Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co to za odklejony chłop...
0
@kamiVeB Na polsat news ma być. Teraz puszczają cyrk przed.
0
Ja p...... co za cyrk. Na Polsacie chłop przyszedł z popcornem fundowanym przez komitet wyborczy Nawrockiego.
0
@FcPortoFan1999 Dziękuję dobry człowieku. Niech Ci w dzieciach wynagrodzi.
0
Na którym jest ta cała republika? (Canal+).
0
@MesQueUnClub96 Niech zgadne: "Zmieniłem zdanie" wytłumaczone.
2
Baldur's Gate 3.
Patch 8 wchodzi 15 kwietnia. W patchu między innymi dodane zostanie 12 podklas. Tryb fotograficzny i cross play. Jest to ostatni (?) duży patch do Baldura.
1
@GeneralXavi @D10SLEO @July_6_BcN @Safrani @MateS @fart Trzeba mieć ponad 35 lat a myślę że większość się nie kwalifikuje. Po drugie jak widać tu dyskusję o polityce to wynika z tego że ten kandydat dalej by dzielił społeczeństwo. Więc raczej byśmy się nie dogadali na tyle żeby wytypować jednego wspólnego kandydata.
0
@Cvzx Pamiętasz jak ten chłop się nazywa? Bo aż muszę sprawdzić. Myślałem że on u nas robi.
0
@Criss18Barca Nawet jakby meteoryt pi...... to Jaga nie awansuje. Legia zresztą to samo. Ale swoje w tym sezonie zrobili 15 w rankingu jest.
0
@Comentateiro No bardzo długo nie było. Chyba że nazywasz życiem odpadnięcie w grupie LM. Mecze przepychane kolanem. I styl że łeb bolał od oglądania.
2
@Eklerek Jak przyszedł do nas Flick. Razem z nim przyszedł trener od przygotowania fizycznego który powiedział coś takiego "wygrywam tytuły bo robię z piłkarzy konie pociągowe". I jak się okazało nie kłamał przynajmniej na to wygląda w kwietniu.
0
Zmarł Leo Beenhakker.
https://www.rmf24.pl/sport/pilka-nozna/news-nie-zyje-leo-beenhakker-byly-selekcjoner-reprezentacji-polsk,nId,7947419
0
Kasa dla Mbappe.
https://www.flashscore.pl/wiadomosci/pi-ka-nozna-ligue-1-sad-nakaza-zablokowac-na-kontach-psg-55-mln-euro-tytu-em-wyp-aty-dla-mbappe/8dEv4jIO/
1
@gumaz @Starrk Nie byłeś raczej w szkole bo to była sobota. A wracając do pytania. Pamiętam. Oglądałem na polsacie magazyn skrótów ligi mistrzów. Przyszedł brat i mówi żeby przełączyć na informacje na chwilę.
3
@Danny Gaucho W reprezentacji to raczej nie dobije patrząc jak gramy ale kto wie. Życzę mu żeby się udało.
2
Mi się widzi że to przy golu dostał. Oby nic wielkiego.
0
O k... Fati. To znaczy że już piekło zamarzło.
2
Dawać. Jeszcze Rekin ugryzie.
1
Brawo. Martinez wiedział że tak będzie jak kopał na aut.
0
No. Teraz Fermin ładnie. Dawać jeszcze z jedną.
0
Jak on tego nie trafił....
0
Aj szkoda. Znaki.....
0
No przecież go kopnął. Sędzia ślepy.
2
Myślałem że poszło nad bramką.
0
@arasz1819 Gdyby tam był spalony. To by mu psycha siadła do reszty. A już widać że po reprezentacji coś go trzyma.
0
Żywcem trzeba coś jeszcze strzelić.
1
Raphinha powinien strzelać po długim.
0
Znamy nowego 007.
2
Gdyby nie miał żółtej to by dostał. Taka prawda.