0

@Piotii16 "Witam, czy mogę bez pr9blemu wplacic 32k na konto" to zależy czy masz 32k haha jak masz to już nie problem a jak nie masz to jest problem.

0

@Marian_Pazdzioch Zależy co rozumiesz przez "obchodzą Święta Bożego Narodzenia". Ja nie wierzę w boga ale święta są i jest np wolne. Odbywa się wigilia bo rodzice robią ale mnie ona jakoś nie wzrusza i gdyby jej nie było to bym nie płakał. Do kościoła na pasterkę też nie pójdę. A choinka to nie jest symbol wiary podobnie jak prezenty (których u mnie nigdy się nie dawało).

18

"Gdyby ktoś powiedział latem, że będziemy teraz pierwsi w LaLidze i drudzy w Lidze Mistrzów, powiedziałbym, że bierzemy to" no właśnie tylko że w Barcelonie jest ten problem że dziennikarze szukają gó***burzy żeby było o czym pisać. Chyba nikt nie oczekuje że wygrają wszystko po 5:0. Jasne porażka z Leganés czy z Celtą (bo tak widzę remis przy tym że wygrywaliśmy 2:0) nie powinny się zdarzyć. Ale też nie ma co popadać w depresję i szukać dziury w całym. Każdy ma dołek formy wystarczy popatrzeć na City a mają dużo bardziej doświadczony skład. Już nie mówiąc o Realu co miał zamieść ligę a są za nami.

2

@Hosh Akurat nie o taki przykład mi chodziło. Tylko o to co było np w Stanach gdzie do szkoły przyszedł chłop co mu się wydaje że jest kobietą i opowiada jak się czuje. I nie to nie była lekcja o chorobach psychicznych.

5

Następny klub do zaorania. Nie ma kasy to nara. A nie wszyscy się będą składać.


1

@MesQueUnClub96 Że ci kosmici co mają przylecieć w 2025 jak zobaczą ten cyrk zrezygnują i jednak nie przylecą.

0

@NeroTFP1 Moim zdaniem się tym dzieciom krzywda nie dzieje. Ja to przeżyłem i nic mi nie jest. Dużo bardziej są szkodliwe pomysły lewicy o "nauczaniu". Jak w szkole zaczną nauczać 12 letnie dzieci o seksualności to ich rozniose.

0

@Szklaner Kiedyś oglądałem o tym program. I jest to dobry przykład tego żeby nie kusić losu że się tak wyrażę. Podobno byli tak przekonani że to jest niezatapialne że zmniejszono liczbę szalup. Efekt wszyscy znają.

Co do filmu. Nigdy tego nie obejrzałem od początku do końca.

Piosenka w wykonaniu Céline to mistrzostwo.

3

@Ojciec5tkidzieci Aha. Czyli czynność w której DOBROWOLNIE biorę udział jest "formą przemocy psychicznej". Jeszcze tylko brakuje paragrafu za samo krzywdzenie i będzie komplet... Naprawdę zamiast się zająć czymś ważnym to oni "rozwiązują" problemy które sami sobie w głowach tworzą.

6

@Ojciec5tkidzieci Serio coś takiego ktoś zaniósł do sejmu?

0

@MichuZ44 Ja podobnie jak polscy piłkarze kibicowałem żeby Argentyna się zlitowała i nie strzelała więcej. I tak samo jak oni miałem na to zerowy wpływ haha.

0

@cules100pro No w sumie w google podobnie wygląda. Widzę że to strasznie duży pies.

0

@blakkudium Spoko na kadrze się odkuje.

0

@marcin62 Ciekawe czy oni faktycznie dają im 100 000 000 rocznie za darmo.

0

@MesQueUnClub96 Ciekawe co to za rasa.

0

@tomek8756 Ładna ale nie top.

0

@MichuZ44 Ja bym nie chciał. Bardziej by mi odpowiadało gdyby w Polsce rosły pomarańcze a w grudniu było tak ze 20 stopni.

1

@Kapitan hawk Negeirra załatwił za toster w pakiecie z nie gwizdanym spalonym w meczu z Bayernem. A nie czekaj...

1

@Bobo25 I co z tego że używa tiktoka? Takie czasy a to dobry sposób żeby dotrzeć do młodych ludzi.

On przynajmniej zarobił pieniądze zanim wszedł do polityki. I jak się nie dostanie do następnego sejmu to będzie wiedział co ma robić w przeciwieństwie do niektórych co tam siedzą już 30 lat.

2

@Marian_Pazdzioch W sumie niesamowite że można się aż tak cieszyć z sukcesu obcego człowieka. I to nawet nie drużyny czy klubu. Bo powiem szczerze że gdyby nie Leo to bym miał gdzieś czy ten finał wygra Argentyna czy Francja czy którakolwiek inna reprezentacja (no chyba żeby grała Polska ale to nie fifa).

2

@PizzerMan Tworzę bigos haha.

3

@PatrychoO Naprawdę szkoda że tacy goście się starzeją. Filmy z nimi były zaj.... Conan czy Terminator to dla mnie klasyki. Chociaż syn mojego kumpla mówi na nie "kiczowate".... Teraz już takich aktorów nie ma. Ekipa z Niezniszczalnych to jest inny poziom.

1

@Kgorecki2500 Tam te dlc to kosztują jak dobry telefon haha.

6

Czyżby wesoła gromada od @Luciano99 wybrała się do Katowic?
Udani żeście są....


0

@michal26 Ja nie śledzę tego wnikliwie. Opieram się na tym co było w poprzednich wyborach. Zakładam że media TVP i TVN będą podbijać Holowanie. Bo i tak nie jest zagrożeniem dla platformy. Do tego będzie atak na konfe bo jakby czasem zrobił wynik lepszy niż w parlamentarnych to by mogli na tym budować a do tego nie chcą dopuścić bo po co ryzykować. Jeszcze by tu wyrosła jakąś prawica i po co?

0

@michal26 Moje typy:

KO - Trzaskowski wygra w drugiej turze. W pierwszej będzie miał z 42%

PiS - Nawrocki W pierwszej z 32-35% czyli jak pis.

Konfa - Mentzen 4-5% dużo ludzi wie że jest bez szans i nie pójdzie (ja też nie planuje).

Lewica - Biejat ze 2%

Trzecia Droga - Hołownia Będzie miał z 12% bo będą go pchać w tv kosztem konfy żeby pokazać że jest trwałym zjawiskiem.

Republikanie - Jakubiak MOŻE z 1% ale wątpię.

Razem - najprawdopodobniej
Zandberg z 3% czyli razem z Biejat 5% i to myślę że max.

0

@abram3k No w sumie racja. Miałem na myśli sezon gdzie my nie wyszli z grupy w LM ale on tam nie był we wszystkich meczach. I tak wolę naszą grę za Niemca. Tylko chyba trzeba mocniej się za nich wziąć bo po kadrze się rozjechało całkowicie.

2

@abram3k No drużyna oparta na "prime" 18 latka to dużo mówi. Tak samo jak to że na 38 punktów patrzy się lepiej niż na 47. A i w LM bez porównania.

1

Dostajemy już ten milionik za każdy dzień? Bo podobno coś takiego miało być.

1

@draxidox Tymczasem UE podobno coś takiego szykuje.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?