Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 W sumie nie rozumiem tego że komuś się chce platynować gry masowo. Ja w swojej karierze gracza zrobiłem jedną grę na 100% (Space Marine 2). Planuję też zrobić 100% w Baldur's Gate 3. Ale znam gościa co ma 100 czy 120 platyn nie raz przechodzi jakiś szajs po kilka razy żeby zrobić.
0
@marcin62 Z Aloy był problem bo na twarzy przytyła jakby między I a II siedziała w McDonald's. A przynajmniej tak wyglądała w kilku ujęciach trailera.
W grze nie zwróciłem na to aż takiej uwagi. Ale gdyby to ode mnie zależało to bym usunął te czerwone badziewie z jej twarzy bo to nie wygląda fajnie.
https://ibb.co/T8qf8Nq
1
@gumaz Włączę Ojca Chrzestnego III.
0
@Alvarinho Ja mam do tej gry tylko jeden wymóg. Żeby walka była lepsza jeśli chodzi o animację. Marzeniem jest żeby walczyła jak Geralt w SOULCALIBUR.
0
@clyde Niech jest kim chce. Isobel w BG3 też jest a jej dziewczyna w pewnym momencie mówi mniej więcej żeby się od nich już odpier.... bo ją chcę "wyobracać". Nie jest problem w tym że w grach są postacie homoseksualne. Tylko sposób w jaki to jest pokazane. W nowym DA za pomylenie zaimków robisz pompki. W świecie gdzie jest magia występują blizny po operacji usunięcia piersi.
Jeśli wątek będzie dobry to ok ale jeśli Ciri będzie co drugą rozmowę mówiła "jestem lesbijką" to będzie bardzo nie OK.
0
@mordini123 Ale w biedalidze gra. Nie oszukujmy się poziom większości drużyn w tych rozgrywkach jest co najwyżej średni. Żeby nie powiedzieć słaby. Na tle nawet ligi europy a co dopiero ligi mistrzów.
0
@Robert_Kubica Bo wygrywają w lidze biedaków?
0
@Lionel_Messi10 Na pierwsze raczej nie ma szans bo Liverpool się raczej nie wywali.
1
@SelloutCrowd Metallica Iron Maiden Bon Jovi Nickelback Linkin Park radio nie szło w aucie od 15 lat.
1
@karolszymek I tak jest 100 razy lepiej niż było na Polsacie.
0
@Kgorecki2500 Typowa lewica. Zamiast zaproponować zmniejszenie obciążeń podatkowych żeby ludzie mieli kasę na swoje zwierzęta jak im potrzeba to lepiej "dać" 500 bo wtedy wychodzi że pan laskawca dał. Tylko ciekawe kto za to zapłaci.... W końcu to musi pie.... bo nie da się non stop "dawać wszystkiego za darmo".
0
Tylko bez wylewu w obronie.
2
Zęby mu wyrosły.
0
FdJ już chyba ze 4 straty.
0
@Rhoo No bezsensowne podanie obrońcy.
0
Tu Pena odje.... cyrk piękny. Ale gdyby szli we 2 to i tak by pewnie był gol.
0
Rekin znów gryzie.
0
Bezsensowny ruch ale czy to było aż na karnego to nie wiem.
3
Pena przyspawał Szczęsnego do ławki.
0
Nie rozumiem po co takie coś robić....
0
Aj szkoda. Ale podanie piękne.
0
@Foton Właśnie się chciałem dowiedzieć co on dalej mówi.
1
@Ryoumen Dlaczego nie będą rządzić? To że się zmieni władza to nie znaczy że pewnych spraw Amerykanie nie forsują na świecie. Bo w przeciwieństwie do Polski tam się politykę prowadzi w perspektywie dłuższej niż jedna kadencja.
@Matan_Zajcev A co do samej sprawy. Moim zdaniem powinno być ograniczenie kapitału zagranicznego czy to amerykańskiego czy ruskiego bez różnicy w państwowych obszarach kluczowych. Np max 40% Czy media to jest coś takiego? Pewnie tak bo w jakimś stopniu wpływają na to co się dzieje w kraju.
Ale nie mam tu na myśli TVN czy Polsat bo to są prywatne spółki a nie państwowe i moim zdaniem jak ktoś chce sprzedać to może nawet Kimowi z Korei sprzedać. Co komu do tego? Właściciel powinien decydować co robi ze swoją WŁASNOŚCIĄ.
1
Jest gdzieś transmisja z tego? Bo bym chciał zobaczyć dalszą część a nie do końca wiem skąd to jest.
https://x.com/KoneserUnii/status/1866767337556177148
1
@MesQueUnClub96 Dziwne jeśli mówimy o nazwijmy to fizyczności. Nie rozumiem jak facetowi może się nie podobać ładna kobieta. Rozumiem że nie to ładne co ładne ale co się komu podoba. Ale mówimy tu o sytuacji że żadna się komuś nie podoba.
1
@MesQueUnClub96 W ogóle jak to teraz jest trzeba pisać coś rozszerzone czy każdy jak komu pasuje?
1
@Comentateiro A co będziecie robić jeśli jednak wygramy?
1
@gaucho104 "Zobaczymy przy następnych wyborach czy nie przeszkadza " nic nie zobaczymy bo zostanie prezydentem (no chyba że Ci chodzi o te wybory ale to nie jest decyzja tylko Warszawy). W Polsce jest niestety tak że od prawie 20 lat idziemy falami. Raz po raz pis teraz jest klimat anty pis i po mogłoby wystawić totalnego randoma i by wygrali prezydenta. Dokładnie tak jak swojego czasu pis zrobił z Dudą. Kto to był Duda te 8 lat temu? Zwykły leszcz którego nawet w partii dobrze nie znali. Ale był klimat anty po. I rozwalił shoguna. Mimo że nikt inny jak Adam Mimichnik sugerował że to niemożliwe o ile Komorowski po pijaku nie przejedzie na pasach zakonnicy w ciąży.
1
@PIWOSZ89 W tym roku na twichu spędziłem 6.5 godziny. 3 "oglądałem" jak jakaś babka grała w Path of Exile 2. 2 godziny "oglądałem" jak inna grała w Space Marine 2 żeby dostać "dropa". Oraz przez 1.5 godziny oglądałem Warcraft Direct.
"Oglądałem" oznacza że było w tle wyciszone a ja robiłem co innego ale się do dropa liczy nawet jak karta nie jest załączona.
2
@BulaKG W sumie to sprawdziłem i wyszło że przeczytałem prawie 17 książek.
Zagłada Thanquola
Anioły z Calibana
Spaczony Miecz
Wizje Herezji
Zaprzysiężona we Krwi
Vulkan: Władca Smoków
Corax: Władca Cieni
Władca Zniszczenia
Smocza wojna
Księga Adrii
Studnia Wieczności
Dusza Demona
Rozbicie
Księga Lorata
Samuraje. Dzieje japońskich wojowników
Powrót Nagasha
i Archaon: Wszechwybraniec którego jeszcze w tym powinienem skończyć