0

@Mitch_Atleta Pomyśleć że za niego my dali chyba 40 baniek a Nico był podobno za 50 to się robi słabo (nie wiadomo czy Nico chciał ale to inna sprawa).

0

@blakkudium Teraz jak kontrakt podpisany to i tak dostaniemy jakieś pieniądze więc nie jest chyba tak źle (chociaż nie wiem co oni mu tam wpisali a znając naszych asów to może być jakieś drobne).

Druga sprawa że chłopak trochę mało ambitny bo są lepsi a on zamiast zacisnąć żeby i ogień to raczej smutny.

1

@Kengo Ciekawe czy to w ogóle prawda. Jeśli tak to ciekawe co to powoduje. I w hardcorowym myśleniu że się tak wyrażę czy jest możliwe to "wydestylować". Ludzie chyba od zawsze szukają sposobu na długowieczność a w sumie są organizmy co żyją bardzo długo w porównaniu do człowieka. Ale takie rzeczy to już SF.

0

@Kgorecki2500 Widzę że się powodzi. Ostatnio zdaje że komp za 7000 teraz pączki za 7.... Trzeba to ukrócić.

3

@mekston Bo tam rozmawiają poważni gracze a Duda przyjechał tylko odebrać wytyczne.

1

@Sulimo Podobno prawdziwy Andy to był straszny ojciec. Między innymi dlatego jest tak mało sezonów tej bajki. Bo tam jest przedstswuony zupełnie inaczej niż było w rzeczywistości. Taką ciekawostkę kiedyś widziałem.

0

@Borneo Dla Ciebie każdy kto ma inne poglądy niż wręcz lewackie to jest Ruski agent dokładnie tak jak napisał wyżej kolega @Roobo

Wiadomo że Węgry złe bo Węgier dba o siebie a nie parafrazując Sikorskiego "robi laskę unii europejskiej". Wiadomo że konfa zła bo mówią że można coś ugrać na wojnie tj zgode na ekshumację ofiar Ukraińców. Ale po co wyciągnąć "stare trupy"? Jak to powiedziała latarnia intelektu lewicy Żukowska.

Ciekawe jak będziesz ćwierkał jak za kilka lat sytuacji się zmieni bo jak sam napisałeś ostatnio " stosunki z Rosją trzeba unormować". Pewnie nawet będziesz za tym żeby kłaść nord stream 3 bo taki będzie przekaz partyjny.

0

@Borneo "Europy czy usa to jak to człowiek czyta to zdaje sobie sprawę że gada z osobą która nie wie o czym mówi....." Za to jak się czyta Ciebie to to zdaje sobie sprawę że nie rozumiesz co się do Ciebie mówi już nie mówiąc o pisowni bo to dramat "Ale całkiem niedawno Polska cieszyła się z wyprowadzenia wojsk rosyjskich na kartki.zgdzie ta banda doprowadziła Polskę że jedzenie było na kartki" co tu w ogóle jest napisane....

Jakbyś nie zrozumiał mi w poprzednim poście chodzi o to że PARTIA RUMUŃSKA pompowała kandydata który nie spodziewanie wygrał i powiedzieli że się nie liczy. To jest dla Ciebie wzór demokracji? Gratuluję.

W drugiej części chodzi mi o to że potężne krają wpływają na nastroje społeczne w krajach słabszych i nie ma różnicy czyje to są pieniądze. Jeśli nie przeszkadzają pieniądze z UE czy USA to tak samo nie powinny przeszkadzać z Rosji czy Chin. No chyba że zakazać finansowania z zagranicy jakiejkolwiek organizacji wtedy ok. Ale wielu by się popłało bo wiele lewoskretnych projektów by się przestało opłacać. Wystarczy popatrzeć ile kasy obciął Trump różnym organizacją na całym świecie.

Ale widzę że to jest dla Ciebie za trudne.

3

@Jakchcesz Może dla tego że chłop wygrał wybory ale nie powinien i powiedzieli praworządnie że nie wygrał bo go główna partia pompowała? To jest na zasadzie jakby PO wpłacało na Mentzena po czym on wygrał wybory a oni powiedzieli że się nie liczy. I teraz nagle że niby ruska kasa pod podłogą śmiech na sali. Zresztą gdyby nawet to co? Ruska be ale europejska czy z USA już ok? Czy może teraz z USA to też źle bo Trump ale jak brali miliony od różnych lobbystów to było cacy. Tak jak ostatnio się jakaś baba spłatała że jedną decyzją prezydenta straciła coś 300 tysięcy.

0

@Zoker Gdzieś widziałem że miała nie dawno przeszczep wątroby (o ile dobrze pamiętam). Może to miało jakiś związek.

9

@michal26 No cóż demokracja jest wtedy kiedy wygrywa ten co powinien a inaczej to już nie.

0

@michal26 Taki dostali rozkaz to tak gadają.

2

@blakkudium Ale ich wrobił.... Myślą że będzie tort a on ich opi.... za Atletico i będą mu kostkę przed domem układali.

0

@MesQueUnClub96 No ok Metallica i IM tak ale Bon Jovi to już prędzej. A do niego moim zdaniem nie mają podjazdu. Nickelback można by dodać do listy i też uważa że są dużo lepsi.

5

@Aragorn33 Dla mnie to jest debilizm że tu kogoś może wyzwać na debate i pieprzenie że "unika debat". Po pierwsze po co on ma debatować z chłopem co nie ma nawet największego poparcia u siebie w środowisku? To tak jakby Stanowski (czy jak on się tam pisze) powiedział on chce debatować z taśmowym Rafałem a tamten unika debat.... bądźmy poważni.

Ale nie o tym chciałem napisać. Dla mnie to jest debilizm bo powinno być jasno powiedziane w może nawet konstytucji że w okresie prezydenckiej kampanii wyborczej na się odbyć x debat z udziałem wszystkich zarejestrowanych kandydatów. Wtedy by nie było cyrku tylko wiadomo że debata będzie i KAŻDY kandydat weźmie udział. A nie na zasadzie że ja nie przyjde bo mi się nie chce albo do tej TV nie przyjde bo nie lubię. W USA jak jest kampania to wszyscy czekają na debaty. Tu nawet nie wiadomo czy będą.

0

@MesQueUnClub96 Do takich jak Metallica Bon Jovi czy Iron Maiden im bardzo daleko.

5

@Eklerek Za chwilę powie że przecież jej chodziło nie o ludzi tylko o tak zwane "stare trupy z szafy" tylko się przejęzyczyła.

1

@urbipl Nawet mu tam idzie. Przynajmniej nie gra na zasadzie że syn ojca.

0

@Faro Gdzie słaby? Przecież oni zagrali w sumie z 10 minut.

0

Więcej spokoju by się przydało.

1

Aj to się nie powinno stać.

2

K... Ale kombinacja haha. Holandia z Argentyną się przypomniała.

0

Jeszcze gol z wolnego i można się rozejść.

2

Szkoda tego. Bo Raphinha ładnie zagrał.

3

To sygnalizuję potencjalnie wielkiego piłkarza. Nic nic trochę irytuje a potem jazda i gol albo asysta.

0

Dostał kartkę za dyskusję ze swoimi?

0

Tak szukał nie szukał. Może to faul nie był ale też nie symulka

25

Raphinha niby go nie widać ale 2 asysty ma.

0

Chyba nie miał jak lepiej tego uderzyć.

Edit po powtórce: Zmieniam zdanie przecież to musi być gol.

0

@RomanGroza Na początku my mięli kaca po urodzinach ale my się ogarnęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?