La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1414 Culés

11

Cykl z życia kibica Barcy :D

15 Marca --> Wylosowaliśmy PSG --> O kurła Mekambe i spółka oj ciężary będą.

20 Marca --> Kurła żeby tylko kompromitacji nie było i w sumie 1/4 LM to nie tak źle

1 kwietnia --> Oj będzie ciężko, ale to jest piłka! Przecież różnie może być...

9 kwietnia --> Kurła w sumie czemu mamy się skazywać na porażkę. W sumie to tylko 2 mecze, a to PSG nie jest idealne.

10 kwietnia 9:00 --> Kurła remis na Parku Książąt to byłby dobry wynik, a rewanż mamy u siebie no nieźle, nieźle.

10 kwietnia 12:30 --> Mabapeta powstrzymać i powinno być git!

10 kwietnia 20:50 --> Kurła dawać ich! Robimy żabojadów w Paryżu i poprawimy im u siebie!!

10 kwietnia 23:00 --> Kurła niby człowiek wiedzioł, ale jednak się łudził :(


Powyższe jest bardzo prawdziwe gdyż kibicujemy często wbrew faktom, statystykom itp. Wszak kibicowanie opiera się w dużej mierze o wiarę i ja dziś mimo wszystko wierzę! Jedźmy by wygrać! Vamos Barca!

2

@IronSanHybrid Nie twierdzę że nie masz racji bo różnie może się dziś skończyć. Ale "kibicujemy często wbrew faktom, statystykom itp" no nie wiem czy wbrew. Patrząc na sklad PSG i nasz to nie wiem czy tam mamy się kogo obawiać poza atakiem. Obrona i pomoc to nie są jakieś orły w porównaniu do naszego ataku / pomocy.

Byleby nasi wyzbyli się "stresu pourazowego" bo jak wyjdą z nastawieniem Bayern Monachium Roma Liverpool no to będzie źle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?