0

@MesQueUnClub96 No tylko że jak są ludzie którzy wpychają swoję światopoglądy do gier czy filmów to wpływa na całokształt a co za tym idzie na sukces lub porażkę.

1

@MesQueUnClub96 Ostatnio było to samo pytanie. Kiedy podałem temat to żeś nie odpowiedział więc jaki sens? Ale dobra powtarzam pytanie.

Wszyscy wiemy że prezydentem USA został ostatnio Donald Trump. Jednym z jego haseł było wywalenie na śmietnik ideologii WOKE oraz to cale DIE. Więc zadaję pytanie.

Kiedy gra film serial bądź przedstawienie teatralne staje się WOKE? Czy Baldur's Gate 3 jest woke bo można wybrać w kreatorze postaci zaimki a towarzyskie są zainteresowani postacią gracza nie zależnie od płci? Czy popularny ostatnio serial Pingwin pod to podchodzi bo jest tam postać czarnoskóra niewystepujaca w komiksach? Czy seriale Akolita oraz Wiedźmin przepadły (nie osiągnęły sukcesu na miarę siły swojej marki) przez to że były WOKE czy dlatego że po prostu były c...?
PS: Międzyczasie pojawiła się informacja że DA:V nie spełnił nawet 50% założeń i "zaangażował max 1.5 miliona graczy" to jest katastrofa.

2

@Aragorn33 Czyli jest dokładnie tak jak wczoraj mówiłem. Ludzie nielegalne przebywający na terenie kraju są przestępcami. No cóż za zaskoczenie.

4

@FCB24 Jacy eksperci takie studio. Tam siedzą goście co nic nie muszą nikomu udowadniać. A u nas kto? Mierny obronca Hajto... co tlumaczy dlaczego chłop rozgrywający 150 mecz w jakimś City czy innym Juventusie się źle ustawił.

0

@Pawlak1992 @Bykunn Ciekawe swoją drogą czy gdybym przykleił banana taśmą do sciany ale w inny sposób to by się znalazł ktoś kto zapłaciłby z milionik haha.

1

@Ojciec5tkidzieci A ja nie haha.

0

@ferdas_rawa A to tylko liga. Ile było wałów w lidze mistrzów? Żeby wspomnieć może nie najważniejszy może nie największy ale "najzabawniejszy" który zawsze mi się kojarzy bo to jest esencja...

https://www.dailymotion.com/video/x370j5k

1

@Karomek Ciekawe. Bardzo ciekawe co by wyszło gdyby prześledzić mecze nasze i wasze od roku powiedzmy 2000. Komu bardziej na wynik wpływali sędziowie. Podejrzewam że byś się mógł mocno zdziwić. Przynominam tylko że pewien "sędzia" sam się przyznał że nie uznał prawidłowego gola dla Barcelony co w efekcie doprowadzio do tego że my mistrza nie wygrali.

3

Poznaliśmy temat pracy magisterskiej ministry równości....


0

@BulaKG Chodziło mi w sumie o to że nie widzę powodu żeby imię miało się w jakimkolwiek stopniu z czymkolwiek kojarzyć.

0

@BulaKG Imię nie ma żadnego znaczenia może się nawet nazywać Drzesica (celowo tak napisałem). Liczą się tylko wychowanie i wartości wyniesione z domu.

1

@Lionel_Messi10 Fajnie by było. 1 sezon 30 minut w każdym meczu. Król strzelców w lidze.

0

@Popitek12 Najlepsze to były hieny.

2

@David_Martin No na razie wiadomo tylko że w klubie panuje optymizm.

23

Jeśli się nie udało złapać tego królika to znaczy że był szybki. Czyli potencjalna opcja na skrzydło. Tym bardziej że pewnie jeszcze bez kontraktu.

1

@Bulbazaur17 Po latach grania w 144 klatkach już 60 jest mało dla mnie. Ostatnio odpaliłem demo The First Berserker i w opcjach domyślnie było ustawione max 60. Mówię "no przecież nie da się w to grać" na szczęście dało się to zmienić bo gra fajnie się zapowiada.

2

@Donnie_Darko Ricky Martin - Livin’ la Vida Loca nie wiem czy to ma coś wspólnego z piłką ale jakoś tak mi się kojarzy.

0

@Kapitan hawk Co za debilny artykuły... Obile chłop nie siedział w pace do ostatniego poniedziałku to ułaskawienie nic tu nie zmienia. Ale chyba widoczne nie mają o czym pisać.

1

@Ojciec5tkidzieci Moim zdaniem to jest wina tego że ona nie myśli. Oni po prostu mają wybite na blachę formułki i nimi jadą. Ostatnie pewnie co czytała to była formułka o "polskich nazistach na marszu niepodległości" teraz jej się nie te styki w tym co ma zamiast mózgu spięły i jej wyszło co jej wyszło. Śmiech przez łzy baba powinna natychmiast wylecieć z polityki.

10

Dziwne ale jak "w klubie panuje optymizm" to u mnie zaczyna panować pesymizm.

0

@arasz1819a nie No bo co można o nim powiedzieć? Przecież Ty masz jakieś urojenia że on jakieś fake newsy na korzyść ruskich robi. A ja Ci o twoich faktami odpowiadam. Podaj przykłady tego o co go oskarżasz "Krzysio Bosak robił to zanim to było modne."

0

@arasz1819 Tak jak pani ministra edukacji o tym że "polscy naziści zbudowali obozy pracy które się przekształciły w obozy śmierci" albo ministra równości co się "identyfikuję jako magistra" i oczywiście jeszcze taśmowy Rafał co mówi raz jedno potem drugie a jak mu sondaż wskaże to jeszcze coś innego powie ale spoko oni nasi i mogą.

1

@Uukasz_93 Szkoda to komentować. Bo za takie coś to szkoda bana wyłapać a jakbym napisał co myślę to pewnie bym dostał. No to powiem tylko że "przejęzyczenie" czy nie powinna wylecieć nie tylko ze stanowiska ale i z polityki.

1

@PizzerMan W sumie marazm haha. Trzeba będzie odpalić jakiś film.

3

@FcPortoFan1999 Pewnie go trener nie lubił.

0

@Szklaner Zawsze jak o tym czytam to dochodzę do wniosku że niemiec zawsze będzie wrogiem Polaka. Oni nie chcą za to zapłacić a co gorsza chętnie by w to wrobili Polaków. Ile razy już na świecie się pojawiało "polskie obozy śmierci"?

1

@TR3YWAY Sposób na sędziów. Będziemy w białym to dostaną zwarcia i będą gwizdać jak trzeba.

0

@NeroTFP1 Ale że są "znani i lubiani" nic im nie zrobią.

0

@abram3k Tak jak i te z Nico z lipca.

0

@Aragorn33 "O ile rozumiem deportację przestępców" z tego co wiem jeśli ktoś nielegalne przekracza granice państwa jest na jego terytorium przestępcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?