0

@Safrani O co poszło?

0

@4drian0 Myślałem że to ma być multi.

0

@gumaz Za chwilę będzie że biali rasiści bo w sumie czemu nie? Przecież z filmu nie wynika kto kogo pierwszy zaatakował. A opis to można byle jaki dać.

3

Atletico RSSS czy real Madryt żadna różnica. Trzeba wygrać z każdym i pierwszy raz od dawna wiem że możemy to zrobić. My się ich bać nie musimy.

1

No i w sumie dobrze. Przynajmniej w drugim meczu może się postarają (skoro nie mają wyjścia) a tak to nawet przy wygranej by się posrali jak zwykle znając życie.

1

Wystarczy przeczytać "Jeśli tak dalej pójdzie, przepaść między uczestniczącymi i nieuczestniczącymi zespołami jeszcze bardziej się powiększy" i skończyć bo wiadomo że nie ma co dalej. Chłop zdziwiony że jak się w czymś dochodowym uczestniczy to się zarabia.... Niesamowite.

0

@tomek8756 "Co jeszcze wiadomo na ten temat?" To że umarł.

1

@Kgorecki2500 Podateczek od znamion luksusu powinien wejść jak nic. Lekką łapką 7 kafli na zabawkę to trzeba ukrócić.

0

@partymaker To jest jedna strona medalu. Ale czy cena jest proporcjonalna do wartości? Ogólnie to jestem za tym żeby miasta nie wspierały klubów. Nie ma sponsora / inwestora to zaorać ale nie jestem za tym żeby za grosze to oddać byle komu. Tym bardziej że "miasto w warunkach przejęcia klubu zapewniło o przekazywaniu co roku – co najmniej do 2030 – kwoty ok. 2 mln zł w ramach promocji Kielc przez Koronę." Czyli i tak miasto będzie dawać tylko że nazwiemy to promocją Kielc. A te 2 miliony to będzie masa kasy w porównaniu co będzie dawał właściciel (przynajmniej tak się wydaje).

2

Korona Kielce.

Nie wiem czy było ale korona została sprzedana.

https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-pko-bp-ekstraklasa-korona-kielce-juz-nie-bedzie-miejskim-klubem-oto-nowy-prywatny-inwestor/b7CcfrDE/?utm_source=android&utm_medium=share_news

Mi to wygląda trochę na wałek. Klub za 100 tysięcy złotych (99%). Chłop na start mówi praktycznie że go nie stać (bo co oni chcą za 3 bańki). Już pomijam fakt że według Transfermarkt wartość KK to jest 9 milionów euro (prawie). Stawiam 3 lata i Korona bez finansowania a może nawet licencji i IV liga.

1

@Szczygiel06 Wszystkie 3 Baldur's Gate. Moim zdaniem najlepsze gry w historii. Divinity Original Sin II bo ma ciekawsze postacie niż I (i ogólnie jest lepszą grą). Ze starszych to Final Fantasy ale tu się zatrzymałem gdzieś na VIII czy IX.

0

@LambiPL Nie wiem ile jest za wszystkie do Total War Warhammer. Ale też sporo.

1

@PIWOSZ89 Szynka ser następna szynka i na to dwa razy ser.

1

@misterio Może yebnie.

0

@MrPGG Ta. Daje anuluj i wszystko działa.

0

@Marian_Pazdzioch I nawet nie żartując. Jeśli któryś się pojawi i będzie trenował to powinien dostać karę. To nie są czasy że po wygranym meczu było wolne. Myślę że sztab ich kontroluje i jak jest powiedziane że mają się regenerować to tak ma być. Bo za chwilę będzie ten czy tamten mimo wolnego trenuje a na koniec sezonu przeciążenia.

0

@kuz Ja bym tu dał czerwoną z perspektywy tego co pokazali na meczu. Nie wiem co sędzia na var widział.

2

@Roobo Bym go w takim wypadku Z SZACUNKIEM wykastrował i wydalił z kraju.

5

@Popitek12 I ile razy wygrał mundial dzięki temu hat trickowi?

0

Dużo ludzi po meczu to pozwolę sobie skopiować pytanie z przed meczu. Może ktoś poradzi.

Nie wiem co się u mnie dzieje ale jest taki dziwny problem że obraz na full screen się ucina (można powiedzieć że przesuwa). Ciekawe jest to że jak ruszę kursor i pojawi się nazwijmy to cały panel tj nazwa filmu miernik czasu itd to wraca do normy (po tym jak to zniknie znów ucina). Zauważyłem że jeśli włączę napisy to obraz zostaje normalnie. Ktoś się spotkał z czymś takim? Bo nawet mi przeinstalowanie przegladarki (Brave) nie dało nic.

https://streamable.com/uaxakp

Film trochę krótki ale pokazuje o co mi chodzi.

1

To powinna być żółta za udawanie.

4

@Dari0G Przecież dziś nie grał źle.

0

Nie. To nie faul.

0

Chyba po nim. Nie wygląda to dobrze.

2

Masakra. Ale czerwień ewident.

0

Coś jeszcze trzeba strzelić.

2

Nas się nie da faulować.

0

Wie że w przerwie zejdzie to jeszcze się zameldował hehe.

0

No i o to chodziło.

0

@Cule2013 A wiesz może jak wrzucić film bo nawet lepiej pokazać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?