Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Bardziej mi chodziło o to że nasza "klasa" polityczna od lat przepala i będzie przepalać bo jak się wybiera to samo non stop to myślą że są bezkarni (no i najwidoczniej mają rację skoro są wybierani). Więc tu przynajmniej na coś historycznego (drugi Polak w kosmosie). Na 100% dało się to wydać lepiej i też bym wolał żeby to poszło np na szpital byle gdzie. Ale lepsze to niż.... Kibel za 5 baniek albo inne pomysły.
0
@UriBoyka I tak Huja wygrają.
1
@PatrychoO Miałem nadzieję że tam wyjdzie jakas babka albo chociaż zwierzę....
0
@JohnKennedy Dlaczego nie? Oni generują dla tych klubów taką kasę że głowa mała.
A w ligach gdzie praktycznie nie ma jakiś przepisów fair play to jak kogoś stać to niech płaci ile komu chce.
0
No nic nie zrobisz. Fakt jest taki że człowieka może w sekundę pozamiatać. Dobrze że się nią zajęli (chyba dość szybko) i nie zagra z tą Japonią. Niech na spotkanie wraca do zdrowia a nie na szybko bo euro...
0
@Roobo Czy są w tym kraju ważniejsze rzeczy? Oczywiście. Ale w porównaniu z tym jak tu kasa jest palona to nie jest najgorzej. 75 milionów złotych na wybory co się nie odbyły wszystkich oburzyło a prawda jest taka że to tylko wierzchołek góry lodowej.
0
@urbipl Masakra a człowiek czeka na promocje na steam hahaha.
2
@AduŚ07 Izrael nie raz pokazał że są zdolni do wszystkiego. Wcale by mnie to nie zdziwiło.
My tu ustawę co im nie pasowała chcieli zrobić to był raban na cały świat. A co dopiero w takiej sprawie gdzie są bezpośrednio zaangażowani.
0
@Cule1234 Ze 2 lata i przed wyborami znów będzie miłość do koalicji.
0
@Deathwing112 Ja miałem z 20 lat temu rekord rejestracja na 7:15 do gabinetu wszedłem o 15:20 a wyszedłem po niecałych pięciu minutach.... Dobrze wiedzieć że od tej pory nic się nie zmieniło haha...
3
@Kgorecki2500 2 lata do wyborów. Sondaże mają znaczenie jak zeszłoroczny śnieg którego praktycznie nie było. Tu ludzie nie pamiętają co polityk robił tydzień wcześniej a co dopiero 2 lata. Gdyby Donald wziął się do roboty (hahahahaha) to może jeszcze przegonić Kaczora. Bo ludzie zapomną że 2 lata leżał brzuchem do góry.
0
@FcPortoFan1999 Jestem za tym bardziej że to obrońca a Ghiță podobno do Hannoveru idzie (takie plotki słyszałem).
1
Jestem za tym transferem myślę że ekstraklasa mogła by na tym skorzystać.... A jak nie to przynajmniej byłoby zabawnie
https://transfery.info/aktualnosci/marian-huja-w-ekstraklasie-oferta-na-stole/246542
@FcPortoFan1999
1
@Kgorecki2500 Ta total war haha siadam na godzinę o 21 i wstaje od kompa po godzinie o 5 rano bo trzeba się zbierać haha nie angażuje WCALE.
0
@Borneo Wiedziałem że to powiesz "A kto byłby mocny kiedy masz koalicję 4 partii" aż chciałem napisać że za chwilę ktoś wyskoczy że to przecież koalicja i im trudno. Jak wam trudno to won. I nowe wybory. Ale nie bo można teraz korzystać z uroków władzy.
1
@Azazel_Pazuzu "A za dwa lata jedziemy znowu" to tylko pokazuje jak słabo rządzi PO. Ludzie przed wyborami byli mega antypis. Ale platforma z kolegami pokazali taką klasę że już zdążyli przerąbać wybory a za chwilę parlamentarne będą też przegrane.
No ale jak się nic nie robi to tak jest. Narzekają że im Duda veto zrobi a prawda jest taka że im zablokował 5-6 ustaw za praktycznie 2 LATA. Teraz się mięli brać do roboty ale są leserami i im się nie chce więc jadą narracją o liczeniu głosów. Żeby ludzie byli zajęci jakąś głupotą. Miało być 100 konkretów w 100 dni nie ma. Miało być do końca maja masa deregulacji i gdzie jest? Kwota wolna? Było to głosowali PRZECIW SWOJEMU PROJEKTOWI.
Jak chcą wygrać to niech się wezmą do roboty a nie tylko narzekać na wszystko i realizują program bo od tego są politycy. Jak nie to wypad (przynajmniej tak być powinno).
3
@wyrek Ciekawe czy Trump przeżyje kadencję....
1
@Alanooo W Bloodborne nie grałem bo nie ma na PC. Ale całą resztę przeszedłem. Moim zdaniem i tak najlepsze od nich to było Sekiro. ER było fajne nie licząc krypt bo one są monotonne ale to szczegół. Dużo bardziej mnie w.... że jak grałem nie było wsparcia dla ultrawide nie wiem jak jest teraz.
0
@Roobo No o cyk nagle 16% poparcia.
1
@Kengo @ZuczekFCB1899 Słuchaj tego co mówi James mniej więcej w połowie i nie p..... głupot haha.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Sprzedać tylko że nie za drobne. Bo na takiej zasadzie to nigdy dobrze nie będzie. Sprzedamy kogoś tanio raz to za chwilę inni będą tak samo chcieli. Trzeba się cenić i tyle. Już do AM poszedł chłop za darmo i jeszcze my mu zapłacili bo burdel w kontraktach narobili i trzeba zrzucić z listy. Wystarczy już tego bycia j..... z każdej strony.
0
Space Marine 2
Dziś weszła aktualizacja 8.0 zawiera między innymi skinny dwóch legionów (Białe Szramy i Krwawe Anioły). Balans broni. Klasa Ostoja może używać od teraz młota energetycznego.
Ale najważniejszą częścią patcha jest tryb oblężenia. W skrócie polega na tym że bez końca (chyba) walczy się z falami wrogów. Zabijanie daje punkty które wydaje się na różne ulepszenia. Co bodajże 5 fal jest boss po którego pokonaniu idziemy do następnego sektoru (to tak ogólnie bo jeszcze nie grałem). Do ściągania (steam) było prawie 10 GB.
Only in Death Does Duty End
The Emperor Protects
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ma klauzulę. Na poziomie 60 czy 70 milionów. Długi kontrakt. Więc jak ktoś go chce niech płaci. Nie widzę powodu żeby oddawać go za mniej niż 50-55 milionów. Po pierwsze i tak potrzebujesz rezerwy. Po drugie jak to ktoś powiedział w piłce płacisz też za potencjał. On nie jest stary pokazywał na początku że może być "dzikiem". Jak będziemy zawsze w miejscu gdzie my kupujemy za pełną cenę a do nas kto nie przyjdzie to albo za pół albo my będziemy opłacać pensję to nigdy nie będzie dobrze.
21
Za tyle to sobie mogą kupić Martina jak chcą.
27
@IamBeauty A Ty którego Trzaskowskiego? Tego z rana czy wieczora?
26
@IamBeauty Myślę że nie po prostu Peowcy siedzą cicho więc nie musimy odpowiadać haha.
0
@Hosh Umiesz latać czy zamiana płci to jak zwykle zwykłe urojenia?
0
@Ghostface No nie wiem. Wiadomo że to nie potwierdza. Ale patrząc na wielkość wszechświata liczbę planet fakt że znaleźliśmy życie na Ziemi praktycznie w każdych warunkach. I to że CHYBA znaleźli jakieś bakterie na asteroidach. Bardziej skłaniam się w kierunku że nie jesteśmy sami.
2
@DragonxNF Stare bajki Disneya. Król Lew Pocahontas Mulan miałem na kasetach. Tak samo jak masę z looney tunes. Potem na kablówce leciał bodajże program Jetix czy jakoś tak i były fajne Justice league (jakoś z początku lat 2000) Spiderman (bodaj z 96 roku) a ponadto Król Szamanów Świat według Ludwiczka.
2
@Joe_Pesci Szczerze mówiąc nie rozumiem jak ktoś widząc takie zdjęcie. Czyli mikroskopijną cząstkę ogromu kosmosu może stwierdzić że ludzie są jedynymi inteligentnymi istotami we wszechświecie. Planet takich jak Ziemia są miliony albo nawet miliardy.
A żeby było zabawnie życie nawet nie potrzebuje tego co my. I wtedy nie potrzeba planet jak Ziemia a takich liczba jest niewyobrażalna.