1

@Borneo Ależ się narracja zmienia od "wgnieciemy Putina w ziemię" do "z czasem relacje z Rosją trzeba ułożyć". Ja powiedziałem że wojna się skończy i nie minie ROK a Europa (może poza Polską) będzie z ruskim handlowala.

0

@marcin62 No to tylko pokazuje jakie chłop ma ego. Gdyby on odpalił stream i powiedział "gram w to pierwszy raz. Lecimy kampanie" to by ludzie mu pomogli i by było śmiechu i dobrej zabawy w cholerę a teraz no cóż.

0

@BulaKG Czyli darmowe 6 punktów dla realu haha.

A na poważnie to jeszcze nic nie znaczy. Bo same pieniądze nie dają nic. Ten co jest teraz też ma kasę ale mu nie zależy. Ronaldo w Valladolid też znany i nic z tego nie wynika.

0

@Borneo "Sikorski będzie wiedział co robić" jak mu powiedzą"Radek do budy" to i się z Putinem na molo w Sopocie wyściska.

Poważni gracze rozdają karty a my zawsze pas i czekamy na wynik.

6

@Lionel_Messi10 Masakra się urodzić w takiej rodzinie. Gość ma kaprys i może odgrywać football manager na żywo. I to na kodach bo budżet jaki chce.

3

@Messibestplayerintheworld Dotknięty ręką Boga.

2

Moriba

Popełniłem błąd, opuszczając Barcelonę. Byłem bardzo młody i odczuwałem dużą presję - powiedział Moriba cytowany przez „Sport”.

https://transfery.info/aktualnosci/popelnilem-blad-opuszczajac-fc-barcelone/236382

Presję ze strony rodziny bo trzeba kase już w wieku 18 lat zarobić. Jak się nie myśli to się często potem płacze i bardzo dobrze.

2

@July_6_BcN Bo przecież nie może być tak że ktoś przyjedzie z mitycznego zachodu i czegoś zazdrości Polsce. A teraz jest masa filmów że ludzie opowiadają jak tu fajnie. Bezpiecznie nawet w nocy. Czysto. I politycy chcą to zniszczyć bo przecież ich największą porażką jest to że się tu urodzili i oddadzą wszystko żeby tylko ktoś na zachodzie ich poklepał po pleckach.

5

@Kapitan hawk Raczej "po co brać cudzych jak mamy swoich".

1

@ranger3120 O dzięki. Nie wiedziałem że ma być taka opcja. W ogóle przestałem to śledzić jakoś po pierwszej prezentacji gameplayu x lat temu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Z Pena podobno chodziło o coś innego a mianowicie o spóźnienie czego trener nie toleruje. Co zresztą pokazał nie raz z Koundé. Tylko że Koundé ma tego farta że zmiennicy się prezentują dużo słabiej niż on. A Pena ze Szczęsnym jest bez dużych szans.

0

@michal26 Czy żyd zaufa niemcowi?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale żeby Ferran dostał szansę i mógł strzelić te gole w meczu musiał coś pokazać w treningu. No chyba że uważasz że trener kręci kołem fortuny "o to teraz wejdziesz ty".

0

@okiemtypera_lucaxx95 A może na treningu nie robi tego czego się wymaga? Nie pomyślałeś o tym? Dlaczego ma "dostać" szansę kosztem innego zawodnika który się stara tak samo albo bardziej i jest lepszy? Przecież to nie jest dziecko specjalnej troski. A trener to nie sabotażysta co nie wystawi najlepszego bo się nazywa Fati. Tylko pytanie czy on faktycznie jest najlepszy najbardziej zaangażowany. Wątpię.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Kluczowe w zdaniu "ma papiery by zrobić dokładnie to samo" jest ZROBIĆ. Pytanie czy poza "papierami" ma CHĘCI żeby to ZROBIĆ.

1

@Kondziubarca Jaka by ta umowa nie była będzie lepsza dla USA niż rozdawanie pieniędzy za darmo bo ktoś ładny jest.

0

@July_6_BcN Skąd się wzięła ksywa "Bążur"?

2

@takisobiektos "Twierdzą media" trochę mnie to nie przekonuje.

0

@macio_944 To "idiotyczne teorie, że jak papież będzie ciemnoskóry, to będzie koniec świata :D" nie jest teoria tylko przepowiednia (ale nie pamiętam kogo). Jak to z takimi rzeczami jest gdy się coś dzieje to można do tego znaleźć przepowiednie. Bo zwykle są nie jasne jak np te Nostradamusa.

Jedynie o papieżach przypominam sobie to ale nie wiem czy tam jest mowa o czarnoskórym

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Przepowiednia_Malachiasza

0

@FcPortoFan1999 W ostatnim pytaniu w sumie by mogli.

1

@FcPortoFan1999 Przecież się go nie zapytają bo by się popłakał i uciekł ze studia.

1

@Arden Ciekawe czy tak był karny bo z tej powtórki nie widzę dokładnie.

4

@Marian_Pazdzioch Szczerze to u mnie nie było paniki. Nie było mnie w Polsce. A nawet gdybym był to bym nie panikował tylko dlatego że powiedzmy 1000 kilometrów ode mnie się coś dzieje. To że media głównego ścieku ze wszystkiego robią panikę to nie znaczy że my mamy panikować w covidzie tak zrobili ludziom wode z mózgu że było masę osób które uważają że zamknięcie lasów to był dobry pomysł. Trochę więcej spokoju.

0

W sumie zmieniam. Ręka była. Ale spalony był moim zdaniem wcześniej.

0

Spalony. A poza tym to nawet ręki nie było.

0

To trochę wygląda jakby LY był zmęczony i po prostu gra oszczednie. Widać że od 60 się wziąć do grania.

0

Trochę fartu ale jest. Teraz trzeba drugą.

4

Fermin powinien ładować na bramę.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ty to jesteś taki fan Barcy jak ja kierowca F1.

No sorry ale który fan Barcelony napisze coś takiego (nawet sarkastycznie żeby wywołać g****burze na forum).

https://ibb.co/DHHKPhY8

1

@Firestone Dla mnie to jest masakra. Rok temu było że nikt sobie bez niego nie wyobraża obrony. Teraz szkoda że nie odszedł....

Ludzie Martinez ma 33 lata on ma 25 stracił dużo czasu przez kontuzje. Dajmy mu czas zobaczmy w przyszłym sezonie po przeprocowanym okresie presezonu. Jak z całym szacunkiem za Xaviego grał w obronie najlepiej to za Flicka nie może?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?