Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 No tak lepiej nie mówić o patologii bo przecież on startuje na prezydenta a prezydent się słupkami nie będzie zajmował.
0
@Borneo "Uciekeł w prezydenturę" piękne stwierdzenie haha. Nie żadne"uciekeł w prezydenturę" tylko ludzie otwierają oczy rządy demokratów doprowadziły do tego ze republikanie przejęli wszystko. Sam się Trump nie wybrał.
0
Debilne zachowanie. Ale ten z getafe też komediant.
1
To nie jest faul? Ciekawe.
0
@mekston Trzeba szybko strzelić. Wtedy oni będą musieli coś innego zrobić niż kopać. Oby sędzia na dzień dobry walnął żółtą bo to też będzie kluczowe.
0
@Gibbon_FCB Sędziowie zawsze faworyzują tego z kim akurat Real Madryt gra. Ewentualnie tego co ich krytykuje.
0
@FcPortoFan1999 "Trudnej uczciwej i dobrej dla Polski"
1
@John_Doe Podatek od okien też był w Warhammer fantasy. Widać dobre wzorce haha.
1
@Kgorecki2500 @BorzyKrzys Dużo patrząc że najlepsze gry ostatnich lat tj Baldur's Gate 3 i Black Myth: Wukong są po 220 i 250 zł na steam. To że ludzie są uzależnieni od fify i zapłacą nawet po 600 to nie jest moim zdaniem argument żeby gry w standardzie miały kosztować prawie 5 stów.
Diablo 4 było robione przez masę ludzi za masę kasy i jest słabsze niż Path of Exile 1. Concord kosztował 400 baniek. Baldur kosztował od 100 do 200 milionów i robiło 400 osób z tego co chodzą informacje. Kwestia to jest czy się umie coś zrobić a nie ile się na to dało. To ile ludzi coś tobi to nie jest argument za ceną. Bo na takiej zasadzie to ktoś zatrudni 10000 ludzi i będzie chciał 1000 za grę.
1
@John_Doe Uśmiechaj się i płać.
1
@Coutinho007 Tusk na 10 w Barcelonie to by była masakra. Wojtek Donald Robert piękne by to wyglądało.
1
@kuz No obywatel Tusk Donald przy powodzi robił z Owsiaka eksperta od pomocy (nie chce mi się szukać jakich użył dokładnie słów. A jak się dziennikarka zapytała o kasę co dostali na pomoc to Jurek obrażony wyszedł. Ale w sumie nie ważne.
Moim zdaniem problem z tym jest taki że zamiast robić to typowo ludzkie to się przytulają do spółek państwowych. To raz. A dwa już nie raz słyszałem tekst typu "wspierasz Owsiaka? Nie. To nie powinieneś w szpitalu używać jego sprzętu" więc nie wiem kto gorszy czy przeciwnik czy taki zwolennik.
3
@kuz No nie wiem według tego co tu jest napisane
https://www.money.pl/gospodarka/wosp-zagrala-po-raz-32-oto-ile-zebrala-w-ciagu-ostatnich-30-lat-6989948493487040a.html
WOŚP przez wszystkie lata zebrał lekko ponad 2 miliardy. A podejrzewam że nie 100% poszło na sprzęt. Czy to jest są aż tak kluczowe pieniądze jak na ponad 30 lat niech każdy sobie sam odpowie.
Niech sobie zbierają i niech im daje kto chce ale nie róbmy z tego nie wiadomo jakie kluczowej sprawy.
0
@bartekvisca Nawet nie wiem że to aż wycofali z PSStore. Ta gra mnie nigdy nie interesowała mimo że to rpg ale całkiem nie mój klimat. Ale to tylko pokazuje jaki to był szrot.
Dziś poszło info że odszedł z BioWare chłop odpowiedzialny za DA:V a w lutym mają cały oddział zaorać. Ubisoft chyba z 3 razy przekładał AC Shadow a się może okazać że i tak nic im to nie da i też pójdą pod topór. A przykładów jest więcej. Naprawdę lepiej powoli a dobrze.
0
@DonAndresFCB Po czasie i z wiedzą to każdy cwany. Teraz ktoś daję 100 za Pedriego albo 150 za Yamala i co sprzedajemy? Oczywiście że nie ale jak nie pójdzie wszystko dobrze będą kontuzję albo coś innego to mamy się nad tym rozwodzić?
0
@Seledynowy Mnie zastanawia czy jest ten milion za każdy dzień zwłoki od grudnia haha...
0
@Joe_Pesci Baldura Larian robił chyba 5-6 lat z tego 3 w Early Access ale jak zrobili to wśród developerów wybuchła panika. Lepiej długo i dobrze niż szybko i potem same problemy. A dobre wrażenie można zrobić tylko raz. Cyberpunk jest podobno dobry a mimo to jak nawet zagraniczni mówią o problemach to nie raz się pojawia "Cyberpunk na premierę".
1
@Rastafarnianin A tak z ciekawości za czyich rządów była podpisana umowa o współpracy polskich służb z ruskim FSB (podpowiedz był to jak podało bodaj polskie radio wrzesień 2013)?
0
@turhiay No właśnie za chwilę będzie znów im sędziował i zrobią film jak to ZAWSZE jest przeciw...
0
Na okładce "Sportu" vinicjusz pokazuje że sędziowie ślepi?
5
Psy szczekają karawana jedzie dalej. Za chwilę dla zmylenia przeciwnika ktoś napiszę artykuł o tym całym Negeirze czy jak mu tam i będzie ok. Runda zaliczona i wielki real. To samo co w LM 15 pucharów "rozgrywki realu" to że bramki ze spalonych czy karne z .... (i to nawet na czarno-białych nagraniach po YouTube latało). Kogo to obchodzi ważne jest 15 pucharów w gablocie.
0
@BabyGang No nie zostanę. Ale mam zasady i nie wiem czy w tym jest coś dziwnego. Ktoś całe życie kibicuje komuś i miałby grać dla największego rywala bo mu dają kasę? Sorry ale nie. Są w życiu ważniejsze rzeczy niż kasa.
0
@Popitek12 Na poważnie to nawet gdyby mi real dał 10 razy tyle to bym tam nie poszedł. To jest klub którego nie znoszę jak wisła krakowska.
A na żarty to fajnie by było zrobić taki myk że idę do realu i w jakimś finale z Barceloną walnąć samobója.
1
@Comentateiro
Czasy wcale nie są inne bo ludzie są tacy sami. Dajmy im spokój i sami sobie z tym poradzą tak jak moje pokolenie.
Nie wiem jaki jest tego program i jak ma to wyglądać. Ale np w USA na lekcji do dzieci 7-8 lat przyszedł chłop przebrany za kobietę i wciska kit że to normalne. Jak mają np opowiadać że każdy ma płeć jaką się obecnie czuje i że jest ich 70 albo 150 to ja jestem przeciw. Chociaż tak jak mówię nie wiem co tam jest. Ale znając tą ministre to bym się nie zdziwił żeby coś takiego było.
Jeszcze mi powiedz w jakim stopniu "to było pozytywne doświadczenie." co Ci ta lekcja dała w życiu? W czym to Ci pomogło?
2
@Comentateiro Moim zdaniem człowiek się tego dowiaduje że tak powiem naturalnie. 20 lat temu w szkole o tym nie uczyli a jakoś wszyscy w okolicy 30+ lat wiedzą co i jak. Żaden nauczycieli nie musiał z nikim o tym rozmawiać.
Druga sprawa tego że jest dostęp do pewnych treści w internecie nie zmieni żadna lekcja czy ministra. Żeby odciąć od tego ludzi to by trzeba wyłączyć internet. Zresztą kiedyś też był dostęp ale w innej formie. Można udawać że kiedyś tak nie było ale po co? Kiedyś my kupowali Playboy'a czy inną "gazetę" teraz mają internet. Jakoś większość społeczeństwa jest normalna. Nie róbmy z ludźmi jakiś odchylenców co jak zobaczy rozebraną babkę to go wstrząśnie na całe życie i będzie dramat.
0
@clyde Chyba 5000 ale to szczegół. A niech chłopak ma haha. Jesteśmy tak bogatym krajem że nas stać.
2
The First Berseker: Khazan
Dla przypomnienia dziś o godzinie 16 czasu polskiego na każdej platformie będzie udostępnione demo gry.
@Objectivo
0
@Jakchcesz Nie.
4
Przypadek ale ewident.
3
Nie licząc 4 goli to Betis ma spalone opanowane jak my.
Edit: A jednak nie.