0

Dobrze że się tam odsunął chyba Torres.

2

Lewy by się przydał.

0

Przed. Szkoda ale gramy to samo i są do zrobienia.

0

Strzelaj chłopie....

0

Dalej swoje i ich rozjebać.

0

Kurwa mać.... No interwencja życia.

0

Dawać. Martin PIERWSZE dobre zagranie dziś.

1

Martin wrzuca jak dureń zamiast grać Pedriemu.

0

Martin to jest gra w 10. A dziś mało kto gra dobrze. 22.5 minuty na gola. Trzeba się wziąć za granie.

0

@ShawnC Nie mają moim zdaniem aż tak z braku lepszego słowa traumatycznych. Skład z Eintrachtem był sporo inny i wynik ok porażka ale 2:3 gdzie w pierwszym był remis. A nie jakieś 4:0. Z PSG ostatnio czerwień to też inaczej się na to patrzy.

8

Ludzie spokojnie. To jest nowe młode pokolenie. Oni nie mają nic wspólnego z meczami w Rzymie i Liverpoolu. Z tamtych czasów został tylko Marc. Dziś mamy trenera i sztab na najwyższym poziomie. Wychodzimy bez strachu i z wiarą w to co nasz Obersturmführer wdrożył na treningach i przez cały sezon. Po marzenia po finał.

Visca Barca Visca Cataluña.

0

@PizzerMan Najlepszego i oby dziś do finału. Strzelić do 15 minuty żeby tamci musieli grać trochę inaczej.

0

@Kgorecki2500 Już poszły. Nintendo będzie swoje sprzedawać za $80. Microsoft ostatnio też powiedział że ceny urosną. To inni na luzie zrobią to samo.

0

@Konradowskyy 8 maja ważniejsze wydarzenie bo ma być pokazana nowa Mafia.

4

@Coutinho007 O pierwszym meczu nikt nie mówi. Bo wiadomo "Uefalona".

0

@culedawid Mam absolutne przekonanie że jest 50:50. Musimy szybko strzelić żeby oni musieli grać inaczej. Chyba pierwszy raz przed meczem mam coś takiego że nie widzę nawet minimalnego faworyta. Mam nadzieję że dziś Wojtek pomoże jak będzie trzeba. Bo ostatnio 4 w bramkę 4 w sieci (dobrze że spalony bo by było gorzej).

0

@Kgorecki2500 Według mnie w ogóle nie powinno być wsparcia dla klubów z miasta. Nie ma sponsona to spadać. Dostaną od miasta a potem byłe grajek kontrakt po 50000 albo lepiej. Śmiech na sali.

7

@Mankind W tym jest kluczowe to z kiedy to jest. Bo gdybyś był rzetelny to byś podał wypowiedź jak go krytykował i tam mówili że na początku byli za bo nikt nie wiedział co to jest i wszyscy myśleli że WHO mówi prawdę że ludzie będą umierać na ulicach itd. A potem się po obserwacji i badaniach okazało że śmiertelność jest na poziomie grypy. Ale minister dalej był za lockdownami masowym szczepieniem i paszportem covidowym. Po czasie się okazało że to wszystko była ściema bo Putin zabił "pandemię" w jeden dzień. Ale kto mógł to przewidzieć w powiedzmy lutym 2020 (czy kiedy to się zaczęło) tym bardziej że "wszyscy święci medycyny" straszyli że będzie armageddon?

0

@FcPortoFan1999 No tu może i 16 miejsce dać utrzymanie. Bo kto wie czy ich nie wywalą i wtedy Lechia na ostatnim. A ostatnio im ekstraklasa dała kasę żeby nie płacić kar. Ale jak się sezon skończy to im powiedzą nara.

2

@Kgorecki2500 Tak grają że oczy bolą.

1

@partymaker Nie już tylko zawsze.

2

@MesQueUnClub_87 "Można zatem powiedzieć, że BG3 to taka lepsza wersja Clair Obscur?" W E33 nie grałem dużo bo jestem w gdzieś czwartej czy piatej lokacji. Mam 20 lvl. Ale jak na razie to tam nie ma praktycznie żadnych wyborów. Były 2-3 moby z którymi dało się pogadać po czym im pomóc i zaatakować (ale tego nie robiłem i nie wiem czy by zginął). Co do towarzystwa to zaczynasz grę jako Gustave (i jego traktuje jako main charakter) w drużynie mam 3 babki i nie wiem czy jest ktoś więcej. W każdym razie. Nie ma tam (przynajmniej tak mi się wydaję jak na razie) interakcji typu chcę z nią gadać albo nie. Raczej historia która się odgrywa jako część fabuły (to nie BG gdzie jak nie pogadasz z kimś to nie będzie dużej części historii albo będzie inna). Tu w obozie możesz z nimi gadać ale ogranicza się to (jak do tej pory) do tego że babka opowiada co myśli o tym co my robili. Ale to nie wynosi nic do fabuły nie będzie od tego nowej cutscenki. Nie wydaje mi się żebyś je poznał od tego że z nimi gadasz. Dopiero jak przy ognisku dasz opcję (zobacz co u innych) to odpala się że babka gra na gitarze czy coś. Tym niemniej towarzyszę (a w zasadzie towarzyszki) są bardzo fajne. Kupiłem tą grę tylko dlatego że voice acting robiły między innymi babki z BG3 i na stream to polecały. Wcześniej o tym nie słyszałem ( a raczej nie śledziłem tego).

Podsumowując w BG na pewno jest więcej wyborów. Więcej sposobów na rozwiązanie questów. Tu masz raczej liniową grę. Ale jeśli chodzi o vibe to jest takie samo. Aż chcę się grać.

1

@MesQueUnClub_87 Z listy
Clair Obscur: Expedition 33
Baldur's Gate 3 (ostatnio dostał ostatniego patcha). Jak skończę E33 to odpalę Baldura po raz trzeci.
Path of Exile 2 (chociaż to jest EA i tam będzie dużo nowych rzeczy na premierę).

0

@Kgorecki2500 Jak była kampania w USA to u nas też jakąś dziennikarka napisała że jej syn strasznie był za Kamala i to nie pomogło. Może tu będzie tak samo.

4

@Borneo Dobrze że Ty nie czytasz co piszesz bo można się pośmiać przy sobocie "że bedzie blokował brak praworządności" czyli wam jest prezydent potrzebny żeby wprowadzić BRAK PRAWORZĄDNOŚCI skoro inny blokuje haha.

"poleciał tam donosić na Polskę........w takiej sytuacji międzynarodowej.....szkoda gadać...." No to jest hipokryzja level hard. Kto donosił do Brukseli? Ba kto głosował za karami na własny kraj?

1

@blakkudium Biorą jakiegoś Hato zamiast dopłacić za "J" i mieć Hajto...

2

@mordini123 Pajęczyna dobra haha.

0

@KamQiX Czyli nawet Ty nie jesteś fanem swojej gry haha.

1

@Comentateiro Moim zdaniem w pewnym momencie odwiedzili go smutni panowie i mu powiedzieli " Wy Kolonko wiecie rozumiecie. Wy się ogarnijcie bo jak nie to będzie z wami brzydka sprawa" a on zrozumiał i "był chłop nie ma chłopa".

0

@Kgorecki2500 Możesz się zdziwić bo Clair Obscur Expedition 33 to jest bardzo dobra gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?