Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Konradowskyy Gdzie Ty żeś w tym poście wyczytał że "przecież robione one są z abortowanych dzieci xd"?
1
@D10SLEO Sędzia nie słyszał. Cierpi na bardzo rzadką chorobę której skotki są takie że okresowo traci słuch. Ciężko to zbadać bo to trwa tylko chwile.
0
@D10SLEO Mnie najbardziej zastanawia ile mają płacone ci co tam siedzą z kartkami. Bo to jest poniekąd cena szacunku do siebie.
0
@tomek8756 A jak dzwonią ruscy podający się za Makarona to na kolanach rozmawia.
0
@MesQueUnClub96 Nie wiem jak "blondyni czy bruneci" ale jeśli chodzi o blondynki czy brunetki to różnie. Niektórym panią lepiej w takich innym w takich a jeszcze inne fajne są rude. Moim zdaniem to jest kwestia przyzwyczajenia. Np taka Shakira czy Britney dziwnie by wyglądały w innych kolorach moim zdaniem.
0
@Borneo "Czekam na prezydenta i wtedy zobaczę co uchwałą jakie ustawy przeprowadząTo jest czas na ocenę" czyli jak taśmowy nie wygra wyborów to rząd do zaorania? Czy jednak trwamy mimo że nie będzie się od nas nic mogło wymagać (bo wiadomo koalicja ale przynajmniej będziemy się paść na spółkach skarbu państwa)?
13
@SzczenaWojtula Nie ja byłem w ścianie i patrzyłem przez kontakt.
49
A dziennikarz wszystko zapisał gdyż był ukryty w żyrandolu.
0
@Borneo "jeśli nie odróżniasz programu jednej partii od programu koalicyjnego kilku partii to cóż" no dobra ale na takiej zasadzie to możesz wszystko tłumaczyć i się uśmiechać jak głupi do sera. Jesteśmy w koalicji nie musimy robić nic co my obiecali no bo sorry "trzeba było nam dać z 80% poparcia to byśmy wtedy robili OBIECUJEMY". Obsiadniemy wszystko co się da będą rodziny ustawione. Może nawet wprowadzimy jakieś bzdety. Zdejmiemy krzyże wywalimy religię ze szkół albo co ale jak idzie o dobrowolny ZUS czy kwotę wolną tk już nie ma woli w koalicji i luz włączamy csa albo idziemy charatać w gałe.
0
@Kgorecki2500 Nie.
8
@Borneo "Koszt wprowadzenia tej reformy to 56 mld zł" a to nie wiedzieli o tym jak obiecywali?
0
Ciemnoskóry w białej koszulce i efekty są.
0
@MesQueUnClub96 Tam się musi właściciel zmienić bo będzie źle.
0
@KrychaFCB Puchar negreiry.
0
Bez kartki. Ale po tym co komentator powiedział chwilę temu to się spodziewam że będzie ciekawie.
0
Rekin gryzie ostatnio to trzeba przyznać.
21
Wiadomo. Nieuznawanie goli ze spalonych to krzywdzenie Realu.
0
@turhiay Kluby chcą ukarania Realu Madryt.
2
@macio_944 @Kalipso A to inna sprawa. Może jeszcze w takim wypadku wyjdzie w końcu dopiero luty.
0
@macio_944 Nie wiem czy można mówić o przesunięciu. Przecież chyba nie było oficjalnie powiedziane że będzie w 2025.
0
@SzczenaWojtula Tylko kto będzie je nakładał? Przecież to im pasuje bo w Polsce nawalanka. A wtedy się dobrze rządzi.
3
@mindbender84 1. Pilka była daleko.
2. Staruszek się przewrócił trzeba gwizdać.
3. Zgodnie z duchem gry. W ostatnim czasie był podobny faul na Makembe i tam była żółta. Tu mamy dwie okoliczności łagodzące 1) to jednak nie jest taki sam faul 2) Real Madryt. Więc bez kartki.
4. Sędzia nie był pewny któremu zawodników pokazać kartkę więc żeby ZNOWU nie SKRZYWDZIĆ Realu postanowił nie dawać nikomu.
Same dobre decyzje haha.
4
@Kgorecki2500 To jest tzw. robienie wody z mózgu. Ktoś przeczyta i będzie już zawsze przekonany że on przecież z pis jest.
0
@Irmscher10 Rozumiesz że to chodzi o transgender (czy jak oni na siebie tam mówią)? Rodzisz się jednym albo drugim i nie można tego zmienić koniec kropka. W sporcie nie będzie dopuszczania facetów do "rywalizacji" z kobietami bo się komuś wydaje że zmienił płeć.
https://www.theguardian.com/us-news/2025/jan/20/trump-executive-order-gender-sex
Podejrzewam że głównie chodzi o ten fragment
The order stands in opposition to one signed by Biden on his first day in office, which ordered the federal government to “review all existing orders, regulations, guidance documents, policies, programs, or other agency actions” that could infringe on transgender rights.
Bo teraz nie jest uznawane trans jako płeć. Przez to pewnie znikną opcje wyboru płeć "other" albo inne nie wiadomo co.
0
@Irmscher10 Przepisu nie. Ale pierwszego dnia podpisał dekret że w np urzędach w formularzu ma być kobieta / mężczyzna i nic więcej.
@SelloutCrowd Zobaczymy kto będzie "cisnął beke" za miesiąc bo na tyle się dogadali.
0
@MesQueUnClub96 Co to niby jest? Kot w mydle?
1
@Irmscher10 Też jestem "zachwycony, bo bitcoin idzie w górę". Również z tego że Kanada i Meksyk się popłakali i już nagle są za tym że uszczelnią granicę. Z tego że są dwie płcie w Ameryce i że przestaną się dokładać do zielonych ładow i innych bzdur. To pokazuje że jednak gdzieś może być normalnie.
A to że rozmaici żydowie kręcą USA to było wiadome. I to akurat nikogo nie dziwi.
0
@fart @mkord No zobaczymy co będzie. Ja im życzę IV ligi więc jestem za tym żeby się nikt z kasą nie znalazł. No chyba że następny Vana Li czy jak mu tam niby było.
0
@Criss18Barca Jakoś mi się nie chcę wierzyć. Już x lat temu próbował powiedzieli nie. Zainwestował masę kasy w Wieczystą i miałby brać wisłe z którą za rok może rywalizować w lidze?
1
@ranger3120 Pamiętaj jak w życiu idzie za łatwo to coś jest nie tak. Zwłaszcza w internecie.
https://www.tiktok.com/@rapsofthetitans/video/7146999594889563397