Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W kierunku Balde jakiś czas temu nikt nic nie słyszał ale u nas na real wszystko spisane.
Proponuję -30 punktów ograniczenie finansowego fair play o 95% na następny sezon oraz oczywiście wyrejestrowanie Olmo w trybie natychmiastowym.
1
@Ojciec5tkidzieci "zakopała człowieka żywcem" ciekawe co to za sprawa bo aż niewiarygodne.
Druga sprawa że ich klapsy bolą a aborcja nie śmieszni ludzie.
4
@tbas Oby. Ale zobaczymy jak będą śpiewać po wyborach. W tej i innych sprawach.
1
@blakkudium Oby to była prawda za samo nazwisko. Co by się tu na meczach działo to by było cudowne haha....
0
@Lionel_Messi10 Też bym chciał ale nie widzę na to szans. Druga sprawa że od nas największe szanse będzie miał Raphinha bo też ma chore statystyki.
0
@Lionel_Messi10 Wygra Dembele bo ma przynajmniej finał ligi mistrzów. Zajebiste staty i do tego Francuz.
0
@Mankind PO ma podobno coś grubego na Nawrockiego ale odpalą to w II turze. Takie chodzą po mieście fałszywe pogłoski w których oczywiście nie ma ani słowa prawdy.
0
@Roobo Kilka lat temu była z tego afera. Ale przecież tu się nigdy nikomu nic nie dzieje za atakowanie Polaków. Nic nowego.
3
@clyde Olszewski to był jedyny prawdziwie pro Polski premier to go szybko uje..... Przynajmniej z tego co oglądałem programy o tym czasie.
0
@Kgorecki2500 Ciekawe czy Trzask wygrał rzeczywiście czy tak wypada napisać. Nie wiem ale się domyślam bo tu ludzie raczej zgodni że porażka.
10
@clyde Bo komuna tu ma się znakomicie. To trzeba było wypalić żelazem. Lustracja i bilet do Moskwy albo szubienica. A tak to teraz dzieci zajmują stanowiska i kreują rzeczywistość w tym kraju.
0
@nightwishygt Nie przypominaj mi tego meczu.... Nie zawsze się wygra mecz. Bramkarz też za coś bierze kasę.... Wiadomo. Gdyby to wpadło to też nie wiadomo co by było. Bo może Olmo by nie strzelił albo by strzelił i na koniec brazylianiec na 4 kto wie..... Szkoda straszna....
1
@Antimadridista_WR Nie pomyliłem jego dałem pierwszego bo na niego kliknąłem "odpowiedź" a Ciebie bo jesteś pierwszy twórca dyskusji haha. Ale to było pewne że to nie człowiek bo tak działają "sprytni z internetu" próbuje kogoś zagiąć a potem "ale was zaginąłem". To było do przewidzenia.
1
@nightwishygt Czyli delikatnie do boku i brama...
2
@MadafakinGuy @Antimadridista_WR To jest jakiś pies albo słoń znając życie bo byś nie pytał w taki sposób. Co nie zmienia faktu że jest to żywy organizm. I nie powinno się tego zabijać bo ktoś ma takie widzimisię. Moim zdaniem usunąć ciążę powinno się dać jeśli jest efektem przestępstwa zagraża życiu matki bądź jest pewne że nie ma szans przeżyć.
3
@Dertinho Ale ma flag haha.
0
Wygląda na to że dziś będą znani oficjalnie wszyscy spadkowicze z ekstraklasy.
0
@Criss18Barca Pewnie badziewiarze znów wylecą na naszych jak ostatnio.
0
@dzefrej234 Teraz jak już jest praktycznie po wszystkim. Chodzi o to żeby teraz zrobił kilka błędów na naszą korzyść i było pieprzenie że nam non stop pomagają.
0
@Zoker Druga drużyna realu.
1
@Kondziubarca Jak będzie wybór popis w II a wszystko na to wskazuje. To też nie planuje iść.
0
@kanver_ To pewnie przez te białe koszulki.
1
@blakkudium To jeszcze pół biedy jak na dzisiejsze standardy. Tylko pytanie czy to nie jest jedno sezonowy wystrzał.
0
@tbas Pewnie by za niego chcieli ze 100 baniek albo lepiej.
Edit: A jednak mniej jak napisał kolega @blakkudium
0
@Pomimo27 No nie do końca bo oni mają te klubowe mistrzostwa świata. No chyba że nowy przyjdzie przed ale nie wiem jak to tam będzie.
0
@turhiay Na tą chwilę to jakiś random w internecie coś napisał i jest odpowiedz że będzie pozew. To nie jest kompromitacja.
0
@norbi77 Wcale mnie to nie zdziwi.
2
@norbi77 Gol dla realu gol prawidłowy. Gol przeciwko trzeba anulować bo przegramy.
11
Kiedy nota 0 to i tak za dużo...
5
Przełączyć z Barcelony na ekstraklasę to jest jak wstrząs mózgu....