0

@Konradowskyy Szczerze? Bo alternatywa była jeszcze gorsza. Poszedłem tam wczoraj i zagłosowałem na mniejsze zło. Nie dlatego że uważam pis za lepszy niż po ale dlatego że uważam że Tusk rządzi w Polsce w sumie ile? 10 lat? Pamiętam jego pierwsze rządy i uważam że taki człowiek i to środowisko nie powinno mieć pełni władzy.

Goście którzy robią wszystko na przekór pis nawet jeśli to szkodzi Polsce. Żeby wspomnieć sytuację na granicy.

0

@macio_944 Ja wiem czy będzie o czym? Ja pójdę na Konfe. A sprawa wygląda tak jak z bratem dziś gadałem. Konfa nie ma szans (przynajmniej w najbliższych wyborach) rządzić. Żeby mieć wpływ na coś MUSZĄ wejść w koalicję bo nie ma cudów. Dla mnie bez różnicy z kim czy pis czy po a może ktoś trzeci (ale na tą chwilę mało prawdopodobne). Kwestia jest co z tym zrobią. Bo jeśli byliby w rządzie i przepychali dobre ustawy albo blokowali złe to już był by plus. Na tą chwilę będą mieć rolę jak PSL "dopchania większości rządowej" kwestia jest co z tym zrobią.

3

@macio_944 Kilka dni po pierwszej turze miała być koalicja z PO. Na piwie to ustalili tak żem w internecie wyczytał.

0

@gumaz Mi się wydaje że w deklarację nikt nie wierzy bo nikt nie jest naiwny. Dobrze ludzie wiedzą że to podpisał bo potrzebował głosów i i tak będzie miał wywalone. To jest tylko zagrywka na zasadzie żeby pokazać w następujących wyborach samorządowych że ściemniacze.

Nawet jakby tego nie podpisał to Konfederacja by poszła na Nawrockiego bo Trzaskowski był nie wybieralny.

14

Nie powiem śmiechłem.

https://ibb.co/KjVcTQ4b

3

@PatrychoO @barcelonaLM Żona to pewnie będzie mu dogryzać dłuższy czas jeśli to się potwierdzi (a raczej już nie ma szans żeby wygrał).

12

Co Trzaskowski był prezydentem ze 2 godziny to jego. Wspaniała prezydentura.

0

@Kgorecki2500 Może odpłynie?

1

@Hosh Też się w.... U mnie praktycznie wszystko leży na ziemi. Dużo było i nic nie zostało.

6

Mógłby robić presję po dobrym sezonie a nie po kontuzji. Niestety ostatnie lata nie były dobre i tyle. Nie jest na pozycji gdzie może stosować jakąkolwiek presję.

0

@Eric_Abidal_22 Widzę różnicę ale nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Chłop w wolnej Polsce nie powinien pełnić żadnych funkcji publicznych i tyle. Niech sobie sprzedaje w sklepie a nie steruje krajem. Jego i jego kolegów czas się powinien skończyć po upadku ZSRR.

@Barca_Big_Moment Gdzie gloryfikuje Amerykanów? Napisałem jak wyglądała sprawa. Nigdzie nie napisałem że się o nas troszczyli czy nie. Opłacało im się rozwalać ruskich to rozwalili i tyle. Wiadomo że nas mają w dupie.

1

@Kamiloza91 Szczerze to myślę że za granicą mają to gdzieś. Masa aferzystów siedzi we władzach UE. W Izraelu zbrodniarz wojenny. W Stanach tu nie raz gadali że przestępca. A Nawrot co? Przy nich to małe piwo.

0

@Eric_Abidal_22 jaruzel z kiszczakiem i cała reszta też i co z tego? Inni byli w opozycji i w więzieniach. Ja Ci nie bronię go szanować. Ja nie szanuje tych co byli w tym układzie i tyle. Gdyby się ZSRR nie rozleciało bo ich między innymi Reagan zdusił to by z nimi nie walczył bo mu było fajnie w układzie a to że potem wygrał prezydenturę po upadku komuny to jest tragedia narodu polskiego. Bo tacy ludzie którzy byli w partii albo są agentami powinni mieć zakaz sprawowania funkcji publicznych.

1

@Kozinho. Zaraz po 100 konkretach na 100 dni.

0

@Eric_Abidal_22 No i współpracownik służby bezpieczeństwa. Chłop który robił coś w ministerstwie sportu za komuny (ale już nie pamiętam co dokładnie). To że ktoś zrobił coś dobrego nie przekreśla jego historii. To tak jakby powiedzieć że kiszczak i jaruzelski byli fajni bo przeprowadzili zmiany ustrojowe...

0

@Kapitan hawk No Kwachu to stara komuna można by powiedzieć stara moskiewska szkoła nikt tak jak oni nie potrafi mydlić oczu (a w zasadzie uszu).

0

@barteq EP pierwszy był jednak na Trzaska. Więc można powiedzieć że dzieją się zmiany.

3

Dzieją się rzeczy co prawda nie w Barcelonie ale się dzieją.


0

No to teraz skoro praktycznie 50/50 to dawać do lasu i walka o władzę. A tam faworytem Karol ze względu na doświadczenie.

2

W wyborach najważniejsze jest to żeby dać wyborcą taką alternatywę że nie ważne kto wygra a wybory będą wygrane. Czy wygra kandydat pierwszy czy drugi nic się nie zmieni jeśli chodzi o np zarządzanie w spółkach skarbu państwa. Poziom złodziejstwa czy niezależną politykę Polski. Może tylko się zmienić kto siedzi w spółkach kto się dorabia i komu robimy laskę cytując klasyka.

Za pięć lat znów (najprawdopodobniej) wybierzemy między kandydatami partii post-magdalenkowych (bo to tam zapadały decyzje). I tak układ trwa bo lustracji nikt nie chciał przeprowadzić.

28

Prze c..... hahaha.


0

@marcin62 Chłop jest prosty. Na końcu po wielu godzinach jak masz parowanie obcykane to żaden przeciwnik humanoidalny nie jest trudny.

3

@Batys Nie oglądałem. PSG nie lubię a Inter też mam gdzieś więc szkoda mi było czasu.

0

@KrwawiaceoczyVEB To swoją drogą haha.

0

W tym wszystkim jedno vo mnie zastanawia to jest to czy za wygranie ZP przez Komara coś zarobimy. Szansę ma spore wygrał eszystko liczby ma a do tego z Francji. Czasem się takie klauzule zapisuje tylko czy nasi umiłowani przywódcy pomyśleli? PSG nie płaciło za niego dużo więc może tak.

1

Bramkarz nie ma meczu życia i po Interze.

1

@Rifek Jeśli faktycznie tak to by miało wyglądać to bym mu powiedział "ok zapraszamy na trubuny" bo co to dla nas za korzyść wypłacić mu i odchodzi? To równie dobrze można mu płacić miesięcznie a nie jednorazowo (chyba może być w lidze niezarejestrowany).

0

@Hasszz Miał jakich miał. Sam się nie przykładał też za bardzo. Ile było informacji na zasadzie "spóźnił się na trening" "słabo trenuje"? Ja go nie żałuję bo przyszedł za chyba 150 milionów i dał nam wielkie nic. Ludzie go pamiętają bo był jak maszyna losująca nigdy nie wiadomo co się trafi (a i tak więcej było badziewia) i dlatego że zmaścił z Liverpoolem.

Chwała że kopnął Di Marie w finale mundialu bo przynajmniej raz dał powód do radości...

0

@Culer9002 Dobrze bo w piłce polskiej i tak nic to nie zmieni a odcinki "Dzieli nas piłka" z nim są genialne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?