0

@PatrykBarca Lepiej było przeczytać co jest napisane i się powstrzymać przed oglądaniem.

1

@blakkudium Jakby wyszedł ale nie wyszedł.

0

Komentator podniecony bo jadą jakiś zespól o wartości 60 milionów euro...

0

@tbas W sumie nie kłamią. Nikt nigdy nie widział następnej nocy.

0

@Encore Propozycja Salomonowa. Proponuję przeliczyć głosy z wszystkich wyborów od roku powiedzmy 1990. Ciekawe co by wyszło bo przypominam że w pewnych wyborach ni z tego ni z owego PSL miało coś 20%.

0

@FcPortoFan1999 Tego nigdy nie wiadomo ale w sumie jak 9 goli 4 asysty w 38 meczy to nie jest zła statystyka. Sprzedali Rózgę i przynajmniej chłop co ma jakąś wartość a nie jak za Filipiaka gdzie jak sprzedali Kapustke za 5 baniek to kupił jakiś dworek a do klubu sprowadzali szrot (razem z Tabiszem).

2

Ciekawy (a przynajmniej tak się zdaje) ruch Cracovii.



https://transfery.info/aktualnosci/cracovia-finalizuje-zaskakujacy-transfer-za-milion-euro/246197

@FcPortoFan1999

0

@Consigliere Obama dostał w sumie za nic to może i Trump dostanie haha.

2

@Kgorecki2500 Może się zapatrzył na prezydenta Francji haha.

0

@Faro W sumie w jego wieku jak się oglądało p***o to nie raz człowiek myślał że fajnie by z taką było. I mnie wcale nie dziwi że mu się podobają. Człowiek po prostu nie miał takich możliwości jak on w wieku 18 lat. Gdyby miał to nie wiadomo co by zrobił. On jak chce sobie zapłacić za OF to się nie zastanawia tylko płaci (zresztą on tak ma ze wszystkim). A jak mu się podoba jakąś babka to do niej piszę bo wie że ma szanse się spotkać bo nie jest byle randomem z internetu.

To że to się może na nim odbić bo ona pójdzie do mediów żeby się podbić to trudno. Cena sławy.

4

@Kessie Powinna być odpowiedź "żaden z nich".

2

@Kgorecki2500 To nie jest choroba umysłową tylko wpływy lobby żydowskiego w USA. Tam ogon kręci psem od dawna.

3

@Transu96 Gdyby tak połowę tego zaangażowania które wkładają "elity" w nawalankę między sobą włożyli np w budowę elektrowni atomowej albo ogólnie rozwój kraju przez ostatnie 35 lat to by tu było 50 elektrowni atomowych i pewnie z 10 CPK.

A najlepsze to jest to że oficjalnie wrogowie a prywatnie pewnie nie raz się śmiali z tego jak ludzi robią w c....

2

@turhiay Wczoraj ktoś wrzucił Giertycha jak przed wyborami mówił że nie ma możliwości sfałszowana wyborów. Także oni mówią co trzeba w danej chwili zupełnie jakby zapominali co mówili 5 minut wcześniej.

0

@doc To dlatego że oni grają w KMŚ było otwarte okno na chwilę (lub ci co grają mają nadal otwarte). Moim zdaniem to w sumie głupie jest bo powinni grać tym co mieli w sezonie w którym są mistrzostwa. Ale tak się fifa zgodziła.

0

@Encore Trzeba zwiększyć dawkę leków bo ostatnio Bolo jakiś nerwory.

0

@PatrychoO Ja teraz walczę w Lies of P. Nie jest to źle. Zabiłem 3-4 bossów i na tą chwilę nie zrobili jakiegoś wielkiego problemu.

1

@pt9 Niech się cieszy bo mógł dostać rachunek za wychowanie.

20

Dawno temu w pewnwj książce przeczytałem zdanie które w sumie pasuje. "Prawdziwy Bóg nie mówi mówić "ja jestem Bogiem"" Leo przecież dobrze wie że jest prawdopodobnie najlepszy w historii i że tak go masa ludzi postrzega i nie musi nikomu o tym przypominać nie musi co chwile opowiadać ile to on strzelił goli ile ma pucharów. Że z tymi trudniej że ta liga cięższa jest.

1

@Pedri16Future Beerman.

1

@michal26 Jak ktoś chce to i tak się zabije w ten czy inny sposób. Dorosły świadomy zdrowy na umyśle człowiek który świadomie podejmuje decyzję powinien móc ze sobą zrobić co chce i nikomu nic do tego. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

2

Grają do skutku.

0

Ciekawe czy w Europie tak będą te rogi liczyć.

0

@Gaucho Co on może zrobić? Zapłacić za transfer?

0

Brawo. Badziewiarze.

12

@marcin62 Niech płacze nikomu normalnemu go nie jest żal.

2

@aspr1me Wszystko fajnie ale kompilacje to można praktycznie o każdym zrobić jaką się chce. Zobaczymy co pokaże na boisku. Ale młody i jak na dzisiejsze nie drogo więc dużego ryzyka nie ma.

1

@doc Dlaczego "Thank you Villarreal"? Co tam się wydarzyło? Bo już nie pamiętam.

0

@mordini123 No to miesiąc i po pucharach haha.

0

@Tasde Mi się tam w sumie najbardziej nie podoba klimat. Że się tak wyrażę jest mało Warcrafta w Warcrafcie. Porównując cinematic kiedyś a teraz to inna liga. Ten z War Within matko.... Ten tam płacze nie wiadomo o co. Thrall kiedyś to by go zdzielił w pysk i spokój teraz to wszystko takie grzeczne pieprzenie o tym jak się kto czuje... To samo Dragonflight połowa fajna jak ten konstrukt był a potem całkiem się klimat zmienia. Jeszcze jak Alex wyleciała to ok ale jak już pokazali tą babkę krasnali i tego trolla to mówię wtf jak oni wyglądają..... Gdzie się podział Warcraft.

https://ibb.co/jkk68bD0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?