1

@KRISU77 Bo pół roku temu płaciłeś za okres wiosna lato a teraz za jesień zima haha.

0

@esem91 Po co ryzykować jak za chwilę trzeba kończyć mecz? Hahaha.

6

Brzydki ładnie wszedł trzeba przyznać.

0

Real dzisiaj na biało czerwono haha.

0

@michal26 No właśnie. Mi właśnie chodzi że cena za ilość jest dziwna. Jeden wydaje 7K i ma 70 reklam a drugi ma 2 razy mniej za prawie 10 razy tyle... Chore.

1

@Szmulek Jak będą chcieli to wygrają ligę ligę mistrzów i puchr. Ale jeszcze nigdy im się nie chciało więc nie wygrali.

0

@michal26 Dziwne jest to że można mieć -65K i reklam 31 przecież to jest 2K za jedną. Tak samo 22K za 25. Co to są za reklamy...

0

@tomek8756 Jeśli ktoś uczciwie zarobił to może swoje nawet rozdać na ulicy albo spalić w piecu. Nikomu tym nie szkodzi i nie zaszkodzi w żaden sposób to nikomu nic do tego.

0

@FcPortoFan1999 Wątpie żeby EA w tej ich fifie miało do tego prawa.

0

Pewnie kurator to max. O ile w ogóle dostanie. A znając życie za kilka lat będzie zdawał na prawo jazdy.... Powinien profilaktycznie dostać po łbie.

0

@Kgorecki2500 GOTY w tym roku to będzie Assassin's Creed Shadows. Najbardziej realna gra od lat. Assassin zabije całe studio hahaha.

0

@Kgorecki2500 Nie ma Sławka? Czy mnie ślepota już całkiem dopadła?

0

@Bernard777 Nie można marzyć o pucharach jak na 10 meczy się wygrywa z raz. Masakra.... gol na 1:0 i nie oddali strzału przez godzine. Przecież z takim Radomiakiem u siebie to powinno być 3:0 i nara.

0

Pytanie do graczy. Grał ktoś w Rise of the Ronin? Gra wychodzi 11 marca na PC i kusi klimatem. Ale w internecie wydziałem opinie że to straszna nudna i pusta gra. Ile prawdy w tych opninach?

0

@Chaoss W sumie ciekawe by było podzielić kraj na 5 stref. W jednej rządzi pełnią władzy PiS w drugiej PO trzeciej Konfa dalej Lewica i ostatnie niech maja w trójkę Kosiniak z Kamyszem i Szymek. Bardzo ciekawe gdzie by się żyło najlepiej.

0

@PizzerMan Jakoś leci. Sobota w sumie dużo do roboty nie ma.

0

@BorzyKrzys Podejrzewam że to jest naelektryzowany obszar z jakiegoś powodu. Ciekawe że już prawie 100 lat to się dzieje.

0

@Aragorn33 Troche dziwne stanowisko "Uznają, że Trump ma prawo czasowo zawiesić dostawy, aby rozważyć zmianę strategii, wywrzeć presję na sojuszników z NATO i stworzyć przestrzeń do negocjacji. Jednak długa zwłoka może mieć katastrofalne skutki dla armii ukraińskiej." Bo jeśli ktoś by wiedział że taka czy inna decyzja zostanie cofnięta po np tygodniu to by przetrzymał Amerykanów i i tak miał co chce. Dziwne. Podejrzewam że to powiedział jeden republikanin i cyk artykulik wleciał. Nie wydaje mi się żeby to było stanowisko republikanów zwłaszcza po tym jak się ukraiński komik zachował w Bialym Domu.

1

@Bykunn Jest tam ta gwardia szwajcarska. Więc może chętnego znajdzie.

7

Niech opłaci transfer a potem opłaca mu pensje i nie będzie problemu.

0

@Aragorn33 Powiedzmy sobie szczerze. Jak się wojna skończy to Niemcy i Francja i tak z Rosją zrobią reset na 99% (napisał bym 100% ale niech będzie ten 1% dla spokoju). Obama już 10 czy 12 lat temu resetował (słynny przycisk resetu) W tej sytuacji trzeba zadać sobie pytanie. Czy możemy sobie pozwolić na to żeby być do nich tylko i wyłącznie wrogo nastawieni? Wszyscy będą handel prowadzić a my nie? Niestety trzeba się pogodzić z tym że w polityce nie ma przyjaźni tylko inreresy a jak będzie interes do zrobienia to Niemcy położą trzecią rurę Francuz sprzeda lotniskowiec a Polak no cóż zostanie jak zwykle sam. Czy się to komuś podoba czy nie.

0

Dużo nie brakuje Jagiellonia powinna wygrać. Nawet Legia u siebie jakieś szanse ma. Chelsea też nie bardzo może przegrać bo tylko 1 golem wygrali.

https://www.flashscore.pl/wiadomosci/awans-polski-w-rankingu-uefa-upragnione-15-miejsce-coraz-blizej/6oDPuC4c/?utm_source=android&utm_medium=share_news

0

@tbas Możesz mi wierzyć albo nie ale mam znajomych co tam mieszkali jeszcze przed rozpoczęciem całej sprawy w bodajże 2015 i to jest prawda. Sytuacja była podobna do tego jak z białymi w RPA ale to już inna kwestia.

Zresztą nawet nie o to chodzi. Tylko o podejście do Ukrainy o którym on mówi. To że ktoś ma problemy to nie znaczy że nie można od niego coś wymagać bo " to nie jest dobry czas". O to że polskie władze są ślepe na kult morderców i jak ktoś o tym mówi to jest zły co zresztą widać nawet na tym forum.

3

Masakra jakaś... komunista z sensem a ludzie opowiadają farmazony...


0

Dobrze że mamy żywego bramkarza.

0

Może spalony. Ciężko stwierdzić z powtórki takie 60:40 że spalił.

Edit: OK

0

Międzyczasie PSG: Liverpool...

https://ibb.co/9kx9FLVD

3

Jest kurwa. Brawo. Uważnie w obronie i nie będzie źle.

0

@wyrek No może. Ale już przed Atletico nie było wiadomo czy zagra. Ja bym zmienił Lewego ale może jest drugie dno.

0

Yamal chyba ostatnio był jakiś kontuzjowany więc w sumie nie ma się co dziwić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?