0

Lewy się zaciął.

0

Ale wje.....

Tylko teraz spokojnie i po kolejne.

1

Nie musi strzelać jak będzie tak asystował.

1

@adi7adi8 Jeśli nie odpadniemy to nic nie będzie wypominane. Czerwo Urugwajczyka "nas wyeliminowało" w momencie gdzie dwumecz nie szedł źle.

0

Pytanie do fanów gier Blizzarda.
Co o tym myślicie?

https://m.facebook.com/watch/?v=672823618514000&vanity=Blizzard

0

Fenomen medyczny co rok przed 11 marcwm kontuzja haha. Lekarze 9/10 marca powinni go podpiąć do aparatury i obserwować co się wydarzy haha.

1

@michal26 No tak ale było "wgniatanie Putina w ziemię" i kilka innych rzeczy przez co ludzie się zorientowali że to jest niepoważny chłop. Miało nie być partyjnie w spółkach a wyszło jak wyszło. Do tego miał być trzecią drogą a głosuje jak po non stop. Więc ludzie myślą "jak mam głosować na podróbki to zagłosuje na oryginał". I idą za po.

Lewica no to cóż... Co się odezwie to kompromitacja. "Polscy naziści" pani podobno magistra Kotula. Czy najnowsze "stare trupy" żukowskiej (celowo z małej litery).

0

@michal26 Hołownia i Biejat to margines sceny politycznej. A tu mówimy o dwóch największych partiach. Zauważ że pis wystawił jakiegoś randoma i ma te stałe 20-25%. Myślę że gdyby po wystawiło kogoś na podobnym poziomie rozpoznawalności (czyli praktycznie 0) to miał by w sondażu tyle co Rafał.

0

@michal26 Ale Posągowa Kidawa była w innym okresie. Dopiero po pierwszej kadencji PiS. Wtedy nastrój był inny. W 2019 Kaczyński z przystawkami miał w wyborach chyba ze 45%. Potem przyszedł covid i np zamykanie lasów. Wojna. Sytuacja z wizami. Aferki zaczęły wypływać.

1

@batoon Nie grałem w to. Chociaż planowałem. Ale zmieniłem zdanie po tym jak obejrzałem porównania różnych aspektów z Baldur's Gate 3. Wygląda na to że w grze rpg nie można nikogo obrazić. Nie można być zły. Towarzysze wyglądają źle. Są nieciekawi. Dialogi są jak na sesji terapeutycznej. A do tego traktują gracza jak debila. Walka na wysokich poziomach trudności to walka z gąbkami na dmg.

No i jeszcze trzeba wspomnieć o katastrofalnym pokazaniu wątku lgbt. Jest to zrobione w tak chamski sposób że aż mdli. Żeby nie było. Nie mam nic przeciwko temu żeby takie rzeczy były w grach. Ale nie w taki sposób... Ludzie kto wpadł na pomysł żeby w grze fantasy gdzie jest magia były blizny po usunięciu piersi? Albo żeby postać była kreowana wokół tego że jest nie binarna? O robieniu pompek za nieprawidłowy zaimek szkoda mówić bo to widział każdy kto się interesował grą.

Polecam recenzję AngryJoe. Gra nie jest warta sztycha. Żeby to podsumować napiszę że lepiej zagrać w Inkwizycję która przez wielu jest oceniana jako najgorszy DA.

0

@Jakchcesz Prawda jest niestety taka że PO mogłoby wystawić żula i by miał sondaż jak Taśmowy. Ludzie jeszcze mają dość władzy reżymu Kaczafiego. Na 99% (a właściwie na 100 ale żeby było że mogę się mylić) jestem przekonany że owy żul byłby faworytem w wyborach.

A żeby było śmiesznie to ostatnio coś mi minęło że w unii europejskiej będzie okrągły stół do spraw wyborów w Polsce czy jakoś tak. Już oni się upewnią że wygra ten co ma wygrać choćby trzeba głosować 10 razy.

9

Ludzie pierniczą o jakimś dniu chłopaka czy coś takiego. A dziś jedyne ważne wydarzenie to 85 urodziny Chuck'a Norrisa. (Tweet stary ale nie ważne).


0

@Hosh Jeden mądry. I dobrze bo podejrzewam że są tacy co dałoby mu obywatelstwo żeby grał w kadrze za to że strzelił bodaj 9 goli w lidze konferencji. Dobrze że chłop rozsądnie gada.

1

@Kinginiesta Zmieni się rząd to i się wymyśli coś innego. Na tą chwilę parowozem dziejów kieruję uśmiechnięta koalicja.

0

@Criss18Barca Ciekawe. Niby ona zdradziła a on do hotelu.... Za chwilę będzie jeszcze płacił alimenty bo pewnie dzieci mają. Śmiech na sali.

1

@KRISU77 Bo pół roku temu płaciłeś za okres wiosna lato a teraz za jesień zima haha.

0

@esem91 Po co ryzykować jak za chwilę trzeba kończyć mecz? Hahaha.

6

Brzydki ładnie wszedł trzeba przyznać.

0

Real dzisiaj na biało czerwono haha.

0

@michal26 No właśnie. Mi właśnie chodzi że cena za ilość jest dziwna. Jeden wydaje 7K i ma 70 reklam a drugi ma 2 razy mniej za prawie 10 razy tyle... Chore.

1

@Szmulek Jak będą chcieli to wygrają ligę ligę mistrzów i puchr. Ale jeszcze nigdy im się nie chciało więc nie wygrali.

0

@michal26 Dziwne jest to że można mieć -65K i reklam 31 przecież to jest 2K za jedną. Tak samo 22K za 25. Co to są za reklamy...

0

@tomek8756 Jeśli ktoś uczciwie zarobił to może swoje nawet rozdać na ulicy albo spalić w piecu. Nikomu tym nie szkodzi i nie zaszkodzi w żaden sposób to nikomu nic do tego.

0

@FcPortoFan1999 Wątpie żeby EA w tej ich fifie miało do tego prawa.

0

Pewnie kurator to max. O ile w ogóle dostanie. A znając życie za kilka lat będzie zdawał na prawo jazdy.... Powinien profilaktycznie dostać po łbie.

0

@Kgorecki2500 GOTY w tym roku to będzie Assassin's Creed Shadows. Najbardziej realna gra od lat. Assassin zabije całe studio hahaha.

0

@Kgorecki2500 Nie ma Sławka? Czy mnie ślepota już całkiem dopadła?

0

@Bernard777 Nie można marzyć o pucharach jak na 10 meczy się wygrywa z raz. Masakra.... gol na 1:0 i nie oddali strzału przez godzine. Przecież z takim Radomiakiem u siebie to powinno być 3:0 i nara.

0

Pytanie do graczy. Grał ktoś w Rise of the Ronin? Gra wychodzi 11 marca na PC i kusi klimatem. Ale w internecie wydziałem opinie że to straszna nudna i pusta gra. Ile prawdy w tych opninach?

0

@Chaoss W sumie ciekawe by było podzielić kraj na 5 stref. W jednej rządzi pełnią władzy PiS w drugiej PO trzeciej Konfa dalej Lewica i ostatnie niech maja w trójkę Kosiniak z Kamyszem i Szymek. Bardzo ciekawe gdzie by się żyło najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?