1

@Arden Ciekawe czy tak był karny bo z tej powtórki nie widzę dokładnie.

4

@Marian_Pazdzioch Szczerze to u mnie nie było paniki. Nie było mnie w Polsce. A nawet gdybym był to bym nie panikował tylko dlatego że powiedzmy 1000 kilometrów ode mnie się coś dzieje. To że media głównego ścieku ze wszystkiego robią panikę to nie znaczy że my mamy panikować w covidzie tak zrobili ludziom wode z mózgu że było masę osób które uważają że zamknięcie lasów to był dobry pomysł. Trochę więcej spokoju.

0

W sumie zmieniam. Ręka była. Ale spalony był moim zdaniem wcześniej.

0

Spalony. A poza tym to nawet ręki nie było.

0

To trochę wygląda jakby LY był zmęczony i po prostu gra oszczednie. Widać że od 60 się wziąć do grania.

0

Trochę fartu ale jest. Teraz trzeba drugą.

4

Fermin powinien ładować na bramę.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ty to jesteś taki fan Barcy jak ja kierowca F1.

No sorry ale który fan Barcelony napisze coś takiego (nawet sarkastycznie żeby wywołać g****burze na forum).

https://ibb.co/DHHKPhY8

1

@Firestone Dla mnie to jest masakra. Rok temu było że nikt sobie bez niego nie wyobraża obrony. Teraz szkoda że nie odszedł....

Ludzie Martinez ma 33 lata on ma 25 stracił dużo czasu przez kontuzje. Dajmy mu czas zobaczmy w przyszłym sezonie po przeprocowanym okresie presezonu. Jak z całym szacunkiem za Xaviego grał w obronie najlepiej to za Flicka nie może?

0

@Pitinho Może znać i 10 języków i co z tego skoro w każdym gada głupoty?

0

@July_6_BcN Może to jego żona haha.

1

@Popitek12 Dla dobra Polski


0

@paweldunajecfcb Aktualnie czytam Hrabia Monte Christo.

0

@FCB_dimiC W Total War na konsoli nie zagrasz.

0

@ranger3120 Wojna zmierza ku końcowi to i covid wraca z wakacji. Nowy lepszy bardziej śmiertelny tylko 30 dawek szczepionki może nas ocalić.

0

@aldewir Po co zmiennicy jak mają wybitną jedenastkę haha.

26

U Pedriego są dobre efekty to może u Olmo też coś zrobią. Widać że umie grać byle zdrowie miał.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Barca wygrywa LM ligę i puchar króla a real turniej w Fifę i wszyscy zadowoleni.

1

@Safrani Wątpię żeby się oficjalne pojawiła. A przynajmniej nie słyszałem żeby miała być wznowiona.

0

Ostatnio ktoś mi wysyłał screen zawodnika w managerze (niestety nie pamiętam kto). Więc jak ktokolwiek może to niech znajdzie takiego zawodnika Mauro Perkovic 21 letni Chorwat najprawdopodobniej z Dinamo Zagrzeb.

1

@Safrani Ja bym kupił kolekcjonerkę ale nie ma.

1

@Kgorecki2500 Baldur's Gate 3 249 zł.

8

@okiemtypera_lucaxx95 Bo już rządzili i oszukali nie raz.

0

@Never Rozumiesz że ja to mówię z perspektywy właściciela? Wiadomo jest że ktoś jak ma firmę chce żeby ludziom płacić jak najmniej. A bak się ktoś godzi to dlaczego mam mu zabraniać?

30

Ktoś mógłby powiedzieć że mamy łatwą drogę ale prawda jest taka że się nie ma co podniecać. Juventus też się podniecił jak dostali PSV i jakoś ich nie widziałem dziś w losowaniu.

Koncentracja musi być 100%. Z Benficą już my grali i łatwo nie było.

0

@Never Skoro prawo na to pozwala to gdzie jest problem? Też lubię jak ludzie u mnie robią za minimalną a jak jeszcze ktoś się by godził za darmo to już w ogóle bajka. Przecież on tam nie stoi z batem nad nimi.

1

@MesQueUnClub96 Jaki sojusz zerwali?

0

@jacobFCB Niech będą nawet marsjanie. Nie musimy się bać nikogo.

0

@Never Ciekawe "swoją firmę w sposób skandaliczny dla pracownika" jak coś wiesz i masz na to dowody to zgłoś gdzieś bo inaczej to tylko pie... w internecie.

0

"Nie obiecuje piłkarzom nagród za dobre wynik, nie stara się być dla nich kolegą." No i chwała mu za to. To nie jest przedszkole tylko praca (co prawda praca marzeń ale dalej praca) tu się nie musi być kolegą wszystkich. A nagrody za wyniki typu dzień wolnego to jest patologia i widać jak my przez ostatnie lata wyglądali fizycznie 70 minuta i jazda na oparach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?