0

@FcPortoFan1999 Myślisz że jest na to jakieś rozwiązanie? Np bodaj w Chinach jest przepis że w drugiej lidze mogą grać tylko Chińczycy (albo muszą być znaczną większością). Wiadomo że im to nie daje dużo ale tam też jest raczej inne podejście do piłki niż w Europie.

1

@RomanGroza Też mi się wydawało że to multi. Ale jak single i do tego rpg to może sprawdzę.

1

@PatrychoO Maelle ma fajniejsze moim zdaniem.

0

@marcin62 Właśnie widziałem że to wyszło na PC. Nawet się zastanawiałem czy nie kupić ale wtedy w sklepie się pokazało że wyszedł też Lies of P: Overture więc w końcu postanowiłem ograć podstawkę bo to podobno najlepszy soulslike nie robiony przez FromSoftware.

0

@Culer9002 Raczej trzeba w życiu mieć za mało problemów i szukać na siłę.

0

@Encore Znów nagrali gdzieś Tuska i kolegów? Jak u Sowy?

1

@FcPortoFan1999 No 2:2 musi Edmonton u siebie wygrać teraz bo jak przegrają to na Florydzie będzie przejebane.

0

@AduŚ07 Ciekawe że niby 2-3 godziny temu a jak patrzyłem na live to nic nie było.

0

@jacobFCB @July_6_BcN Może dziewczyna ma potrzeby. Nie wnikaj.

2

@ViscaelBarca2007 Danke schön obersturmbannführer Flick.

0

@Tarnowitz A ten nie wiem to gdzie teraz gra? Jaką ma klauzulę i ile wypłaty chcę haha?

0

Z agentką pewnego Norwega też i co z tego... Nie dość że za niego 60-65 trzeba dać to jeszcze pewnie z 15 by chciał skoro Niemcy mu 20 dają.

Niech pokaże że chce i zejdzie z wymaganiami to można próbować. Jak nie to trudno nie jest jeden na rynku.

1

@Roobo O czyli może coś dostanę bo ostatnio usłyszałem że "zajebiście gram na nerwach".

2

@Sulimo Tylko taki widziałem rano nie wiem czy jest coś nowego bo nie szukałem.


1

@fenix1983 I co z tego? Jakie mięli wyjście? Mogli zostać tam. Albo przyjść tu logiczne że przyszli tu to coś robią.

Ciekawe czy jak jest jakąkolwiek wojna to uchodzcy dostają w innych krajach socjale np. Już widzę jak np Palestyńczycy dostają socjal w Egipcie czy co tam jest w okolicy.

Sprzęt dostają kasę dostają i jeszcze zadłużenia będziemy im spłacać do 2027...

@osa91 Ciekawe czy Niemcy im dali socjal. Bo sprzętu chętnie nie dają. Francuzi też nie bardzo się spieszą. My nie jesteśmy tak bogaci a pierwsi do rozdawania. Nas broni NATO (podobno) a na pewno nie Ukraina. Już my im wystarczająco pomogli.

2

Byliśmy i jesteśmy "sługami narodu ukraińskiego". Śmiech na sali...


2

@aspr1me On podobno odszedł po tym jak był umówiony na spotkanie z Kuleszą a tamten się napie..... tak że aż nie mógł stać. Takie słyszałem informacje. Każdy normalny jak ich widzi to ma dość.

0

@Kengo Uwaga odpowiadam:

https://ibb.co/m5fPcJj5

Nie widzę plakietki. Nic innego nie dostrzegam a jestem ekspertem od gry w znajdź różnice.

0

@Kgorecki2500 Było już to głosowanie w ogóle?

0

Donaldinho.

0

Ciekawe.... Ile w tym prawdy to nie wiem. Ale jeśli faktycznie chce to niech przedstawi żądania finansowe na normalnym poziomie a nie takie że nawet w PL się wystraszyli haha.

https://www.goal.pl/transfery/nico-williams-wykonal-telefon-w-tym-klubie-chce-grac/

1

@kuz Nie jest to możliwe "wywalenie większości leśnych dziadów z regionalnych związków piłki nożnej". I to praktycznie kończy temat. Żeby ich wymienić to chyba by się musieli na bankiecie zatruć czadem. Sorry ale tak to wygląda. Koło wzajemnej adoracji system jest zabetonowany bo każdemu dobrze trwać. A to że tu piłka za chwilę będzie miała problem wejść na MŚ czy euro. Albo że szkolenie praktyczne nie istnieje (bo jaki był ostatnio młody szkolony w Polsce co się gdzies przebił) kogo to obchodzi... Ważne że mamy robotę.

Nomen omen Probierz przez x lat mówi o tym że tu szkolenia nie ma i co się zmieniło przez 20 lat? O innych krajech czesto się mówi że "tam szkoli się pomocników" a u nas co? Kiedyś byli powiedzmy bramkarze. Tylko czy oni byli szkoleni tu? Teraz nie ma nawet tego bo z topu to praktycznie tylko Szczęsny został.

I ostatnia sprawa jeśli prawdą jest to co się mówi że niektórzy piłkarze na zgrupowaniu pili aż do porzygania to natychmiast powinni być usunięci z kadry. Kiedyś w jakimś barze znaleźli chyba 4 z reprezentacji u 17 (czy coś takiego) i wylecieli z mistrzostw. To tym bardziej dorosła powinna mieć jakieś standardy. Ale trudno tego oczekiwać jak władze w związku robią to samo.

1

@blakkudium Jak patrzę na gre reprezentacji to fajnie by było Nico ale cena jest masakryczna z tego co chodzą informacje. Z drugiej strony niech próbują tych co trener chce a nie co się podoba kibicom czy nawet Deco.

1

@blakkudium Diaz nie wygląda źle. Flick go chyba chce jako numer 1 więc powinni próbować. Druga kwestia to cena bo ten z Atalanty jest pewnie ze 2 razy tańszy licząc wszystko.

1

@macio_944 Ciekawe czy Probierz dotrwa do przyszłego tygodnia.

1

@Rupert_Haubica To są właśnie efekty rozdawania pieniędzy....

0

Niby za darmo poszedł ale w sumie jak prawdą jest że za 2 lata trzeba by mu zapłacić ponad 30 baniek to niech idzie... Ludzie przecież to jest najprawdopodobniej ścisły top jak idzie o wypłaty. A ilu u nas takich jest....

2

@4drian0 @bartekvisca @Azrik @Coutinho007 @Martwy Dzięki za odpowiedzi. Zdecydowałem się więc że tam kupię. Znalazłem kilka fajnych i wieczorem zamawiam.

0

@Kgorecki2500 Szczerze to ile Lewy zagra jeszcze w kadrze? 2 lata max. A Probierz może być naszym Fergusonem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?