem rządzący w Polsce "Polacy" politycy prześcigają się w tym kto lepiej klęczy przed zachodem. Wystarczy wspomnieć kto był za podatkiem europejskim kto się godził na zielony ład a teraz udaje że nie. Czy słynne "po co CPK jak jest lotnisko w Berlinie".
Tym bardziej że teraz będą akurat wybory do tego cyrku i zacznie się ściemnianie że my się będziemy o Polskę martwić a nie o unię a unię trzeba reformować. Prawda jest taka że jak w całej Europie nie dojdą do głosu ludzie którzy nie są bezgranicznie zakochani w UE to będzie dalej to samo albo gorzej.
0
@Muevertigo U nas to przede wszystkim umiejętności nie są na najwyższym poziomie. Chociaż może to jak tu gra wygląda jest winą jak się okazuje muraw albo już słynnego "niedziela siedemnasta" Celebana.
7
Słowa z ekstraklasy skierowane praktycznie do..... Xaviego.
1
Szczerze mówiąc to nam się to nie opłaca. I tak we wszystkim pozamiatane.
0
@draxidox No właśnie tu jest główny problem. W świadomości się utarło że to pisowski projekt i po się spłakało (ale z uśmiechem żeby nie było). A do tego szkopia mówiła że nie jest przekonana a i Ryan też nie bardzo zadowolony wniosek - do zaorania (albo przynajmniej 4 lata a może nawet 8 zanim się rząd zmieni opóźnić).
0
@messi564 Diablo Immortal jest chyba na androida.
2
@michal26 W sumie to co z tego jak nawet powiedzą że chcą i są całym serduszkiem a nawet całym uśmiechem za? Sztuka to jest zrobić a nie mówić . Wszyscy wiemy że oni jak naprawdę nie będą chcieli zrobić to będą "robić" a nie robić. Tu się będzie zgodę na coś wydawało rok. Tam się projekt nie będzie podobał to znowu zejdzie (już coś słyszałem że za dużo lini kolejowej i im nie pasi). Tu znowu się okaże że jakiś robaczek ma norkę i trzeba będzie to zbadać i tak się będzie CPK "budowało".
1
Moja reakcja po wolnym zdziwionym tonem "ty kurwa trafił".
0
@tbas Tylko że w Brazylii on coś grał. I jak wchodzi na te minuty to pare razy coś tam zrobił. Bodaj ma gola albo 2.
Za Tore nie płakałem bo on jak wchodził mnie nie przekonywał.
0
Dał by tego brazola... Nie wiem po co on tu przyszedł w styczniu jak tylko na ławie siedzi.
1
Prosto w bramkarza to można strzelać tydzień i .... z tego.
5
Nie wiem jak my chcemy kogoś zaskoczyć grając tak powoli.
1
Araujo w sumie musi czasem odpuścić i nad tym powinni pracować z nim. Z PSG zawsze do końca i błąd. Zaangażowanie nie jest złe ale też masz bramkarza i nie ma co przesadzać zwłaszcza w polu karnym czy jak już leci sam na sam.
1
Komentator na TSN 1 dobrze powiedział przed chwilą. Valencia jest szczęśliwa z prędkości ataku Barcy. I to jest właśnie problem. Atakujemy tak wolno że aż strach. Wszyscy stoją jakby czekali na zbawienie.
Ps: W obronie też wylewy....
0
Przecież od zawsze można komuś wsadzić nogę między nogi.
0
Nawet Marc czasem musi coś odj....
0
O k.... Zmieńcie go. I tak mecz o w sumie nic szkoda ryzykować.
0
Ale wrzuta... Chociaż i tak trochę toporna gra puki co.
0
Nawet się zaśmiałem haha.
https://ibb.co/yF2MtH0