0

@Kondziubarca Raczej musi zacząć cuda robić z wiary to jest nic.

2

@Kgorecki2500 Oby weszła Wieczysta a wisła została będzie zabawnie.

9

@Toretto "ale najbardziej kontrowersyjne" no to jest grubo przestrzelone bo wałęsa albo kwachu wzięli kasę za ułaskawienie jakiegoś gangstera (już nie pamiętam który).

2

@aspr1me Powinni Ci za znaleźne coś odpalić.

10

@Kgorecki2500 Nie są lepsze.

0

@D10SLEO Według transfermarkt chłop ma wartość 2 miliony a oni dali 3. No ciekawe czy to się będzie dodawało...

0

@Goralkov Aha czyli nie dość że pójdą za darmo to jeszcze pewnie dostaną część kasy z reszty kontraktu bo przecież nie rozwiąże za frajer...

1

Jak za pierwszym razem było gadanie że chcą 80 milionów to z automtu powinni my powiedzieć "dziękuję do widzenia". A The Szeagros zdają się w niego zapatrzeni jak w jakiegoś mesjasza.

Rozumiem że np trener go chce (nie wiem czy to prawda ale załóżmy że tak) ale to nie znaczy że musi być za WSZELKĄ cenę. Już kiedyś my robili transfery bez sensu (jeśli chodzi o kwotę i przydatności dla zespołu) bo się podobali. Potem były rozdawane kontrakty w zasadzie jaki kto chciał taki miał. A teraz są efekty... Cieszymy się jak chłop odejdzie za darmo bo mu nie trzeba płacić wypłaty jakby był najlepszy na świecie na swojej pozycji.

Już lepiej spróbować kogoś innego albo dawać szansę młodym ze szkółki.

2

@blakkudium To była akcja na walentynki w 2016 z tego co w google napisali... Nie ma po co im kibicować...

7

Masz zakaz. Rób transfery... Polska piłka w pigułce.

1

@Kgorecki2500 Ostatnio skończyłem Lies of P + dlc nie było to złe.

0

@Kondziubarca Moim zdaniem brakuje kilku kropek. Niektóre zdania są za długie jak ma Borka.

0

@karszun Nawet nie pamiętam szczerze mówiąc że on miał tak niską klauzule. To tylko pokazuje jak on u nas był irytujący.

0

Piękny refleks.

1

@macio_944 Mnie zastanawia czy my coś dostaniemy za ZP dla Komara. Czasem się takie klauzule daje. Ciekawe czy The Szwagros pomyśleli tym bardziej że on nie poszedł za duże pieniądze.

2

Co to w ogóle za artysty... Dawać Bon Jovi Metallica albo nie wiem Evanescence a nie jakiś leszczy.

3

@TR3YWAY Czyli do tego ma poczucie humoru.

6

Dobre wieści ale to jest taki szajs że nigdy nie wiadomo niestety.

0

@Hshdhrhdh Zagrali tylko dlatego że pchali ich w pucharze...

1

Maestria Wszołka....

0

@draxidox Łaski nie robią. W sumie to oni mogliby zyskać pokazując że mogą rozmawiać z przeciwnikiem politycznym. Bo podejrzewam że ci co chodzą na SM i tak na niego pójdą czy tam będzie Sikorski czy ktokolwiek inny czy sam Mentzen.

1

0

@directedbyfcb Niestety obawiam się że prawda wyglada tak że @July_6_BcN pije dziś sama ale w takich ilościach że ten Pedri i Gavi to jej się tylko śnili a taniec to będzie co najwyżej z mopem....

1

Dobrze że tamta ewidentnie zdenerwowana.

0

@4drian0 "He is convinced he will play" chłop ewidetnie planuje zacząć nową kategorię w fifie albo managera.

0

@lambard Nie śledzę Twittera aż tak. Tym bardziej jakiegoś randomowego typa haha.

0

@lambard 57 osób to szału nie ma.

0

@Sulimo Z hack and slash dużo lepsze jest Path of exile I i II. Diablo przeszedłem fabułę a jak przyszło do endgame to jest coś w tej grze takiego że się nudzi. Nawet graficznie mimo że dużo lepiej niż w trójce to moim zdaniem do poe 2 nie ma podjazdu. To dla mnie nie jest mroczne tylko ma coś jak szary filtr...

0

@Goralkov Jeśli to w ogóle prawda i faktycznie "Niemiec jest zdenerwowany na klub" to bym mu powiedział "Wyluzuj. I bierz się do roboty bo ostatnio nie broniłeś nic. Dlatego przyszedł nowy bramkarz. W tym momencie jesteś bramkarz numer 3. Ale masz kontrakt i masz się przykładać na treningach bo za ładne oczy grał nie będziesz. Albo możesz odejść jak Ci nie pasuje jakoś się dogadamy ale też musisz mi pójść na rękę". Za plecami ma mundial i jak chce jechać to też nie bardzo może sobie pozwolić na trybune albo ławę. To nie jest przedszkole że dziecko zrobi focha i wszyscy będą pocieszać. Chcę grać niech walczy o miejsce. Albo nara.

4

@blakkudium I tak by walił więc to nie ma znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?