0

TVP to są prze c.... Miało być eksperci a jest reklama.

0

Teraz trzeba z Interem dobry wynik i rotację w lidze bo bodaj z ostatnimi jest mecz.

0

@Bykunn Gdyby mięli honor to by powiedzieli że bardziej dla nich pobłażliwy był. A VAR to już w ogóle. Ale oni nie znają takiego pojęcia.

1

Lepiej by pokazywali naszych a nie "eksperci".

1

Sędzia już wie że dopiero teraz się zacznie "mecz".

1

Kończ to bo zaczną kopać.

0

Dawać nie odpuszczać.

0

Przed strzałem mówię "kurwa strzał".

1

Nie mamy siły rażenia na ławce raczej. Ale trzeba zmieniać.

0

Ciekawe czy Raphinha tam nie był faulowany.

0

Pole karne. Yamal pole karne...

1

Kopię Ferrana to VAR spi. Ale nie ważne rozj.... w rozgrywce.

1

Na VAR Stevie Wonder.

0

Wystarczy ich cisnąć i można to wygrać bez dogrywki.

1

Jest.... Myślałem że się nie dotoczy.

0

My gramy w 10....

0

Oczywiście ten co już powinien być po prysznicu.

Dawać ich.

0

Ale strzał.....

0

Trzeba uważać na nogi bo jak będą przegrywać to zacznie się wycinanie. Sędzia im pozwala i w końcu będzie z tego tragedia bo kogoś połamią.

0

Kartki i się uspokoją.... Ileż można.

1

No bo im kartek nie daje.

0

Ale nie fart. Wszyscy byli zaskoczeni.

2

Martin do przerwy i zjazd do bazy.

0

Spalony badziewiarzu.

0

No przecież ma po nodze.

0

Martin to jest słaby punkt.

1

Martin już chyba z piąty raz źle podaje...

0

Ciekawe kiedy da im kartkę....

0

Dużo nie brakło.

0

@Arden A niech ma fryz jaki chce c... mnie to interesuje ważne żeby dziś gol asysta i będzie dobrze. Alves kiedyś grał z tym i było

https://ibb.co/pjQ51kmd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?