1

@Starrk Konfa nie ma szans (przynajmniej w najbliższych wyborach) rządzić sama. Żeby mieć wpływ na coś MUSZĄ wejść w koalicję bo nie ma cudów. Dla mnie bez różnicy z kim czy pis czy po a może ktoś trzeci (ale na tą chwilę mało prawdopodobne). Kwestia jest co z tym zrobią. Bo jeśli byliby w rządzie i przepychali dobre ustawy albo blokowali złe to już był by plus. Na tą chwilę będą mieć rolę jak PSL "dopchania większości rządowej" kwestia jest co z tym zrobią. Czy będą w stanie się obronić to zależy tylko od nich. Gdyby ich było ze 100 to nie będzie miał Kaczor jeden lub drugi łatwo.

0

@bartekvisca Brak szacunku to pokazał w tych wyborach nie raz po i cała koalicja. Brak szacunku dla zwykłych ludzi. Ile było gadania o mniej wykształconych? O zaścianku? Nawet dziś rano jakiś z lewicy wyszedł i mówi że elita przegrała. To jest brak szacunku a nie to że z nich kpią skoro sami się wystawiają.

10

To też jest piękne.

0

@Joe_Barbaro Powinni go wykastrować a potem zastrzelić.... Zrobić coś takiego to się nie nadaje do życia.

0

@July_6_BcN W mamrze sami niewinni siedzą.

0

@Konradowskyy Szczerze? Bo alternatywa była jeszcze gorsza. Poszedłem tam wczoraj i zagłosowałem na mniejsze zło. Nie dlatego że uważam pis za lepszy niż po ale dlatego że uważam że Tusk rządzi w Polsce w sumie ile? 10 lat? Pamiętam jego pierwsze rządy i uważam że taki człowiek i to środowisko nie powinno mieć pełni władzy.

Goście którzy robią wszystko na przekór pis nawet jeśli to szkodzi Polsce. Żeby wspomnieć sytuację na granicy.

0

@macio_944 Ja wiem czy będzie o czym? Ja pójdę na Konfe. A sprawa wygląda tak jak z bratem dziś gadałem. Konfa nie ma szans (przynajmniej w najbliższych wyborach) rządzić. Żeby mieć wpływ na coś MUSZĄ wejść w koalicję bo nie ma cudów. Dla mnie bez różnicy z kim czy pis czy po a może ktoś trzeci (ale na tą chwilę mało prawdopodobne). Kwestia jest co z tym zrobią. Bo jeśli byliby w rządzie i przepychali dobre ustawy albo blokowali złe to już był by plus. Na tą chwilę będą mieć rolę jak PSL "dopchania większości rządowej" kwestia jest co z tym zrobią.

3

@macio_944 Kilka dni po pierwszej turze miała być koalicja z PO. Na piwie to ustalili tak żem w internecie wyczytał.

0

@gumaz Mi się wydaje że w deklarację nikt nie wierzy bo nikt nie jest naiwny. Dobrze ludzie wiedzą że to podpisał bo potrzebował głosów i i tak będzie miał wywalone. To jest tylko zagrywka na zasadzie żeby pokazać w następujących wyborach samorządowych że ściemniacze.

Nawet jakby tego nie podpisał to Konfederacja by poszła na Nawrockiego bo Trzaskowski był nie wybieralny.

14

Nie powiem śmiechłem.

https://ibb.co/KjVcTQ4b

3

@PatrychoO @barcelonaLM Żona to pewnie będzie mu dogryzać dłuższy czas jeśli to się potwierdzi (a raczej już nie ma szans żeby wygrał).

12

Co Trzaskowski był prezydentem ze 2 godziny to jego. Wspaniała prezydentura.

0

@Kgorecki2500 Może odpłynie?

1

@Hosh Też się w.... U mnie praktycznie wszystko leży na ziemi. Dużo było i nic nie zostało.

6

Mógłby robić presję po dobrym sezonie a nie po kontuzji. Niestety ostatnie lata nie były dobre i tyle. Nie jest na pozycji gdzie może stosować jakąkolwiek presję.

0

@Eric_Abidal_22 Widzę różnicę ale nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Chłop w wolnej Polsce nie powinien pełnić żadnych funkcji publicznych i tyle. Niech sobie sprzedaje w sklepie a nie steruje krajem. Jego i jego kolegów czas się powinien skończyć po upadku ZSRR.

@Barca_Big_Moment Gdzie gloryfikuje Amerykanów? Napisałem jak wyglądała sprawa. Nigdzie nie napisałem że się o nas troszczyli czy nie. Opłacało im się rozwalać ruskich to rozwalili i tyle. Wiadomo że nas mają w dupie.

1

@Kamiloza91 Szczerze to myślę że za granicą mają to gdzieś. Masa aferzystów siedzi we władzach UE. W Izraelu zbrodniarz wojenny. W Stanach tu nie raz gadali że przestępca. A Nawrot co? Przy nich to małe piwo.

0

@Eric_Abidal_22 jaruzel z kiszczakiem i cała reszta też i co z tego? Inni byli w opozycji i w więzieniach. Ja Ci nie bronię go szanować. Ja nie szanuje tych co byli w tym układzie i tyle. Gdyby się ZSRR nie rozleciało bo ich między innymi Reagan zdusił to by z nimi nie walczył bo mu było fajnie w układzie a to że potem wygrał prezydenturę po upadku komuny to jest tragedia narodu polskiego. Bo tacy ludzie którzy byli w partii albo są agentami powinni mieć zakaz sprawowania funkcji publicznych.

1

@Kozinho. Zaraz po 100 konkretach na 100 dni.

0

@Eric_Abidal_22 No i współpracownik służby bezpieczeństwa. Chłop który robił coś w ministerstwie sportu za komuny (ale już nie pamiętam co dokładnie). To że ktoś zrobił coś dobrego nie przekreśla jego historii. To tak jakby powiedzieć że kiszczak i jaruzelski byli fajni bo przeprowadzili zmiany ustrojowe...

0

@Kapitan hawk No Kwachu to stara komuna można by powiedzieć stara moskiewska szkoła nikt tak jak oni nie potrafi mydlić oczu (a w zasadzie uszu).

0

@barteq EP pierwszy był jednak na Trzaska. Więc można powiedzieć że dzieją się zmiany.

3

Dzieją się rzeczy co prawda nie w Barcelonie ale się dzieją.


0

No to teraz skoro praktycznie 50/50 to dawać do lasu i walka o władzę. A tam faworytem Karol ze względu na doświadczenie.

2

W wyborach najważniejsze jest to żeby dać wyborcą taką alternatywę że nie ważne kto wygra a wybory będą wygrane. Czy wygra kandydat pierwszy czy drugi nic się nie zmieni jeśli chodzi o np zarządzanie w spółkach skarbu państwa. Poziom złodziejstwa czy niezależną politykę Polski. Może tylko się zmienić kto siedzi w spółkach kto się dorabia i komu robimy laskę cytując klasyka.

Za pięć lat znów (najprawdopodobniej) wybierzemy między kandydatami partii post-magdalenkowych (bo to tam zapadały decyzje). I tak układ trwa bo lustracji nikt nie chciał przeprowadzić.

28

Prze c..... hahaha.


0

@marcin62 Chłop jest prosty. Na końcu po wielu godzinach jak masz parowanie obcykane to żaden przeciwnik humanoidalny nie jest trudny.

3

@Batys Nie oglądałem. PSG nie lubię a Inter też mam gdzieś więc szkoda mi było czasu.

0

@KrwawiaceoczyVEB To swoją drogą haha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?