Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ No już bez jaj haha. Ale widzę na flashscore że Sevilla pojechała ładnie.
0
3:0 wpuścić młodych. Już nic nie powinno się wydarzyć.
1
@PatrykBarca Wiem. Chodziło mi o to że przecież przeprosił drużynę czyli sędziego też.
Taki "Polish joke" jak to mawiał pewien dziennikarz.
0
@PatrykBarca Przecież po meczu zdaje się przeprosił drużynę. Więc skąd to "chciał"?
0
@Derean Jak nas nawet nie stać na pożywienie dla prezydenta to jak oni chcą piłkarzy rejestrować...
4
W tej całej sytuacji z rejestracją mnie zastanawia tylko jedna sprawa. Nie dało się tej kasy wcześniej załatwić? Czy oni muszą czekać do ostatniej chwili dla efektu? Przecież chyba było wiadome że będzie problem z rejestracją w styczniu jak wrócą kontuzjowani. Zrobić to miesiąc wcześniej i by nie było cyrku. No chyba że jest powód dla którego musiała być transakcja przeprowadzona w nowym roku a jeśli tak to bym chciał go poznać.
2
@Hajny To zależy od zestawu graczy. Bo jak są ludzie co nomen omen grają to można postacie z gier (lub konkretnego okresu) albo filmów. Stany Stanów Zjednoczonych albo miasta Ameryki południowej. Wszystko zależy z kim się gra żeby były w miarę wyrównane szanse.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Nie zgadzam się. Ludzi moim zdaniem powstrzymuje groźba więzienia. Myślę że gdyby powiedzieć przykładowo że można wejść do banku wziąć co komu pasuje ze skarbca i nie będzie się ścigany to większość (a pewnie wszyscy) by poszli.
@Kubsoleon Bóg podlega regułom jakie ludzie mu dadzą. Tysiące lat temu ludzie wierzyli w Jowisza Zeusa czy innego Aresa. A teraz co się z nimi stało? Zniknęli? Czy raczej nigdy nie istnieli. To bogowie potrzebują ludzi a nie ludzie bogów.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja uważam że "nauka wykluczy boga" kiedyś jak miałeś katar to była kara boska. Kiedyś zachodziło słońce/ wschodziło słońce to dlatego że to bóg na rydwanie. Teraz nikt normalny tak nie uważa. Po prostu z postępem technologicznym i naukowym bóg straci rację bytu to tylko kwestia czasu.
Nigdy w boga nie wierzyłem. To że się za małolata chodziło do kościoła to nie jest wiara bo tak naprawdę to nigdy nie wierzyłem w to co tam gadają. Ale jak się miało 10 lat to co robisz nie do końca od ciebie zależy.
1
Za chwilę 13:00 jak tam Wasz optymizm? U mnie pesymistycznie optymistycznie haha.....
0
@Marian_Pazdzioch Nawet w kolorach nowego ZSRR haha.
0
@norbi77 No tak. Ale nie było czegoś takiego że w budżecie była jakaś kwota a oni dali jeszcze więcej? Nie pamiętam jak to było dokładnie.
0
@krol211 Mniej więcej tu jest to wytłumaczone.
13
@Pedri16Future W sumie to jest hipokryzja jednych i drugich. Zależy od tego w którym miejscu są to gadają. Rząd daje na TV. Opozycja opowiada że się powinno dać na co innego. I tak się kręci tylko się zmieniają miejsca.
5
@Sccaner Griezmann bo przyszedł za mega kasęa a gra najlepiej praktycznie na pozycji Leo.
Może to nie na zasadzie że "z góry było wiadomo, że nie odpali zawodnik" ale całkiem bez sensu.
0
@Bobo25 Nie wiem czy tu się da oglądać bo nie mam dostępu do kompa. Ale na telefonie wyskakuje coś takiego. Więc może jest na primevideo.
https://www.primevideo.com/-/pl/detail/Niezwyk%C5%82y-dr-Pol/0GCS6D6LFYYCOQPONUV5R51G40
2
To teraz się okaże czy Bóg istnieje jeśli się uda "siły wyższej" go zarejestrować to znaczy że jest a jak nie to nie.
The Szwagros odpowiadają na pytania egzystencjalne jak żaden inny zarząd w historii...
0
@Wojciech123 Może i dał wolną wolę bo człowiek podejmuje decyzję. Ale też nie do końca. Jeśli bierzemy na serio to co jest napisane w starym testamencie to człowiek w Edenie nie był świadomy tego że chodzi nagi. Dopiero za sprawą węża przejrzał na oczy. Więc w praktyce wtedy zyskał prawdziwą wolną wolę bo zna różne opcje. Bez tego nie była to wolna wola bo znał tylko "dobro" a tak naprawdę nie miał świadomość co się w koło dzieje.
Więc trzeba się zastanowić od kogo mamy wolną wolę.
0
Tak z ciekawości. Jeśli Olmo jest niezarejestrowany w lidze to znaczy że nie może też grać w lidze mistrzów czy tam są inne limity?
2
@ŁukaszNidzica Dla mnie to jest na 99.9% problem karty graficznej. To się chyba nazwa "artefakt" u mnie to było zanim karta padła.
0
Garść przemyśleń w nowym roku.
Masakra co się w tym klubie. Jak tak patrzę na ten cyrk to coraz bardziej jestem zwolennikiem tego żeby to kupił jakiś chłop jak ten od Manchesteru City... Wiadomo że piszę to z perspektywy kibica który nie mieszka na stałe w Barcelonie i na stadionie był ze trzy razy. Ale ludzie ostatnie lata to jest porażka jeśli chodzi o zarządzanie.
Jacyś "mityczni" socios wybierają prezydenta i chłop doprowadza klub po najwspanialszym okresie do ruiny finansowej. Potem wybierają Laporte który obiecuje różne rzeczy robi dzwignie nie dzwignie. Tak czy tak przedaje różne części klubu. A na koniec i tak jest kompromitacja bo płaci za piłkarza chyba ze 60 baniek i nie jest w stanie go zarezerwować po pół roku.... A żeby było śmiesznie to wygląda na to że gdyby nie kontuzję nie zarejestrowali by go wcale.
Laporta te 20 lat temu sprowadził Ronaldinho. Ale to było 20 lat temu potem jechał na niepowtarzalnej generacji ze szkółki. Rosell poszedł bo coś było nie tak z transferem Neymara (z tego co pamiętam). B. co narobił widzimy do dziś. A teraz Laporta się skompromitował.
Naprawdę czy z perspektywy kibica ważne jest to kto tam siedzi na stołku i jak się go wybiera.... Moim zdaniem nie jeśli to ma tak wyglądać.
0
No nic jak co roku.
0
@DragonxNF S&M jak zwykle od 20 lat.
1
@matirix20 Pograłby w ekstraklasie z 2 lata to mu skill wzrośnie.
0
@FCB_dimiC Ja mojego brałem do pokoju gdzie grała muzyka tak ze 20 minut przed północą i nawet na fajerwerki nie zwracał uwagi.
0
@matirix20 Szału jakiegoś chyba nie robi nawet jak na naszą ekstraklape. Ale wiadomo że to tylko taki pseudo pogląd daje.
0
@matirix20 Podobno Cracovia jest nim zainteresowana i chciałem go sprawdzić haha.
0
@takisobiektos Właśnie to widziałem ale myślałem że w FM to max skill jest 20.
0
Ktoś gra obecnie w football manager 2024? Potrzebuje screena zawodnika Josué Homawoo (obecnie gra w Rumunii). Nie mogę tego znaleźć na internecie wyskakuje mi sama fifa...
1
@juarez Miałem psa ponad 17 lat. I dobrą metodą jest umieścić psa w pokoju gdzie gra muzyka. Zawsze odpalałem S&M ze 20 minut przed północą i on nawet na te fajerwerki nie reagował.