0

@Borneo Jednak są dwa ale.

Pierwsze ile mamy kasy i ile oni kosztują.
Drugie czy inne pozycje nie są bardziej priorytetowe. Moim zdaniem skrzydło to jest podstawa. Ktoś za Balde bo Martin to nie ten level (nie wiem czy ci co ich wymieniłeś to va tej pozycji się nadają). Za chwilę bramkarza też trzeba bo Marc jak gra każdy widzi.

0

@Borneo Praktycznie cały sezon grali bardzo dobrze. Jak łapali na spalonych Mbappe chyba z 8 razy to było super a teraz "katastrofa"....

Lepsi są niż jakakolwiek para z Araújo. A więcej opcji nie ma za bardzo.

1

Szkoda że nie weszło od poprzeczki.

Ale gol i tak jest.

1

Legionista piękny wywiad w przerwie...

0

@FcPortoFan1999 On się tylko chwali że ma chłopaka a ty się doszukujesz nie wiadomo czego.

0

@Eklerek No właśnie. Tylko w dzień wyborów powinni w TV o tym dziadostwie gadać. Ewentualnie powinien być kanał sejmowy i tam niech lecą. W zwykłych informacjach tylko że weszło takie coś albo nad tym "pracują" żadnych rozmów z politykami czy programów z nimi i by było lepiej.

0

Faulu nawet nie było bo się chłop wywalał zanim go dotknąć zdążył.

1

To są jakieś jaja bramkarz przed polem karnym interweniuje ręką a na VAR ślepy siedzi.

0

City się produkuje 15 minut a Palace raz wyszli i 1:0

0

@Kgorecki2500 Gdzie żeś znalazł taką informację? Bo zakładam że mimo iż z wikipedii to trafiłeś na to gdzieś indziej.

6

Po sezonie nawet madridista mówi ludzkim głosem.

0

@Cule1797 No nie mówię że nie. Jednak nie wystawiał bym już Casado po kontuzji Olmo Yamal Balde też bym dał spokój bo to o pietruszkę. Dość się nagrali w sezonie.

0

Przypominam że dziś jest ten cudowny czas kiedy nie rozmawiamy o polityce więc do wszystkich którzy mają ochotę.


1

@Arden Gdyby ktoś był uparty to też jest złamanie ciszy wyborczej bo na filmie są politycy.

0

@FcPortoFan1999 Ale o 3-4 powinni walczyć. Z drugiej strony ostatnio wicemistrz był Śląsk. To jest ekstraklasa tu każdy może wygrać. Za chwilę mistrzem może być jakiś Radomiak.... jak im sezon wyjdzie haha.

4

Przede wszystkim jest przepis że 7 zarejestrowanych w pierwszej drużynie musi grać z tego co mówił Ćwiąkała w ostatnim filmie.

1

@FcPortoFan1999 No raz na 20 lat. I to w sumie bardziej fartem niż grą. Bo z Lechią w finale potrafili stracić bramkę grając na 10 i dopiero na koniec strzelił Jabłoński z rogu na dogrywkę.

0

@Sulimo Czy świetny to się jeszcze okaże. Tu zawsze jest pół roku dobre a potem zjazd. Jakby im się odechciało.

@FcPortoFan1999 Oby coś wyżej bo po 20 latach biedzenia za Filipiaka pasowało by się coś ucieszyć. A nie non stop walka o utrzymanie albo spadek.

1

"Florentino zrezygnował z wygrania ligi miesiące temu" tak samo jak pucharu superpucharu i ligi mistrzów.

0

@Cvzx Tam jest napisane że za niego trzeba dać 80 baniek i my chcemy a za Nico bodaj 60 nie chcą? Idioci...

0

@July_6_BcN I co? Myślisz że gdyby się dostał do sejmu czyli zabrał te +5% platformie (bo komuś musi cudów nie ma) i by trzeba zrobić rząd żeby Kaczafi nie miał władzy to by nie wszedł w koalicję? Oczywiście że by wszedł. Poglądy te same możliwość koalicji takie same. Więc po co się rozchodzić? Jedyne co ich różni to to kto powinien być prezydentem bo Radek chcę a Donek mówi "jednak Rafał" i to tyle.

1

Komentarz usunięty

5

@MesQueUnClub96 Gorzej ktoś taki jak Tusk może mieć za chwilę pełnię władzy to jest dopiero niewyobrażalne.

0

@beter2 Czyli dla laika to znaczy tyle że co? Napisali że ich zaatakowali co było nie prawdą i postawili strone niedziałającą żeby udowodnić że ich atakowali?

2

@July_6_BcN Po co? Żeby była trzecia całkowicie taka sama partia? Jest Tusk Hołownia i jeszcze Sikorskiego potrzeba. Skończyło by się na tym że Tusk by ich zjadł i tyle.

0

Dziś brat był w sklepie a tam takie coś

https://ibb.co/QvS9GD1n

K... z tydzień temu w tym samym sklepie ta sama czekolada była po 13 złotych. Przecież oni są poj....

1

@blakkudium @szymonekk Rasiści. Trzeba wprowadzić zakaz zbliżania do Viniego będzie mu łatwiej. Pamiętajmy że on chce tylko w piłkę grać a oni mu nie pozwalają.

1

No i część. Do zobaczenia w następnym sezonie.

2

Chyba my wyciągnęli wnioski po Interze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?