Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Podobno wczoraj jakiś dziennikarz o tym pisał. Druga sprawa że jeśli to piszą w Hiszpanii to coś może być na rzeczy bo oni mają prima aprilis w innym terminie z tego co pamiętam. Oczywiście nie wierzę w to że grozi mam rozebranie stadionu. Ale coś może być nie tak i trzeba to naprawić.
0
@kubix05 "Tak PZPN przejada miliony złotych" ciekawe czy coś się w tej kwestii zmieniło na lepsze.... Nie wiem ale się domyślam.
1
Cieszyny się i jedziemy dalej.
https://x.com/Palucki_B/status/1907048849585115476
1
@Blue9 Gdzie jest źródło tych informacji? Przypominam że dziś 1 kwietnia i trzeba uważać. Btw i tak w tym sezonie nie wrócimy to jest już dawno powiedziane.
6
@Roobo @ProMILs Przecież tam się tylko wytyczne zmieniły. Wcześniej było walenie w Tuska teraz we wroga Tuska. A najlepsze to jest w tym to że wcześniej popierający po krzyczeli coś jak "2 miliardy nie na TV a na dzieci" a teraz to samo krzyczą ci co popierają Kaczora a daje na TV jeden i drugi.
0
@Rifek A to nie miało być USA va Rosja?
0
@escarabajo Myślę że to zrobi w 9 meczy.
0
@Pawlak1992 Z Realem mam takie wspomnienia że brat im kibicuje i na każdej Fifie od 2001 były wojny. Nawet gdzieś był zeszyt gdzie my zapisywali wyniki. W sumie ostatnia w jaką my grali to było 2017 albo 18. Fakt faktem że swego czasu grało się w to dużo meczów różnymi klubami ale jak było Barcelona Real to sprawa robiła się poważna haha.
0
@koziar Zapomniałeś na koniec napisać "prima aprilis".
1
@fart Szczerze mówiąc lepiej żeby miał coś mądrego do powiedzenia po polsku. A patrząc na wszystkich prezydentów po "upadku" komuny mam wrażenie że taki się nie trafił.
2
@FcPortoFan1999 Pamiętaj że jest 1 kwietnia.
0
@Kessie No to tak hak mi się wydawało. Mobilka. Jakieś diamenty widzę. Pewnie ptw jak pieron haha.
0
@mindbender84 I po co wbiega w pole karne?
A na poważnie. To jest wręcz niesamowite jak takie coś trwa tyle lat. Karne gwizdane nawet jak faulu nie było. Faul metr przed polem karnym i karny. Spalonych nie gwizdali nie raz. A teraz płacz bo var w jakimś stopniu zabrał zabawki. Ciekawe jest to że to też się dzieje w Europie. Gdyby tylko w lidze to ok pchają klubik ze stolicy jeszcze był bym w stanie zrozumieć dlaczego to się dzieje. Ale w pucharach jest to samo.
7
Dziś to dopiero będzie tu masakra... Jakiś głąb nie wiadomo kiedy wymyślił że 1 kwietnia "można ściemniać" i teraz na forum Klubu piłkarskiego będzie cała ściana głupot... Mam nadzieję że jeśli piekło istnieje to on jest na samym dnie kotła.
1
@Sulimo Co to za gra? Wygląda jak z jakiejś mobilki.
0
@esem91 Ciekawe czy się wyrobią na przyszłe urodziny. Bo na start nowego sezonu to nie wierzę.
0
@Tomiveb @Safrani No właśnie o to chodzi. U mnie w wiosce też przychodzi chłop i mówi że jest "projekt obywatelski" będą wyposażać świetlicę. I jest podany koszt. Ale to chyba nie oznacza że bezrefleksyjnie mają klepać taki projekt bo mieszkancy chcą. Zwłaszcza gdyby było wpisane że koszt kupienia ławki jest 1 milion złotych. Ktoś chyba powinien myśleć i się zapalić lampka że coś tu jest nie tak.
@lithotripter Oczywiście że tak i jeśli faktycznie coś takiego zrobiła to niech siedzi. Ale widzę różnicę jak ktoś ukradł batonik a inny milion złotych. Ministerstwo kultury zdaje się dało Jasiowi Kapeli dobrą kase na spektakl o aborcji. Za pisu Republika dostawała kasę. Koledzy wyżej piszą że za projekty z filmu nie odpowiada prezydent miasta. No dobra ale ktoś tak i nikt za tk nie odpowiada. Mnie np to "bardziej boli".
1
@Aragorn33 Czyli rozumiem że jakiś mieszkaniec wpadł na pomysł zrobienia kibla za ponad pół banki strefy komfortu z palet za prawie milionik i prezydent bezrefleksyjnie ma obowiązek to klepać i się nie zastanawia NIKT że to spalanie kasy? Nie róbmy sobie jaj. Ma w ratuszu całą hordę urzędników i NIKT tam nie myśli? To po co oni są...
1
No cóż. Wszystkie ręce na pokład. Ale nie ma co patrzyć na "białego z gwizdkiem" tylko awansować po dobrej grze. Na Atletico u nich trzeba uważać. Ale jest to co zrobienia.
4
@Aragorn33 Ciekawe czy sąd uznałby za defraudację środków publicznych np to:
https://video-dus1-1.xx.fbcdn.net/o1/v/t2/f2/m69/AQPXOk7Tp6tRBjz1ye9YOV-5pBO85f5fpXpjBvdK5XG6dAIkeJAJ5qwhOFv3DcwZGq6r1sugbRkt1xSn9r2Fgzkf.mp4?strext=1&_nc_cat=111&_nc_sid=5e9851&_nc_ht=video-dus1-1.xx.fbcdn.net&_nc_ohc=DH7b6kTk0qcQ7kNvgHpJ-g3&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Inhwdl9wcm9ncmVzc2l2ZS5GQUNFQk9PSy4uQzMuNzIwLmRhc2hfaDI2NC1iYXNpYy1nZW4yXzcyMHAiLCJ4cHZfYXNzZXRfaWQiOjE3MjUyNDMwOTUwODE5OTksInZpX3VzZWNhc2VfaWQiOjEwMTIwLCJkdXJhdGlvbl9zIjozNiwidXJsZ2VuX3NvdXJjZSI6Ind3dyJ9&ccb=17-1&vs=5564fbf420a11c70&_nc_vs=HBksFQIYOnBhc3N0aHJvdWdoX2V2ZXJzdG9yZS9HS3V1Q3gxenoxUVZ4N0VEQUxnajhYbUhmeXh6Ym1kakFBQUYVAALIAQAVAhg6cGFzc3Rocm91Z2hfZXZlcnN0b3JlL0dDMUJDeDNoMmxzdjZVQUNBTmc2clJmWG1USVhickZxQUFBRhUCAsgBACgAGAAbAogHdXNlX29pbAExEnByb2dyZXNzaXZlX3JlY2lwZQExFQAAJp6Qq92uxpAGFQIoAkMzLBdAQm7ZFocrAhgZZGFzaF9oMjY0LWJhc2ljLWdlbjJfNzIwcBEAdQIA&_nc_zt=28&oh=00_AYH8umG2zHjT9DRcmr_N2lPgz_NOVCYp_DE_NSns70yNfg&oe=67F06C9B
To jest moim zdaniem gorsze bo to są publiczne publiczne a nie takie które dostała partia tylko wydali na coś innego niż powinni (bo za to została uznana za winną MlP).
0
@Kgorecki2500 Ciekawe czy sąd by uznał za defraudowanie kasy np to:
https://video-dus1-1.xx.fbcdn.net/o1/v/t2/f2/m69/AQPXOk7Tp6tRBjz1ye9YOV-5pBO85f5fpXpjBvdK5XG6dAIkeJAJ5qwhOFv3DcwZGq6r1sugbRkt1xSn9r2Fgzkf.mp4?strext=1&_nc_cat=111&_nc_sid=5e9851&_nc_ht=video-dus1-1.xx.fbcdn.net&_nc_ohc=DH7b6kTk0qcQ7kNvgHpJ-g3&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Inhwdl9wcm9ncmVzc2l2ZS5GQUNFQk9PSy4uQzMuNzIwLmRhc2hfaDI2NC1iYXNpYy1nZW4yXzcyMHAiLCJ4cHZfYXNzZXRfaWQiOjE3MjUyNDMwOTUwODE5OTksInZpX3VzZWNhc2VfaWQiOjEwMTIwLCJkdXJhdGlvbl9zIjozNiwidXJsZ2VuX3NvdXJjZSI6Ind3dyJ9&ccb=17-1&vs=5564fbf420a11c70&_nc_vs=HBksFQIYOnBhc3N0aHJvdWdoX2V2ZXJzdG9yZS9HS3V1Q3gxenoxUVZ4N0VEQUxnajhYbUhmeXh6Ym1kakFBQUYVAALIAQAVAhg6cGFzc3Rocm91Z2hfZXZlcnN0b3JlL0dDMUJDeDNoMmxzdjZVQUNBTmc2clJmWG1USVhickZxQUFBRhUCAsgBACgAGAAbAogHdXNlX29pbAExEnByb2dyZXNzaXZlX3JlY2lwZQExFQAAJp6Qq92uxpAGFQIoAkMzLBdAQm7ZFocrAhgZZGFzaF9oMjY0LWJhc2ljLWdlbjJfNzIwcBEAdQIA&_nc_zt=28&oh=00_AYH8umG2zHjT9DRcmr_N2lPgz_NOVCYp_DE_NSns70yNfg&oe=67F06C9B
0
Mógł podać Lewemu.
0
Szkoda że tak późno bo ciężko o zmiany. No ale trudno.
2
Lewy po akcjach. Makembe po sprzedaży to są te detale.
2
@macio_944 @kuz A to zwracam honor realizatorowi.
0
Nie no śmiech...
1
Fart trochę ale to jest klasa napastnika.
0
Też ciekawe bo nie było takiej powtórki z golem Koundé.
5
Chłop próbuje z dystansu i to mi się podoba ale celownik do kalibracji.
6
@RobsonPL Skoro był faul Martina to znaczy że tak samo był faul na Yamalu. Wcześniej był karny na Lopezie. Spalony to ok bo mają ten półautomatyczny więc raczej to widzieli. Więc nie wiem czy 2/3 to są "wypociny".