0

Piękne podanie.

0

Gdzie tam spalony?

0

No i dobra. W drugiej zmiany niech odpoczywają.

0

Lewy mu nie podał i się chyba teraz nie spodziewał haha.

1

@blakkudium No właśnie. Już za dużo takich głosów było / jest.

6

@blakkudium Może faktycznie ego mu wywaliło poza skalę i myśli że mu się wszystko należy. Dali mu tą "10" i mu odwala jak ojcu?

1

@agaFCB No cóż "wystarczy raz popełnić błąd a potem cały ten mecz zwany życiem trzeba rozgrywać sflaczałą piłką. Tak to jest jak się zawiera znajomości po ciemaku. Po ciemaku i na gazie".

0

@Sulimo Według mnie to niech każdy gra kim chcę. Jakby młodzi Polacy byli dobrzy to trener nie jest debil że woli słabszego np Słowaka. Najgorsze co jest to przepis o młodzieżowcu. Co do kasy no to się nie orientuje ale chyba każdy klub coś dostał na akademię więc i Raków też.

1

@ObiwanKenobi Też tak zrobię o ile pójdę na wybory. Moim zdaniem szkoda że Braun podobno startuje bo znów prawdziwa prawica się podzieli. A tak to była szansa chociaż niewielka że coś ugrają. Bo ten z pis jest słaby jak barszcz.

Druga sprawa że w Polsce prezydent ma dwie funkcje i w zależności z jakiego jest obozu wybiera jedną. Mianowicie jest albo podpisujący albo blokujący.

0

@FC_BARCA_Fan No oby ale jakoś mi się nie wydaje żeby ten z pis wygrał.

0

@ObiwanKenobi I tak nie ma z kim przegrać. Wątpię żeby ten z pis którego nawet nie znam mógł mu coś zrobić a reszta się nie liczy.

0

@arasz1819 Tak to już jest z ludźmi. Żona pewnwgo Czesława też chciała zrobić kapuchę na jego "notatkach" z roboty i pewien Lech z tej okazji był bardzo nieszczęśliwy.

0

Pytanie do palaczy. Gdzie kupić dobry tytoń? Bo rodzice palą taki syf że aż strach. A przecież gdzieś musi się dać kupić coś normalnego.

0

@colossus No to w ramach pokuty do Barcelony masz się czołgać a jak będziesz wracał to na kolanach (nie bądźmy złośliwi).

0

@Kgorecki2500 Ciekawe czy odprawę wziął.... (a w zasadzie ile).

0

@Trojanek23 No ja bym go poetą nie nazywał bo nie każdy kto piszę wiersze ten jest poetą.... Przecież to jest jakaś masakra. Typowe dawanie kasy swoim.

0

@Trojanek23 @FCB_dimiC @tomek8756 Wy się śmiejecie a jak zaczniesz wpisywać w Google Jaś Kapela to wyskakuje "Jaś Kapela polski poeta".

1

@Kgorecki2500 Chyba dlatego że jak miał wychodzić to rząd wprowadził lex trynkiewicz. Czyli w efekcie odizolowane szczególnie niebezpiecznych osobników.

Jeśli faktycznie jest jak mówisz że "za posiadanie pornografi dziecięcej" to jest bardzo ciekawe jak wszedł w jej posiadanie przebywając w więzieniu 25 lat i ktoś powinie za to siedzieć.

0

@ACMaldini3 Przecież on wyszedł bo mu zamienili szubienice na 25 lat. Potem wbrew prawu był przetrzymywany w jakimś ośrodku. A można było uniknąć tego zamieszania wykonując pierwotny wyrok.

0

@NeroTFP1 Ekstraklasa 24 na dobę albo tortury. Podobno po pierwszym dniu wszyscy wolą tortury.

0

@BORO_12 Nie wiem czy jego akurat ktoś wypycha. A jak chce sam iść to nic nie zrobisz. Druga sprawa to jest cena. Moim zdaniem 50 to mało.

0

@WiecekFCB Myślę że ma pobronione chyba że no chyba że drugi coś srogo odwali albo puści z 5 bramek w meczu. Nawet nie wiem czy w CdR będzie grał (w środę nie wiem czy będzie mógł ale nawet jak tak to wątpię żeby wyszedł).

8

@Pedri16Future Wiadomo że jakby chcieli to by wygrali 5:2 ale im się nie chciało i przegrali 2:5.

0

@kuz Tyle że FdJ nie chcę nigdzie iść a to jest kluczowe.

4

Szczerze mówiąc po golu na 2 mimo że grali na 10 real nie zrobił praktycznie nic. Czekać aż się w lidze wywalą i ich przeskoczyć.

4

Dobrze minęło 20 minut od gola na 2:5 i nic się nie zmieniło. Oby tak do końca.

3

Z w miarę spokojnego meczu się będzie robić zamieszanie.... Obym się mylił.

1

Szczęsny pograł w Barcelonie.

0

Gerard pozdrawia.

0

@kuz Nie ma co ich lekceważyć. Zgnieść ich jak puszkę i wywalić do śmieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?