4

@arasz1819 Dobrze że jest taki co nigdy nie skłamał w poważnych dla państwa sprawach. A imię jego Donald Tusk. Dziś nawet zatankowałem paliwo po 5.19 za litr i pojechalem do domu. Co prawda za godzinę przyjechała policja i musiałem zapłacić mandat za jakąś kradzież ale nie wiem o co chodziło...

1

@Popitek12 Leo Messi dopóki nie skończy kariery będzie najlepszy. On nawet jak nie gra miesiąca to bije wszystkich na głowę. Chuck Norris piłki nożnej.

0

No i spokój. Victor lepszy niż rekin.

2

Rekin by to walnął nad poprzeczkę.

0

Co za daremny chłop.....

2

Może jemu jest źle bo rekiny żyją w wodzie a na lądzie no to wiadomo że ciężko?

1

Ja pi.... my za niego dali 50 baniek ponad. Chłop za to odpowiedzialny powinien wylecieć.

1

Przyjęcie na 5 metrów i efekty każdy widzi.

0

Ale strzał... Chociaż parę szans było.

0

Szczerze mówiąc nie wiem czy by to wpadło gdyby bramkarz na koniec tego nie dotknął.

0

Rekin gryzie pierwszy raz.

0

@Tomason Mi się podoba wiedźma na ogień co się zmienia w succuba. O na traci hp mon stop to może być ciekawie.

0

Ciekawe czy temu z Ipswich też przypomnieli że równość jest najważniejsza i religie to sobie może schowac do kieszeni. niech ubiera opaske nastepnym razem. Czy jednak skoro chłop wyznaje Islam to OK.


1

@Tomason Tam się nie ma co znać. Wystarczy się dowiedzieć jakie są Ascendancy czego na ten moment nie wiadomo (bo podali nazwy i kilka skilli ale to mało). Druga sprawa że ludzi "przeraża" drzewko bo ma 1500 dotek. A ono jest proste jak budowa cepa wystarczy wyczuć logikę. Ono jest podzielone na 3 części str/dex/int i w zależności od tego logicznie skille do ciężkiego sprzętu jest obok str a jakąś magia przy int.

Ja będę grał na początku warrior na 1h sword + shield bo nie ma druida w EA. Ascendancy tak jak mówię za mało wiadomo żeby stwierdzić. Chociaż może zrobię tak że nie będę grał endgame tylko 3 akty i zmienię klasę bo jest 6 do ogrania. A endgame jak wejdzie druid (ma być za chwilę). Zobaczę co będzie.

0

Path of Exile 2.

Predownload w piątek w nocy (o drugiej czasu polskiego). Podobno prawie 100 GB.


1

@escarabajo Tylko dlaczego oni tacy smutni? To są właśnie te pytania... Nigdy nie mają końca.

9

@D10SLEO Właśnie zostałem kibicem Ipswich Town.

0

@Martwy Lepiej niech dadzą Bloodborne na PC.

1

@escarabajo A no widzisz. Dobrze żeś to rozszyfrował. Ja myślałem że to Al Sad czyli sad Ala Allaha albo Alladyna. A oni po prostu smutni są. Człowiek się całe życie uczy.

3

@okiemtypera_lucaxx95 Kliknij przyspieszenie. Rozpędz do 500 km/h i wciśnij hamulec do oporu.

0

@Herato Po pierwsze nie wiadomo czy by wygrali z nim w składzie.

Po drugie. Co ma Messi do tego?

1

@Aragorn33 Czyli jak ktoś ma inne zdanie niż real jest obrzydliwym antysemitnikiem? I będą bany za antysemityzm?

0

@tomek8756 Nikogo bo nikogo nie znam osobiście. Do każdego więc mam stosunek neutralny.

0

@daniel32778 A no racja. Popatrzyłem tu

https://footystats.org/pl/players/argentina/lionel-messi

I mnie zmyliło. Bo jak dasz statystyki kariery to pokazuje 689 tylko że do sezonu 20/21 nie zwróciłem uwagi.

@zodiak_10 Moja reakcja na to że to było do 2021 roku po kliknięciu statystyki kariery.

https://tenor.com/pl/view/drcox-scrubs-head-gif-9165423584213603067

0

@zodiak_10 Jak mu nie wstyd trzymać koszulkę ze złą liczbą goli przecież Messi ma coś 680.

1

@tbas Z Rss to nam gola nie uznali bo im się coś przewidziało. Gdyby był uznamy to nie wiadomo co by było.

0

Co się stało w meczu Fiorentina Inter?

0

@ObiwanKenobi Coś czuję że to może wejść do użytku codziennego. Tu jest ta granica.

0

@draxidox Fatalni są.

2

Nyom sprzedał mecz. Chłop robi dwie takie same zagrywki przy dwóch rzutach różnych (tyle że wcześniej jeszcze nie zaczęli). Ciekawe ile wziął...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?