Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FabianekMrozek Rozumiem jeśli byś napisał "całą akcja w mediach" bo przecieki i różne info odnośnie Marca. Ale co rozumiesz przez "akcja z bramkarzami"? To normalne że chcą zespół wzmacniać. Ma bronić Mats za zasługi? Bo inaczej brak szacunku czy co? Żeby on jeszcze prezentował poziom jak ten w realu to OK ale tak naprawdę to co on nam dał przez 10 lat? Może 3 sezony ponad normę.
15
Za takie pieniądze to bym im podziękował.
4
Strasznie niedoceniany gość mam wrażenie.
W ogóle może przez to że człowiek młodszy był ale teraz nie ma piłkarzy "nowych" których bym lubił. Barcelonie kibicuje ale to nie jest podejście jak do Xaviego Iniesty Puyola Messiego czy Ronaldinho. Nawet jak Rakitić odchodził to mi było szkoda teraz mam wrażenie że nawet gdyby odszedł Pedri to by mnie to jakoś nie bolało (mimo że doceniam jego klase piłkarską). Kiedyś to byli bohaterowie. Ci co są teraz są mi praktycznie obojętni. W innych zespołach to już w ogóle nie ma o czym mówić kiedyś Pirlo Dida Totti van der Sar Nedved.... Henry jak była informacja że może przyjdzie do Barcy to się cieszyłem bo go lubię. Teraz miał być Nico i nie ma a mi to lata w sumie nie on to inny.
0
@JohnKennedy Mam pewne wątpliwości czy jest pan prawdziwy.
1
@FCB_dimiC Zmiana murarza nic nie da jak masz c.... beton.
3
@Comentateiro Powinno być co najwyżej "potężny" Bayern.
0
@esem91 Na pewno nie za cene jaką Liverpool (według informacji) chce.
0
@tadzik447 A już urlop wziąłem żeby spokojnie obejrzeć...
0
@VamosDeJong 11 listopada.
2
@Piotr,1985 W piłce się liczy kasa i taki jest tego sens.
1
Nie taki potężny ten potężny Bayern.
2
Proszę więcej nie pisać "potężny Bayern" bo to są dziady. @Comentateiro
0
@BorzyKrzys 50 metrów od trupa i policja tego nie znalazła... śmiech.
0
@Richelieu Nie wiem czy można to nazwać blamażem. Skoro to co raz bardziej wyglada na nagłą decyzję samego zawodnika. Nawet chłop z Bayernu twierdzi że Barcelona miała już wszystko z Nico ugadane. Po prostu dali mu masę siana oczy się zaświeciły i się zgodził.
1
@Hadziuk Jemu nic. Ciebie jako randoma by może nawet skazali.
0
@MichuZ44 Nie rozumiem o co chodzi z tym chłopem.... Jakim cudem on jest w F1? Przecież on zaczął niedawno a co chwilę jakąś kraksa wypadek albo coś odwala.... Ono już ich tam chyba biorą z ulicy.
0
@Murazor @Barca_Big_Moment
Chłop jedzie sarkazmem aż miło.
1
@Barca_Big_Moment Co Ty byś zrobił na ich miejscu? Skoro tu się rozbijało o rejestrację. Zapłacił 60 milionów i zgodził się na to żeby mógł odejść za darmo w przypadku braku rejestracji?
Podejrzewam że gdyby poczekał to by go zarejestrowali bo na 100% będą jakieś ruchy z klubu a więc i miejsce w limicie będzie większe. Nie chciał to jego wola. Koniec tematu (no chyba że skoro klauzula wchodzi za pół roku to jeszcze nie ale wątpię).
0
@Mixtape Bramkarz już przyszedł.
0
@Roobo Mnie zastanawia w takim wypadku kwestia co ona jadła i piła przez pół roku...
1
@xvcWinterSoldier O kurde.... On grał w Czarodziejkach. Młody chłop.
0
@pioz123 Wiesz już w zeszłym roku było gadane "pociąg przyjeżdża raz".
0
@Arcybiskup Nie wiem ja nigdy nie chcę gorszego sezonu dla nas.
Laporta i tak robi dużo patrzą na sytuację jaką zastał. Kiedyś ktoś wrzucił jakie były pensję a jakie są. Gramy bez stadionu a to też będzie duża zmiana w budżecie. Wiadomo że to powinno być szybciej. Wiadomo że są plusy i minusy ale ogólnie i tak jest plus.
0
@kubix05 Chyba Ci coś uciekło bo to jest bez sensu "zremisowała 0:0 w swoim ostatnim spotkaniu mistrzostw świata .... zapewniając sobie awans do półfinału turnieju".
0
@Jersi1 W sumie dobra gierka. Brat grywa.
1
@Arcybiskup "Mam nadzieję, że ten sezon będzie bez większych sukcesów" za samo takie zdanie powinien być ban.
Co do sytuacji Klubu nie wiem ale na 100% jest lepiej niż było 4 lata temu. Nie ma co za tym Nico płakać. Płakać to można było za Leo Messim a nie za gościem co ma pare G/A w lidze ale dobry kumpel z niego jest. Chce tam siedzieć całą karierę to niech siedzi. Ciekawe czy za rok nie będzie opowiadał że on to do Barcy tylko.
1
@doc No właśnie. Nie chce to niech nie przychodzi jego sprawa nie ma się co nad nim zastanawiać. Mam tylko nadzieję że za rok nie dadzą za niego 100 milionów. 60 to jeszcze pół biedy bo młody i rynek jest jaki jest. Ale 100 w życiu.
1
Dobrze że to nie wejdzie bo przecież to była składowa zielonego ładu którego jak wiemy nie ma i nie będzie.
https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/nowy-podatek-obedrze-polak%C3%B3w-do-ostatniego-grosza/ar-AA1HXCNH?ocid=XMMO&partnerUserId=xiaomi-ad6ce954574d0f69975b0afede0f22b6
0
@Roobo PiS2500 byłoby zabawnie.
0
@RosjaninBut Na 150% będzie.