1

Co to za odklejony chłop...

0

@kamiVeB Na polsat news ma być. Teraz puszczają cyrk przed.

0

Ja p...... co za cyrk. Na Polsacie chłop przyszedł z popcornem fundowanym przez komitet wyborczy Nawrockiego.

0

@FcPortoFan1999 Dziękuję dobry człowieku. Niech Ci w dzieciach wynagrodzi.

0

Na którym jest ta cała republika? (Canal+).

0

@MesQueUnClub96 Niech zgadne: "Zmieniłem zdanie" wytłumaczone.

2

Baldur's Gate 3.

Patch 8 wchodzi 15 kwietnia. W patchu między innymi dodane zostanie 12 podklas. Tryb fotograficzny i cross play. Jest to ostatni (?) duży patch do Baldura.


1

@GeneralXavi @D10SLEO @July_6_BcN @Safrani @MateS @fart Trzeba mieć ponad 35 lat a myślę że większość się nie kwalifikuje. Po drugie jak widać tu dyskusję o polityce to wynika z tego że ten kandydat dalej by dzielił społeczeństwo. Więc raczej byśmy się nie dogadali na tyle żeby wytypować jednego wspólnego kandydata.

0

@Cvzx Pamiętasz jak ten chłop się nazywa? Bo aż muszę sprawdzić. Myślałem że on u nas robi.

0

@Criss18Barca Nawet jakby meteoryt pi...... to Jaga nie awansuje. Legia zresztą to samo. Ale swoje w tym sezonie zrobili 15 w rankingu jest.

0

@Comentateiro No bardzo długo nie było. Chyba że nazywasz życiem odpadnięcie w grupie LM. Mecze przepychane kolanem. I styl że łeb bolał od oglądania.

2

@Eklerek Jak przyszedł do nas Flick. Razem z nim przyszedł trener od przygotowania fizycznego który powiedział coś takiego "wygrywam tytuły bo robię z piłkarzy konie pociągowe". I jak się okazało nie kłamał przynajmniej na to wygląda w kwietniu.

1

@gumaz @Starrk Nie byłeś raczej w szkole bo to była sobota. A wracając do pytania. Pamiętam. Oglądałem na polsacie magazyn skrótów ligi mistrzów. Przyszedł brat i mówi żeby przełączyć na informacje na chwilę.

3

@Danny Gaucho W reprezentacji to raczej nie dobije patrząc jak gramy ale kto wie. Życzę mu żeby się udało.

2

Mi się widzi że to przy golu dostał. Oby nic wielkiego.

0

O k... Fati. To znaczy że już piekło zamarzło.

2

Dawać. Jeszcze Rekin ugryzie.

1

Brawo. Martinez wiedział że tak będzie jak kopał na aut.

0

No. Teraz Fermin ładnie. Dawać jeszcze z jedną.

0

Jak on tego nie trafił....

0

Aj szkoda. Znaki.....

0

No przecież go kopnął. Sędzia ślepy.

2

Myślałem że poszło nad bramką.

0

@arasz1819 Gdyby tam był spalony. To by mu psycha siadła do reszty. A już widać że po reprezentacji coś go trzyma.

0

Żywcem trzeba coś jeszcze strzelić.

1

Raphinha powinien strzelać po długim.

0

Znamy nowego 007.

2

Gdyby nie miał żółtej to by dostał. Taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?