13

@Aragorn33 Popatrz na to co jest realne a nie na to co byś chciał i zobaczysz że nie da się zrobić tak żeby było dobrze. No chyba że myślisz że realne jest powiedzenie ruskiemu "wypier...." a on zwinie manatki i powie "a to idę oddam jeszcze Krym a i Ukraina ma NATOMIAST wejść do NATO unii europejskiej oraz NASA (co się będziemy chrzanić").

Ruscy coś muszą ugrać bo inaczej mogą to kontynuować tym bardziej że USA się nie pali do dawania na to kasę. A jak Ameryka nie da to i Europa się zastanowi (Niemcy już coś z Putinem ostatnio gadali). W efekcie Ukraina zostanie sama (no chyba że Radek ruszy z Szymkiem wgniatać Putina w ziemię) a sami nie mają raczej szans.

0

@negreanu Na razie nic to nie daje. Zwłaszcza w Polsce. Bo tu jak jeden z drugim grał na automacie to zrobili ustawę anty hazardową. Ale zobaczymy.

0

@Deviler No to jeszcze nie tak źle (chociaż premiera jeszcze oficjalnie nie nastąpiła więc kto wie czy nie walną następnego).

0

@4drian0 Plotki chodzą o patchu 120-130 giga na start i PODOBNO jeszcze jednym (dużym) ale nie wiem jaki rozmiar. Stawiam że to może być techniczne na poziomie CP.

A do tego ponoć nie ma predownloadu czyli może być tak że ściągnie się gra potem patch 120 giga i jeszcze jeden. To będzie komedia.

0

Młody Werter też wiele wycierpiał....

0

@maroon Nie wiem czy ktoś kogoś wciągał do walki. Mi się wydaje że to był akt desperacji. I tam każdy czy miał 10 czy 100 lat jak już się zaczęło chciał coś zrobić. Kiedyś oglądałem i tym i o przyczynach powstania. Poza oczywistymi chodziło o to żeby ruskich przyjąć w wolnej stolicy. Ja nie będę oceniał czy to była dobra decyzja. Z perspektywy fotela dobrze się gada że się nie opłacało bo znamy efekt. Ale może ci ludzie chcieli w końcu poczuć że są wolni że lepiej umrzeć niż żyć w taki sposób jaki żyli.

0

@Who_you_mam Babkę z Fable wypożycza.

https://ibb.co/FwTFkJ8

0

@PizzerMan Szczerze mówiąc myślę że to nie możliwe bo jesteśmy słabi. Odpadnie Lewy i Zieliński to są co najwyżej średni / dobrzy piłkarze. Ale nie żadna klasa top europejską.

Druga sprawa że przychodzi trener przez rok robi selekcję 70 nazwisk i go zwalniają. Tu trzeba szybko znaleźć 25-30 ludzi. Może to by było rozwiązanie ale zaś by było dlaczego on pojechał a ten nie. Trudno jak się nie objawi Messi to kadra zamknięta. Ciekawe ile ustawień poszczególnych formacji było za Probierza...

Trzy to i tak stawiam że to nic nie dało bo tak jak pisałem jesteśmy słabi. W klubach słabość naszych maskują inni ale jak pojadą na reprezentację to nie ma kto maskować i się okazuje że jeden z drugim nie potrafi bronić. A w pomocy ciężko jest klepać jak nie ma z kim.

0

@maroon No nie do końca. Tak można by napisać o końcowej fazie niemiec. Bo oni zaczęli i doprowadzili do tego że w efekcie dzieci broniły Berlina. Ale my się bronili. My się nie pchali do wojny a powstanie było efektem agresji i próbą walki z beznadzieją życia. Czy dobre czy zle to nie będę pisał bo nie wiem co ci ludzie czuli po latach okupacji.

3

@Who_you_mam Ciekawe czy jest tam scena jak odbiera ZP hehe.

0

@adi7adi8 A czasem wczoraj nie gadali że mamy wracać w maju?

3

@Aragorn33 Ani w jednym ani w drugim nie widzę słowa nie prawdy. Może ja jestem ślepy a może Ty się doszukujesz bo po prostu nie lubisz tych co to piszą.

Ale prawdą jest że my powinni dbać o siebie. I o swoje interesy a nie jest naszym interesem pie.... o wgniataniu w ziemię Putina albo opowiadanie o strzelaniu do ruskich rakiet. Nie jest też w naszym interesie UWAGA pomaganie Ukrainie za DARMO. Nic my na tym nie ugrali. Z naszego punktu widzenia czy między nami a ruskimi jest ukraina nic nie zmienia. No chyba że zakładamy że NATO nie działa. Ale jeśli jednak działa to nasze bezpieczeństwo gwarantuje sojusz a nie Ukraina której politycy od początku prowadzą narrację "daj bo walczymy za ciebie". Oni walczą za siebie i tylko za siebie. My się tam nie powinni pchać.

0

@Aragorn33 Gdzie ktoś napisał że "Polsce grozi atomowy „odwet” ze strony Rosji za to, że Ukraina używa amerykańskich rakiet"?

Widziałem dyskusje o tym że nam grozi odwet jak będziemy zestrzeliwać ruskie rakiety nad Ukrainą ale tego co ten gość napisał to nie.

0

@macio_944 Szczerze mówiąc nie czekam na to to tym jak pokazali

https://ibb.co/FwTFkJ8

Nie potrafią nawet zrobić ładnej postaci. A potem będą mówić że wina ludzi że im się nie podoba.

0

@Herato Wniosek. Trzeba częściej grać z Lichtensteinem.

1

@Jakchcesz I gdzie tam jest napisane że można dojść do wniosku "przedstawia sytuację w taki sposób, że to Ukraina atakuje Rosje"?

PS: Jak ktoś daje szukaj w Google np Twój link to trzeba drugi raz odświeżyć stronę. Wtedy się włącza Twitter.

0

@michal26 Do wojny to trzeba iść żeby zdążyć na paradę zwycięstwa. Niestety nasi chyba chcą iść dużo wcześniej. Przynajmniej tak się wydaje.

1

@budel17 @FcPortoFan1999 Dziękuję wam dobre dusze.

0

Na którym jest mecz? Bo na tvp sport tenis.

1

@PatrychoO Stellar Blade nie ma bo babka za ładna haha. Według mnie bardzo słaby rok.

3

@D10SLEO Mecz. Interwencja która przywróciła mi radość z oglądania piłki.

0

@PizzerMan Dziś baty od Szkotów i po Probierzówce. Czy jednak ich zmieciemy?

0

@bartekvisca Bugi na pewno jakieś będą bo nie ma cudów. W Baldurze (w trzecim akcie) też na początku był problem podobno. Przynajmniej jesli chodzi o działanie (ja miałem jakieś 80-100 fps na PC). Kwestia jest czy będą takie które uniemożliwiają granie. Jeśli gra będzie dobra i grywalna to ludzie wybaczą jakieś bzdety. Ale jak będzie jak CP na premierę to będą pamiętać. Od premiery CP minęło 4 czy 5 lat bodajże i dalej jak jest problem to dużo ludzi się odnosi do tego przykładu. Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. A tam dobre nie było. Co zabawne jak wyjdzie W4 to pewnie polecą kupić bezrefleksyjnie tak czy tak.

0

@Criss18Barca Ale Książę małżonek już był w pis i to nawet ministrem więc tak naprawdę by wygrał z wynikiem pis + po czyli pewnie jakieś 70+ %.

1

Żeby tylko nasi umiłowani przywódcy nie wpadli na jakiś "genialny" pomysł.

0

@Comentateiro Dlaczego "wyzwał piosenkę Lennona od komunistów?" Skoro sam autor powiedział o tym tak wg wikipedii:

Lennon stated: "'Imagine', which says: 'Imagine that there was no more religion, no more country, no more politics,' is virtually The Communist Manifesto, even though I'm not particularly a Communist and I do not belong to any movement."

Niczego nie wyzywał tylko powiedział jak jest.

1

@Popitek12 Czyżby chodziło o słynne Aszton Łilla?

1

@BezglutenowyPedri A ile z tego w fazie pucharowej mistrzostw świata (zapytał prowokacyjne haha)?

1

@michal26 Sutryk to jest ten chłop którego nikt nie zna w platformie a z którym praktycznie każdy ma zdjęcia a ostatnio go zwinęli? Czy następny jakiś macher?

2

@norbi77 Po trzech dniach zmartwychwstał. I to będzie ostateczne potwierdzenie że jest drugim boskim synem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?