0

Kto za? Kto przeciw (ten ruski agent)? kto się wstrzymał (ten ruska onuca)?


1

@michal26 " i by poleciał Rudy" gdzie? Chyba na księżyc... Przecież oni z Kaczorem są niezatapialni afer przez ostatnie 20 lat było w c..... i trochę a oni dalej są. Takie coś nie zrobiłoby na nim wrażenia.

2

Spodziewali się może że go skrytykuje albo coś a on im zamkną mordy bo sam by chciał iść.

0

@Comentateiro Dlatego grają w ekstraklasie.

9

@Lanosss Spoko. Prezes go odwiedzi w szpitalu to mu dojdą ze 3 miesiące leczenia.

1

No ciekawe czy City by go sprzedało.

0

@Konradowskyy Chyba raczej -1000.

0

@Faro Może w końcu będzie ktoś kto to potrafi bo od odejścia Leo to człowiek nawet nie brał pod uwagę że będzie jakieś zagrożenie. My chyba 2 lata na gola z bezpośredniego wolnego czekali....

3

To może niech Japonia przyleci do nas i skończy się zamieszanie.

4

@JohnKennedy Myślę że tam jest masa nazwisk "znanych i lubianych" nawet pewnie i Kennedy by się znalazł. Dlatego nie wiele z tym robią.

0

@Kgorecki2500 Czyli nie będzie ambasadorem USA haha.

1

@Mlodypro101 Pisz na priv to dogadamy szczegóły. Tylko uprzedzam nie jestem dentystą.

0

@kubix05
Rover, wanderer
Nomad, vagabond
Call me what you will
But I'll take my time anywhere
Free to speak my mind anywhere
Never find anywhere
Anywhere I may roam
Where I lay my head is home

0

@Mlodypro101 Wezmę kombinerki i Cię za darmo wyleczę jak chcesz haha.

0

@D10SLEO My chcieliśmy on nie. Podejrzewam że za parę lat to on będzie żałował. No chyba że jednak pójdzie do Anglii bo kosmicznej klauzuli nie ma. Ale jak to ktoś powiedział "tylko kilka klubów na świecie może uczynić cię nieśmiertelnym" to po pierwsze a po drugie "jeśli się musisz zastanawiać czy chcesz grać dla Barcelony to cie nie potrzebujemy".

1

@JohnKennedy Sorry za dosadność ale w takim wypadku muszę zapytać. To po chuj grać o puchary? Granie co 3 dni źle bo zmęczeni. Granie za granicą źle bo daleko i jechać trzeba.... Śmiech.

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Wymówkę na wszelki wypadek zawsze się znajdzie.

3

@Gaucho Klęknął przed królem. Zobaczymy czy okaże się godny.

1

@JohnKennedy Wszystkie psy są fajne (nie licząc kibiców wisły Kraków ale to nie do końca psy są).

1

@Comentateiro Można powiedzieć że premier jest tak potężny jak potężny Bayern w meczu z PSG na KMŚ.

0

@Gaucho Henry miał 14. Zobaczymy czy nawiąże do niego poziomem.

0

@BorzyKrzys Nie rozumiem fenomenu tego gościa. Chyba ma na kogoś haki bo go pchają wszędzie ostatnio....

0

@Transu96 Według mnie to jest zwykły marketing przed premierą. Żeby nie powiedzieć dosadniej po prostu pier.... a po premierze minie miesiąc i zaczną się zmiany w rozgrywce i wszystkim wkoło.

0

@Encore W sumie jakie to ma znaczenie? Liczy się zwycięzca a dalej to już może być kto chce. A wygrać powinien Komar.

3

@marcin62 Starfield w niektórych redakcjach dostawał większe noty niż Baldur haha. @clyde @4drian0 Lepiej czekać co powiedzą gracze albo od biedy ktoś z YouTube. Na to nie czekałem więc mnie to nie interesowało za bardzo. Dużo bardziej ciekawe wydaje mi się Phantom Blade Zero i ewentualnie Where Winds Meet.

2

@allien18 W 1.5 minuty.

0

@Stinger_ Tego to bym nie był taki pewny.

2

@July_6_BcN @Kessie czy @Luciano99 to jeszcze nie osobistości.

3

@Kgorecki2500 Cokolwiek się zmieniło? Bo że się tak wyrażę krytyczne nazwiska dalej widzę.

0

@wyrek Nie ważne kto jest premierem każdy powinien mieć wywalone że komuś coś nie pasuje jeśli coś jest sprzeczne z polskim interesem.

0

Ich problem. Jeśli coś tam faktycznie jest to powinno być wydobywane czy się komuś podoba czy nie.

https://dorzeczy.pl/opinie/756699/ropa-na-dnie-baltyku-niemcy-nie-pozwola-polsce-wydobywac.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?