Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i o to chodzi. Teraz jeszcze z jedną.
7
Nic nie doliczył....
4
Ja pi..... Ale nie da się tak wybronić przez 90 minut
0
Ale nie fart....
0
@MesQueUnClub_87 No niestety. Sytuacja jest jaka jest. A tylko w lidze mamy jakiś margines błędu. Oby to przepchać i odpocząć przed finałem.
@Vurt Po czym to wnioskujesz? Uważam że nasz skład bez Pedriego i LY powinien być w stanie wygrać dziś. Olmo Ferran Araujo Eric czy Gavi to nie są randomowi goście z ulicy.
0
Szczerze mówiąc jest taki natłok meczów że jeszcze bym Pedriego i Lamine zmienił tak samo. W sobotę mamy finał za chwilę LM i tam taki Torre czy Victor nie zagrają na 99.9%. Tamci przyjeżdżają nie w najmocniejszym składzie. Kiedy odpoczywać jak nie dziś? Niech zmiennicy pokażą na co ich stać. Wszyscy źli bo siedzą albo nie wchodzą ( i dobrze że źli) to niech wygrają ten mecz.
0
@tomek8756 Ja bym napisał że nie da się tego stwierdzić jednoznacznie. Ktoś się może urodzić jako zdrowy piękny milioner i przez ten fart jego życie będzie wyglądało w jakiś sposób. Może się np naćpać tak że już nie wstanie bo ma kasę i żadnych problemów więc się bawi do kresu. Więc tu decyduje wola. Drugi w takiej sytuacji ma więcej oleju w głowie i to wykorzysta. Z drugiej strony możesz mieć pecha i się urodzić chory i albo w jakimś kraju gdzie jest wojna non stop to też wpłynie na twoje życie czy tego chcesz czy nie. Bo czego byś nie robił się nie wygrzebiesz.
0
@Derean Oni to wstawiają bo nie rozumieją co to znaczy.
10
@Joe_Pesci Niestety jak masz kasę to w Polsce ci wolno. Dodajmy do tego kraj z drkty i efekty są. Jakim cudem on nie został zatrzymany na miejscu zdarzenia? To faktycznie się odbyło zgodnie z przepisami? To tylko pokazuje jakie tu jest prawo dziurawe.
1
@Bykunn Myślę że będzie Włoch. Bo dawno nie było. Z drugiej strony szczerze mówiąc nawet mogłoby nie być i by mnie to nie bolało. Teraz to i tak ma władzę praktycznie żadna. Nie to co kiedyś że zatwierdzali królów itd.
0
@malicinho Nie będzie to miało żadnego znaczenia.
0
@BezglutenowyPedri Szczerze mówiąc nie wygląda żeby "nie przeżył" haha.
2
@tristan87 To CHYBA nie jest fake. To było w jakimś wywiadzie na YouTube dawno latało.
0
@Popitek12 Nigdy bym nie poparł gościa który wyżej ceni CR niż Messiego.
1
Mówiłem że to jest do zrobienia.
1
Wzięliśmy się za granie.
0
Dawać. Ciśniemy.
2
Dawać ich. To jest do zrobienia.
0
Chłop w lidze strzelił 4 gole a nam 3.
0
@Pawlak1992 Moim zdaniem jak nikt nikogo nie zmusza i dziewczyna SAMA się decyduje na takie coś. I jeśli czyjeś czyny nie szkodzą innym to nikomu nic do tego. Jest popyt to jest podaż.
Natomiast pobieżnie przeczytałem co ludzie piszą i widzę że kolega @Eklerek i @Comentateiro dyskutują w sumie o tym czy moralne jest brać kasę za seks z randomami (w uproszczeniu). Mam więc takie pytanie (zwłaszcza do Eklerka bo jest raczej po stronie że to potępiania tych co to robią ale też do wszystkich) Czy dziewczyny które wrzucają "content solo". Albo takie które uprawiają seks z jednym kolesiem non stop i to udostępniają. To jest ten sam sort? Czy problem jest w tym że to pokazują czy że zarabiają na tym kasę (chociaż podejrzewam że większość nie zarabia. Bo to pewnie działa jak YouTube że trzeba mieć ileś subskrypcji i wyświetleń a nie że każdy film to "kokosy").
0
@BulaKG Aha. Ja zdawałem już będzie z 15 lat temu i w sumie nie pamiętam czy się ktoś pytał czy chcę. Myślałem że jak idziesz do liceum to jest po prostu część ostatniej klasy.
0
@tomek8756 Kontrowersyjna opinia. Matura nie powinna być obowiazkowa wcale. Obowiązek szkolny w Polsce jest bodaj do 18 roku życia. I niech każdy sobie decyduje co dalej. Ktoś uzna że mu nie trzeba to świadectwo po liceum i finisz. Matura nie jest do szczęścia potrzebna. Ba znam ludzi którzy nie mają a odnieśli sukces.
0
@SelloutCrowd Przecież ja cytuje kodeks karny Art. 196. [Obraza uczuć religijnych]. A Ty pieprzysz jakieś bzdety "Obrazac mozna, chyba ze ktos obraza kosciolek i bozie to wtedy kara smierci".
6
@SelloutCrowd Co ma jedno do drugiego jak w Polsce "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2".
Czytałeś co oni chcieli wsadzić do tej ustawy?
0
@Comentateiro No to powinn być dla Ciebie autorytet w końcu był z po w koalicji przeciw pis. Czyli co jak się zgadzasz to Petru mistrz a jak nie to odklejony?
7
Uwielbiam okres około okienka transferowego. Co chwila nowe informacje nie raz wzajemnie się wykluczające. Teraz jest że Nico nie a za miesiąc będzie "Barcelona rusza po Nico" "Deco spotkał się z agentką Haalanda" i tego typu"informacja".
0
@Comentateiro Po pierwsze to jest skrajna lewica. Ale przede wszystkim jest to wypowiedź kolegi platformy obywatelskiej tj Ryszarda Petru który w 2017 bodaj roku powiedział "Zapytany o plany Nowoczesnej w wyborach samorządowych Ryszard Petru powiedział, że jego partia wolałaby pójść do wyborów samodzielnie, ale nie wyklucza koalicji, jeśli wymusi to ordynacja wyborcza. Taka koalicja musiałaby być "proeuropejska, optymistyczna, tolerancyjna, wolnościowa i demokratyczna". "Wszyscy, oprócz komunistów, czyli bez Partii Razem" - stwierdził Petru."
3
@Comentateiro 17% na komuniste.... Ten kraj nie ma przyszłości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Piękny dzień dwa z trzech najbardziej znienawidzonych klubów zostały pomulone.