Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Moim zdaniem podstawka była lepsza. Kampania tam była fajna.
0
@kuz Wiadmo że tak teoretycznie może być ale z drugiej strony jak jest od małego to on go traktuje jako członka stada. Na YouTube jest taka babka SafariSammie czy jakoś tak. Ona się chyba w zoo jakimś zajmuje tygrysami panterami i lwami i nie wygląda żeby była zagrożona w jakiś stopniu. Nawet im palce w paszczę wklada i robi "boop" w nos haha.
Podejrzewam że randoma to by zaatakowały. Ale jej nawet nie podrapie bo ja zna.
0
@marcin62 Problemem nie jest woke tylko to jak jest zrobione i jak pasuje do świata. W nowym DA było to bez sensu przykładowo blizny po operacji usunięcia piersi w świecie gdzie jest magia. A do tego robienie pompek za zły zaimek (wtf). Dialogi jak z terapii. My ratujemy świat a baba opowiada jak się czuje i nie można jej powiedzieć nic przeciw temu całkowity brak możliwości bycia zły postać zachowuje się tak żeby nikomu się nie zrobiło przykro... gra RPG nie mam pytań.
Jeśli w KKD jak ten czarnoskóry będzie tam logicznie uzasadniony to mi nie przeszkadza.
1
@Borneo No to dobrze że wyjaśniłś. Jesteśmy w koalicji nie myślimy nic robić i zmieniać poglądy w zależności od tego czy akurat idą wybory i jak się układają słupki sondażowe... Uff można odetchnąć z ulgą i się uśmiechać.
0
@Borneo Gdyby nie to że NS wyleciał w powietrze to by już był bez udziału afd.
"Musk jest kumplem prezydenta chin I ma tam preferencyjne e kredyty od rządu chińskiego" nie widzę w tym nic złego. Niech rządy w USA Europie dadzą takie opcję to nie będzie trzeba iść do Chin. Gdybym ja mógł wziąć kredyt niskooprocentowany w Chinach to też bym wziął a nie brał w Polsce czy gdziekolwiek na wysoki %.
Jak były wybory we Włoszech to baba z komisji europejskiej mówiła coś na zasadzie " jak nie wygrają ci co mają to mamy narzędzia nacisku" jak im się rządy nie podobają to wjeżdża "praworządność" wtedy to nie jest wplywanie na wybory. Ale ujawnianie machlojek lewicy to już aj waj... Nie mam pytań Ty jesteś tak niereformowalny że aż dramat.
0
@Borneo To jest dobre widzisz że "popiera afd które chcę nord stream budować." Ale nie to że to nie afd już go zbudowało tylko że wyleciało w powietrze.
Napisz mi jasno czy powinno się ujawnić że lewicowy rząd chroni gangi gwałcicieli (głównie z innych kultur).
Ty masz wiecznie jeden argument "nie jest z UK czy Niemiec to się nie powinien mieszać".
28
@tbas Jak idzie o ścisłość to chyba piątka była. 100tka to była konkretów na pierwsze 100 dni uśmiechu.
0
@Borneo Ale Ty próbujesz robić wodę z mózgu... "Kto jest szefem Trumpa to też ciekawe pytanie" ja się pytam kto jest szefem Trumpa tylko dlatego że Ty dwa posty wcześniej napisałeś "natomiast umowmy się szef trumpa ma wyrok i jest przestepcą." Teraz piszesz "Szef Muska czyli trump". No to w końcu tego czy tamtego?
Równie dobrze można żądać pytanie kto jest szefem Tuska? Dlaczego jak tylko został premierem wyskoczył z dofinansowaniem do niemieckiego szrotu na baterie albo z zakupem wiatraków niemieckich? O rok spowolnił cpk pod pretekstem audytu którego nie ma do tej pory. Dlaczego jego kandydatem na prezydenta jest antypolski chłop z tekstami "po co lotnisko w Warszawie jak jest w Berlinie?" Ciekawe kto im rozkazuje...
Dlatego się z Tobą ciężko rozmawia bo się trzeba jak na maturze domyślać co autor miał na myśli.
"nie jest jego sprawa wpierdalać się w wybory innego państwa" Zgadzam się. Tyle że on się nie wpierdala tylko ujawnia prawdę a że prawda jest jaka jest to ludzie zmieniają wybory polityczne. Niech lewica przestanie robić burdel to nie będzie miała problemu. Zły nie jest ten co ujawnia przestępstwa tylko ten kto je popełnia.
0
@Borneo Nie wierzę żebyś to pisał na poważnie haha.
"ruskie trolle chciały zniszczyć szczepionki aby ruskie mogły.chandlować swoimi." Przecież teraz nawet ten chłop od FB przyznał że w czasie tej pandemii administracja Bidena kazała mu ograniczać zasięgi ludzi którzy mięli inne zdanie i mówili między innymi o tym że szczepionki mogą być szkodliwe. Za tego starego lekarza w USA to się kongres wziął już kilka miesięcy temu za to co odwalali.
"Nie jest rolą Muska zmieniać rządy w Berlinie na ruskie Afd czy W Wielkiej Brytanii to samo ruskie trolle" No czyli nie mozna ujawniać prawdy bo troll BRAWO gratuluję. Skoro rząd chronił przestępców jak w UK to bardzo dobrze że się ludzie o tym dowiedzą i wywalą szkodników.
"natomiast umowmy się szef trumpa ma wyrok i jest przestepcą. Gdyby nie prezydentura siedziałby w pierdlu za inne rzeczy" Kto to jest"szef Trumpa?
Z Tobą rozmawiam już któryś raz i powiem szczerze że Ty jak się z kimś nie zgadzasz to widzisz ruskie trolle na każdym kroku a jak byś popatrzył na to obiektywnie to jesteś jak troll internetowy bo widzisz tylko na zasadzie "moi super wszystko co robią wytłumaczę a inni to najgorsi".
Rozumiem że to forum ale naprawdę ciężko Ciebie zrozumieć przez to jak piszesz...
0
@Borneo No tak lepiej żeby nie było wiadomo że urzędnicy w UK chroni gangi gwałcicieli. Lepiej żeby nie ujawniać dziwnych powiązań władz UE z lobby farmaceutycznym wiadomo że to wszystko ruskie trolle.
2
@Mixtape My mamy z tego co wczoraj mówili na meczu chyba drugą najmłodszą ekipę. Niestety ale obniżka lotów będzie się zdarzać. W ataku tylko młody YL zrobi coś sam a jak Raphinha i Lewy obniża skuteczność to jest dramat. Mam brakuje gościa co na drugim skrzydle będzie robił chociaż pół zamieszania jak Yamal robi na swoim.
0
@Borneo A mimo to ludzie i tak na niego zagłosowali. I wygrał z dużą przewagą to tylko pokazuje do czego doprowadziły rządy demokratów.
0
@arasz1819 No tak lepiej nie mówić o patologii bo przecież on startuje na prezydenta a prezydent się słupkami nie będzie zajmował.
0
@Borneo "Uciekeł w prezydenturę" piękne stwierdzenie haha. Nie żadne"uciekeł w prezydenturę" tylko ludzie otwierają oczy rządy demokratów doprowadziły do tego ze republikanie przejęli wszystko. Sam się Trump nie wybrał.
0
Debilne zachowanie. Ale ten z getafe też komediant.
1
To nie jest faul? Ciekawe.
0
@mekston Trzeba szybko strzelić. Wtedy oni będą musieli coś innego zrobić niż kopać. Oby sędzia na dzień dobry walnął żółtą bo to też będzie kluczowe.
0
@Gibbon_FCB Sędziowie zawsze faworyzują tego z kim akurat Real Madryt gra. Ewentualnie tego co ich krytykuje.
0
@FcPortoFan1999 "Trudnej uczciwej i dobrej dla Polski"
1
@John_Doe Podatek od okien też był w Warhammer fantasy. Widać dobre wzorce haha.
1
@Kgorecki2500 @BorzyKrzys Dużo patrząc że najlepsze gry ostatnich lat tj Baldur's Gate 3 i Black Myth: Wukong są po 220 i 250 zł na steam. To że ludzie są uzależnieni od fify i zapłacą nawet po 600 to nie jest moim zdaniem argument żeby gry w standardzie miały kosztować prawie 5 stów.
Diablo 4 było robione przez masę ludzi za masę kasy i jest słabsze niż Path of Exile 1. Concord kosztował 400 baniek. Baldur kosztował od 100 do 200 milionów i robiło 400 osób z tego co chodzą informacje. Kwestia to jest czy się umie coś zrobić a nie ile się na to dało. To ile ludzi coś tobi to nie jest argument za ceną. Bo na takiej zasadzie to ktoś zatrudni 10000 ludzi i będzie chciał 1000 za grę.
1
@John_Doe Uśmiechaj się i płać.
1
@Coutinho007 Tusk na 10 w Barcelonie to by była masakra. Wojtek Donald Robert piękne by to wyglądało.
1
@kuz No obywatel Tusk Donald przy powodzi robił z Owsiaka eksperta od pomocy (nie chce mi się szukać jakich użył dokładnie słów. A jak się dziennikarka zapytała o kasę co dostali na pomoc to Jurek obrażony wyszedł. Ale w sumie nie ważne.
Moim zdaniem problem z tym jest taki że zamiast robić to typowo ludzkie to się przytulają do spółek państwowych. To raz. A dwa już nie raz słyszałem tekst typu "wspierasz Owsiaka? Nie. To nie powinieneś w szpitalu używać jego sprzętu" więc nie wiem kto gorszy czy przeciwnik czy taki zwolennik.
3
@kuz No nie wiem według tego co tu jest napisane
https://www.money.pl/gospodarka/wosp-zagrala-po-raz-32-oto-ile-zebrala-w-ciagu-ostatnich-30-lat-6989948493487040a.html
WOŚP przez wszystkie lata zebrał lekko ponad 2 miliardy. A podejrzewam że nie 100% poszło na sprzęt. Czy to jest są aż tak kluczowe pieniądze jak na ponad 30 lat niech każdy sobie sam odpowie.
Niech sobie zbierają i niech im daje kto chce ale nie róbmy z tego nie wiadomo jakie kluczowej sprawy.
0
@bartekvisca Nawet nie wiem że to aż wycofali z PSStore. Ta gra mnie nigdy nie interesowała mimo że to rpg ale całkiem nie mój klimat. Ale to tylko pokazuje jaki to był szrot.
Dziś poszło info że odszedł z BioWare chłop odpowiedzialny za DA:V a w lutym mają cały oddział zaorać. Ubisoft chyba z 3 razy przekładał AC Shadow a się może okazać że i tak nic im to nie da i też pójdą pod topór. A przykładów jest więcej. Naprawdę lepiej powoli a dobrze.
0
@DonAndresFCB Po czasie i z wiedzą to każdy cwany. Teraz ktoś daję 100 za Pedriego albo 150 za Yamala i co sprzedajemy? Oczywiście że nie ale jak nie pójdzie wszystko dobrze będą kontuzję albo coś innego to mamy się nad tym rozwodzić?
0
@Seledynowy Mnie zastanawia czy jest ten milion za każdy dzień zwłoki od grudnia haha...
0
@Joe_Pesci Baldura Larian robił chyba 5-6 lat z tego 3 w Early Access ale jak zrobili to wśród developerów wybuchła panika. Lepiej długo i dobrze niż szybko i potem same problemy. A dobre wrażenie można zrobić tylko raz. Cyberpunk jest podobno dobry a mimo to jak nawet zagraniczni mówią o problemach to nie raz się pojawia "Cyberpunk na premierę".
1
@Rastafarnianin A tak z ciekawości za czyich rządów była podpisana umowa o współpracy polskich służb z ruskim FSB (podpowiedz był to jak podało bodaj polskie radio wrzesień 2013)?