0

@arasz1819 Raczej czy online czy na żywo haha.

1

@arasz1819 Najlepiej się doczepić JEDNEGO słowa. Dlatego dałem Ci link do EUAA. Ty myślisz że to jest o jakich imigrandach? Europejczykach? 10 lokacji podane po wyborach. Wiadomo że w tydzień nie będzie ich sprowadzonych 10 milionów. Ale poczekaj tak jak tam jest plan na 2 lata do grudnia 2026.

Żeby było śmiesznie to bym chciał żebyś to Ty miał rację i ostatecznie do Polski nie będzie masowo brane tu tych ludzi..... ale coś mi mówi że rację mam ja i jeszcze się obudzimy z ręką w nocniku.

0

@arasz1819 Zobaczymy.



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020033006972751&set=a.164166329226094

Przed wyborami było takie same pi.... jak i tu że my nie będziemy brać w tym udziału bo my się akurat dogadali i nas to nie dotyczy.

2

@arasz1819 No to głosujecie dalej na popis i będzie super fajnie. Mówisz że kaczor znowu 300k dzentelmentow wpuści mówiąc że to Tusk. Ale nie chcesz zobaczyć tego że Tusk zrobi to samo. W Rumunii po wyborach już ruszyło i u nas też po wyborach się zacznie.

7

Dlatego trzeba grać w lidze mistrzów.


0

@AlphaNumeric No nie wiem pierwsze zdanie "Radio Wnet dotarło do projektu dokumentu rządowego "Strategia nowej równowagi" Strategia rozwoju Kraju do 2035 roku" i ostatnie "Dokument znajdziecie do pobrania na stronie radia Wnet". Czyli wychodzi na to że źródło to jakiś dokument rządowy.

8

Ciekawe.


0

@KamQiX W jakim sensie? Bugi na zasadzie do naprawienia czy samo core i feeling gry?

0

@Xpert77 To zależy czy akurat wybory i trzeba głosy zdobyć haha.

1

Gry piłkarskie.

Po pierwsze 9 czerwca na PC będzie dostępna otwarta BETA gry UFL będą to któreś z kolei testy tej gry ale pierwsze na PC.

https://www.gry-online.pl/newsroom/darmowy-rywal-ea-fc-i-efootball-zaprasza-graczy-na-otwarte-testy/z72da88

Po drugie trwają właśnie testy gry Rematch. Są to bodaj drugie testy. Grałem w pierwszych i nie jest to złe chyba najlepiej porównać to do Rocket League.


0

@Jersi1 Nie jestem pisowcem. Jestem za Konfederacją dlatego tak napisałem. Wolał bym żeby do wyboru był Mentzen no ale cóż ludzie zadecydowali tak że jest Trzaskowski albo Nawrocki dla mnie dwóch złych kandydatów ale jeden jest gorszy niż drugi. Mimo wszystkich swoich wad.

Ja nie ukrywam (i nie raz to już na La Rambli pisałem) idę głosować przeciw Trzaskowskiemu a nie za Nawrockim.

1

W sumie ciekawy materiał. Tu gra się toczy nie tylko o prezydenturę. Szkoda tylko że do wyboru jest wcale nie dużo lepsze rozwiązanie.


0

@Deathwing112 No cóż TVP w likwidacji to i dziennikarzy trzeba zlikwidować.

1

@BORO_12 Panuje optymizm.

2

@Gibbon_FCB Trzasku jest strasznie fałszywy z tym swoim uśmiechem już na pierwszej debacie to zauważyłem.

1

@Commando Niestety. W Polsce lubią ludzie "dostać" więc dostają a że potem nie widzą że wszystko drogie to głosują na tych co dadzą więcej. Gdyby to ode mnie zależało to bym w..... wszystkie 800+ zasiłki za nie robienie niczego i inne tego typu rzeczy. Jedyne pieniądze "od państwa" powinni dostawać ludzie poważnie niepelnosprawni bo ktoś ma w życiu prz..... czesto nie ze swojej winy.

Ale to nie ma nic wspólnego z tym o czym Sikorski mówi w tym nagraniu.

8

To też jest dobre. Czyli wychodzi w sumie na to że jak cie lubimy to rób co chcesz. A jak nie to czego nie zrobisz będziesz j....


4

Chyba muszę sobie odświeżyć ten film... Clint za parę dni 95 urodziny.


0

@D10SLEO Mam taką teorię że Polska to jest jakiś intergalaktyczny eksperyment. Po prostu jakiś kosmita obserwuje ile człowiek może wytrzymać. Bo to co się tu dzieje to jest aż nieprawdopodobne.... I to nawet nie chodzi o teraz tylko patrząc na historię ogolnie. Tu było tyle durnych pomysłów jawnie szkodliwych że to nie może być przypadek.

1

@misterio Jeśli będzie to trwało to tak. My w 100 - 150 lat doszli od koni do lotów w kosmos. Za 100 lat trudno sobie wyobrazić co będzie a za 1000 czy 5000 to już w ogóle. Kwestia to jest a) żebyśmy jako cywilizacja trwali i b) żeby loty w kosmos były powszechne i tanie bo wtedy zwykli ludzie będą myśleć jak można w przestrzeni zrobić biznes a to będzie rozwój. Widzisz np jak NASA latało w kosmos za państwowe to rakieta była praktycznie jednorazowa i było ok a chłop jak zaczął za swoje to wymyślili jak zrobić żeby była wielokrotnego użytku.

0

@Kgorecki2500 "Powiem wam, że fajne uczucie" to jest ciekawie zdanie. Ciekawi mnie co żeś poczuł....

1

Powiedzmy sobie szczerze że skoro kontrakt do 2031 to do 2029/30 powinno nie być tematu że przedłuża. I miejmy nadzieję że tak będzie. Chociaż coś mi mówi że będzie inaczej.

0

@RosjaninBut Ciekawe dlaczego na zdjęciu jest KN i SM skoro sprawa dotyczy RT?

0

@Deathwing112 Ja bym proponował złote monety. Wartość po 10000 zł czyste złoto. Nazwać to Złoty Donald. Z jednej strony twarz Premiera w wieńcu laurowym jak cesarze rzymscy albo coś takiego z drugiej podobizna Kaczora Donalda.

2

@AlwaysBlaugrana Są tu siły którym na płacy minimalnej nie zależy jak np zdobywca Złotej piłki @Luciano99 Można połączyć kropki...

0

Powiem Wam że firma AMD mnie strasznie irutuje.... zainstalowałem dziś nowe sterowniki do karty graficznej i chipset 7.04.09.545 co niby pomaga procesorowi i płycie głównej i tak zaczęło wszystko mulić że aż strach. Zacząłem o tym czytać i się okazało że ma jakieś problemy. Żeby było zabawniej. Nie da się tego wywalić bo ten ich instalator się wiesza... niby robi sprawdzaniw zgodności ale tak naprawdę to robi pół godziny i nic... Dobrze że ktoś mądry zrobił w Windowsie opcję przywracania systemu do punktu bo bym dostał..... gdyby trzeba robić system przez to badziewie. Szkoda słów.

11

@Gaucho Oj Rymanowski będzie cwaniakował dalej to wyleci z roboty. Kto to widział tak nieuprzejmie dopytywać na takie tematy Słońce Peru.... Powinien natychmiast wysłać Nawrockiego do mamra o Trumpa nawet nie pytać bo to wiadomo kto i jeszcze bezczelny pyta czy Premier kontrolował co się w jakimś ABW dzieje.... Babiarz za jedno zdanie poleciał z TVP to za takie coś pójdzie siedzieć.... Taki atak na majestat.

0

@Jakchcesz Kogo teraz NIBY kupujemy?

1

@arasz1819 No nie wiem. W unii europejskiej jest masa afer i jakoś wszyscy zadowoleni. W Izraelu premier też miał afere itd to jest na całym świecie. Nikt za granicą nie będzie zwracał na to uwagi a nawet jak coś napiszą to jak trzeba będzie zrobić biznes czy gdzieś się spotkać to nikt nie będzie o tym mówił. Tym bardziej że przecież Nawrocki nie był nigdy skazany ba nawet zarzutów nie miał.

Raczej się boi że nie będzie miał pełnej władzy. I nie będzie mógł przez 2 lata robić co mu pasuje. A przynajmniej będzie trudniej.

0

@arasz1819 Druga teoria jest taka że Donek się chwyta wszystkiego co ma żeby tylko nie przegrać ale nie zdaje sobie sprawy z tego że takim postępowaniem tylko zaszkodzi Rafałowi. Dobrze że w niedzielę już będzie po wszystkim. I albo w jedną albo drugą.

W ogóle to ostatnio Tusk jest strasznie zestresowany jeśli to przegra to może się to źle skończyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?