0

@PolskiBarcelonista10 Biegają żeby im nie było za wesoło.

2

Brawo w końcu strzelał za 16.

0

Żarty się skończyły. Szczęki 7.

0

No bramkarz mógł zrobić więcej.

0

@Azazel_Pazuzu Spokojnie Flick ich w przerwie opi..... i w drugiej bestie zaczną gryźć.

0

Nasi na kacu po wczorajszej imprezie.

1

Młody ewidentnie chce coś udowodnić dziś.

2

Dobrze że go nie trafił bo zamiast piłki w bramce byłaby głowa.

1

Szkoda tego bo podanie ładne.

0

@Szreko Może faktycznie trochę źle proporcjonalnie to wygląda. Jeśli się czyta dosłownie. Ale spójrz na to "It has 174 hours of cinematics, making it more than twice the length of every season of Game of Thrones combined." To jest opis Baldur's Gate 3. Którego pierwsze przejście zajęło mi gdzieś 155 godzin. Ale przecież to nie oznacza że oglądałem tylko cutscenki. Myślę że z tych 4 godzin będzie się widziało w zależności od wyborów 1-1.5 godziny a może nawet nie. Tak by wskazywała logika. Chociaż mogę się mylić bo nie śledzę tej gry

1

@4drian0 Takie krótkie gry też są czasem OK. Nie wszystko musi być na 150 godzin. Np Space Marine 2 był na 10-15 godzin i za..... się grało.

1

@Kapitan hawk Wszystko było zaplanowane. Więcej dla prezesa będzie.

0

@esem91 Nie wiedziałem że oni to jeszcze robią. Prawie jak moda na sukces. Ci z pierwszych odcinków to już pewne nieżyją...

1

@Stinger_ Mówiłem k... co za frajerstwo.

0

@DonAndres*8 To nie Cracovia miała w nazwie G tylko wisełka ale dla niepoznaki usunęli i zostało (G)TS.

0

@Gaz A ilu we Francji zabił?

0

@Stinger_ Kartka ewident bo leciał sam na sam. Jeszcze bym nie powiedział że po zabawie.

0

@Sulimo Obyśmy wygrali i walka o puchary.

0

@daniel32778 No nie ma bo dla mnie to jest jak subskrypcja w WoWie na Netflix czy innym HBO. Ktoś ma pieniądze i ochotę to sobie płaci dopóki to nie jest nielegalne to nie widzę w tym nic złego.

0

@daniel32778 Tu "Mam kolegę, który jest przed 30. Można powiedzieć że jest w relacjach z kobietami nieudolny i korzystał z czegoś takiego, ale się nie przyzna" mnie zastanawia skąd wiesz że korzysta skoro się nie przyzna haha.

@michal26 Nie wiem czy to jest prostytuowanie się. Może jakaś forma tak. Ale mnie bardziej w tym biznesie oburzało by zajęcie gwiazd p...o (nie wiem czy można to napisać) one za pieniądze robią to z totalnie obcym człowiekiem.

Na OF podejrzewam że większość contentu to jest content solo więc tym bardziej nie widzę tu prostytuowania się bo to że się babka nazwijmy to "bawi ze sobą" to jest jednak inny poziom niż to co było pisane wyżej. A to że daje to na internet to jest jak Playboy to czy to jest marka osobista czy nie to nie ma znaczenia bo liczy się efekt. Kiedyś były kluby ze striptizem i też można powiedzieć że dziewczyny to były k... ale nie wiem czy ktoś do nich tak podchodził (nawet w starych filmach nie raz były pokazywane).

Wydaje mi się że ludzi oburza skala tego całego OF. Ale nie wiem dlaczego bo z czysto biznesowego punktu widzenia jest popyt to jest podaż i koniec tematu. Tak działa rynek.

0

@jacobFCB Najprawdopodobniej tyle że będziesz miał dodatki które wchodzą w skład season pass 1 (nie wiem ile to miało SP.

1

@Safrani Wygląda to dość fajnie ale zobaczymy czy faktycznie będą brać pod uwagę co ludzie w EA będą mówić.

0

@Kgorecki2500 Jeszcze tylko 250 i wszyscy się uśmiechniemy. Nie dlatego że będzie tak dobrze tylko dlatego że wejdzie ustawa która będzie to nakazywać.

0

@michal26 Nie wiem czy to jest większa demoralizacja społeczeństwa. Czy to jest bardziej szkodliwe dla społeczeństwa niż choroby wynikające z palenia? Lub te związane z alkoholem? Idę rano po ulicy i widzę żula co od 40 lat nic nie robi a jego jedynym celem jest wyżydzenie 20 na flaszkę. A potem w nocy wracam i widzę tego samego żula co leży pod drzewem bo mu się udało. Mnie to bardziej demoralizuje niż OF.

Dla mnie OF to jest dokładnie to samo jak kiedyś był Playboy (dla niektórych pewnie też jest demoralizujący). Faceci lubią ładne kobiety i tyle nic się nie zmieniło w tym temacie przez 15000 lat. Nic tylko technologia.

3

@michal26 Ktoś ma pieniądze i płaci codziennie 5 dolary za paczkę papierosów. A drugi połaci podejrzewam że miesiecznie za subskrypcje która daje możliwość oglądania ładnej kobiety. No nie wiem kto jest dziwniejszy szczerze mówiąc.

0

@Eklerek Wcale bym się nie zdziwił gdyby dostał z rok zawieszenia za nawoływanie do przemocy. Świat jest po..... więc całkiem możliwe.

0

@baryn Teraz jak będą chcieli to też wykorzystają. Bo powiedzą że Ukraina ich nienawidzi. Że się Rosjanie spotykają z wrogim nastawieniem w całej Europie.

0

@graco14 Właśnie na to patrzyłem ale "wymiary klocków: największe 7 x 1 x 2,5 cm, najmniejsze 2,5 x 2,5 x 2,5 cm" to nie wiem czy nie są za małe.

0

@baryn To wtedy mógłby wyjść i powiedzieć coś w stylu "Aleksandr nie jest winny temu co się dzieje. Zwykli Rosjanie nie są winni problem jest w politykach którzy szastają ludzkim życiem sami nie ponosząc żadnych konsekwencji nawet niczym nie ryzykując. Wojna nie służy zwykłym ludziom tylko małej grupie która się bogaci podczas gdy ludzie giną" I by to miało większy wydźwięk. A jeszcze gdyby razem z nim był ten Rosjanin to już w ogóle. A tak to będzie pogadane 2 dni i wszyscy o tym zapomną.

0

Zna ktoś jakieś dobre klocki dla dziecka co ma 1.5 roku. Bo szukam i szukam ale same małe a to raczej niebezpieczne bo by jeszcze zjadł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?