2

@wyrek Nie bo lewica jest kryształowo czysta.

0

@Rastafarnianin 30 latek na lekcjach w gimnazjum czyli jesteś nauczycielem.

0

@Szreko Total War też robię haha. Ostatnio zrobiłam Tzeentcha bo Kairos dostał rework. Jeszcze mi sporo brakuje. Następna w kolejce jest Dechala jak tylko wejdzie.

0

@Kgorecki2500 @marcin62 @Szreko Osiągnięcia na steam mogły by coś dawać. Jakieś punkty dla kontavalbo coś to by było fajnie. Ale że nie dają nic to "platynowałem" tylko jedną grę (Space Marine 2) bo mi się mega podobała. Planuję zrobić też wszystkie w BG3. Swego czasu dużo robiłem osiągnięć w WoWie. Jest to jakieś urozmaicenie czasem jak nie masz nic do roboty a masz czas to fajna zabawa.

0

No szkoda. Ale z pozytywów 1 punkty więcej nad Madrytem jest a kolejek jedna mniej.

0

Trochę chaos. Ale jak to było napisane w książce którą ostatnio skończyłem "czekaj i nie trać nadziei".

0

Piękne podanie.

1

Spoko. W przerwie trener im pokaże wideo i w drugiej ich zmieciemy.

1

Czyżby "mecz" się nie odbył?


1

@Walker @ObiwanKenobi
Jeden grosik dla sierot nie mają ojca matki. Staruchy i wariatki pakuj Bolo manatki.

7

@Rastafarnianin Ciekawe jak się te "oszustwa" objawiały. Blokowały głosowanie na innych kandydatów? Bo nie bardzo rozumiem.

Kłamał np Kwaśniewski który mówił że ma wyższe wykształcenie. A nie konto na jakiś mediach społecznościowych. No chyba że mówimy o tym że ktoś agitował ale to chyba nie jest zakazane bo inaczej inni kandydaci też powinni wylecieć.

Prawda jest taka że demokracja polega na tym że ma wygrać ten kto ma wygrać inaczej to nie ma demokracji i "trzeba powtórzyć bo przegramy".

0

@clyde Ja w tym EA gram każdą klasą do Dorianiego to jest jakiś 48 lvl +/-. Na ten moment mam gdzieś 95 godzin.

0

@Fantastyczny Chłopiec Szczerze mówiąc w EA nie nazwał bym tego nerfem (nie do końca). Widziałem że się ludzie spłakali bo dużo zmian. Nie wiem czego się spodziewali. Tym bardziej że w Q&A na start EA mówili że tak będzie. Wiadomo że to wszystko będą balansować. Bo inaczej jest jak mają wewnętrzne testy a inaczej jak się rzuciło milion chłopa na grę.

0

Czego jak czego ale optymizmu to nam nigdy nie brakowało. Gdyby za optymizm można było zatrudniać piłkarzy to mogliśmy zarejestrować każdego piłkarza na planecie i jeszcze by było miejsce.

2

Path of Exile 2.

Dziś o 21 czasu polskiego startuje nowa liga. Około godziny 19 powinno się dać ściągać patcha (na PC konsole już mogą) waży coś 27 giga z tego co słyszałem (konsole ponad 30).

Dodatkowo od 21 na Twitchu będą nowe dropy. Trzeba oglądać 3 godziny i wpadnie dość przyjemny jeleń (czasu jest sporo bo 9 dni a potem będą nowe back i skin dla skilla roa).


0

@Safrani Ciekawe co w związku z tym zrobi z agenturą która kilka lat temu goniła "za potrzebą" na Białoruś i tym chłopem który mówił coś w stylu "kogo wy się boicie? Tej matki z dzieckiem?" Nie wiem ale się domyślam haha.

0

@BorzyKrzys "Za mało many" jak to mówią w Warcraft 3.

1

@4drian0 Chłop niby łysy ale jednak nie do końca.

0

@MesQueUnClub96 Co to znaczy "nie jest szkodliwe"? Kto decyduje co jest szkodliwe? Przykładowo pewna profesor już kilka lat temu powiedziała słynne zdanie że " w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci" co moim zdaniem jest szkodliwe a do tego jest to oczywista nieprawda o czym wie każdy kto się uczył biologii na poziomie szkoły podstawowej. Mimo to jeśli napiszesz to w internecie istnieje duże prawdopodobieństwo że zostaniesz okrzyknięty homofobem albo jeszcze gorzej. A za chwilę może nawet pójdziesz siedzieć za mowę nienawiści co jest przezabawne. Tak samo jak napiszesz że nielegalna imigracja wpływa na wzrost przestępczości. Wtedy jesteś xenofob albo islamofob. Tylko że kto tu jest "nienawistnikiem"?

Niestety. Ludzie w internecie często nie chcą poznać twojej opinii tylko utwierdzić się w swojej. Moim zdaniem każda forma cenzury to zło. W mediach społecznościowych każdy powinien móc pisać co mu się podoba i jeśli ktoś z nich korzysta powinien być na to gotowy.

"czemu ty zestawiasz to co napisałem z komunizmem" bo komuniści chcieli żeby wszyscy mięli po równo i każdy pracował na "dobro" ogółu.

0

@MesQueUnClub96 Jako osoba która (podobno) za chwilę będzie mieć maturę powinieneś wiedzieć że kiedyś był w Polsce ustrój który głosił mniej więcej coś takiego "jako społeczeństwo i pracować na dobro wszystkich". I dlaczego nie jest to najlepszy pomysł.

Wiadomo że za chwilę możesz napisać że wcześniej napisałeś "Dlaczego jest tyle nienawiści na świecie... ostatnio czytam częściej Twittera, i co chwilę czytam: złe kobiety, źli mężczyźni, źli biali, źli czarni i tak dalej" i chodzi Ci o to żeby ludzie się szanowali itd. Szacunek OK. Ale bądźmy szczerzy tu chodzi o to żeby wszyscy myśleli tak samo. I dopiero wtedy byłoby dobrze. Dlatego przez lata na Twitterze czy Facebooku były ograniczone zasięgi o "zabarwieniu prawicowym". W czasie covidu ludzie o innym patrzeniu na szczepienie byli blokowani. Przykłady można mnożyć.

6

@Mankind Dla mnie minuta meczu nie powinna mieć znaczenia. Sędzia popełnił błąd i tyle. Przecież nie jest tak że przez pierwsze 15 minut można się na boisku łamać a potem to już nie.

0

Nie wiem czy Pedri nie mógł tego kończyć.

0

Brawo Rekin. Podanie też klasa.

0

0

@capoN Podobno jak wyciszysz karte to nie blokuje.

0

@Mezocyklon87 Kiedyś był poseł który przeszedł z pis do po albo na odwrót i powiedział że się bardzo cieszy bo nie musiał zmieniać poglądów. To też w sumie dużo pokazuje.

3

@Kessie Ja bym był za tym żeby wprowadzić do kodeksu pojęcie "myślo-zbrodnia". Jeśli ktoś najlepiej Adam Bodnar wyczuje że myślisz coś nie miłego to jazda przed niezawisły sąd a potem do dołu z wapnem i po sprawie.

13

Przynajmniej tyle że pobiegali pół godziny dłużej. My się musimy patrzeć na siebie przede wszystkim. Dziś 100% focus i awansować do finału.

0

Z jednej strony dobrze by było gdyby ktoś z Klubu się do tego odniósł. Ale z drugiej jak wpadniemy w paranoję to będzie trzeba co chwilę robić konferencję bo ktoś coś napiszę...

0

@PatrykBarca Też mi się to nie dodaje za bardzo ale poczekamy i zobaczymy jak się to rozwinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?