Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12 Mam coś lepszego niż hatryki.
https://pl.pinterest.com/pin/848647123563785055/
0
@CurryTheGoat30 Zieliński kończy Lewandowski kończy i jest właśnie takie coś. Średniak europejski któremu w sumie bliżej do słaby niż silny. Dobrze że w Mistrzostwach świata gra praktycznie każdy bo by było krucho...
3
Tebas może być inspirujący. Osoba niepoczytalna na poważnym stanowisku. Widać że chłop ma problemy (nawet nie tylko tym wywiadem) a jednak się nie poddaje i walczy.
0
@pluszek Ciekawe co odpowiedział...
1
@fart Brat mówił że w Małopolsce tak j.... że aż strach. Nawet grąd był.
5
Ciekawe jest to że w meczu 5:4 a TVP pewnie zrobi z 4:20 skrót.
0
@AlphaNumeric Dlaczego uważasz że to jest głupotą? Moim zdaniem głupie to jest np to że kilka lat temu z okazji D-day w Normandii wystąpienie miała Merkel a nasz prezydent nie mógł powiedzieć słowa. A nie to że się im przypomina co robili.
2
Żeby nasi takie szpile potrafili wbić.... Ale kto się odważy...
1
@wyrek W sumie ciekawe. Chociaż po pierwsze myślę że przewada była większa i nic to nie da. A dwa patrząc na to że Trzask miał jakieś dziwne finansowanie z zagranicy to nie wiem czy będą się bawić. Nie wiadomo co by wyszło.
10
No to teraz Lookman skoro Flick go chciał jako plan b.
18
Kto to w ogóle jest.... Lewy ma 38 lat meczy w sezonie rozgrywa pod 70 a tu jakiś śmieszne dziennikarze i piłkarze co w jego wieku to najwyższej kopali w ogródku robią z niego złego. Bo chłop chce odpocząć... Teraz się każdy wypowiada bo Lewandowski się klika i komuś się może przypomnę jak go skrytykuje.... Śmiech.
0
@arasz1819 Jak? Przecież na wikipedii jest "W 2013 uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych" "Prezydent elekt Rzeczypospolitej Polskiej wybrany w wyborach w 2025. W latach 2017–2021 dyrektor Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, od 2021 prezes Instytutu Pamięci Narodowej." A Tusk u Rymanowskiego bodajże mówił że w ustawce brał Nawrot udział w 2009. Nie wiem kiedy się ożenił. Ale ma syna 22 lata więc może masz rację że najpierw założył rodzinę.
0
@arasz1819 Tusk też gonił sam się przyznał... Co z tego? Ludzie to było 15-20 lat temu. Chłop od tego czasu został doktorem czy coś takiego. Prezesem w IPN. Rodzinę założył. Ale wiadomo kluczowa jest bijatyka w lesie.
0
@arasz1819 Wiadomo że stereotypowi kibole reprezentują kolegów Nawrockiego.
0
@macio_944 Ja nie wiem kto jest skrajny. Po prostu widziałem na Twitterze co ludzie pisali. Ty po prostu kpisz z tego że on ma kolegów jakich ma (sugerując że to są stereotypowi kibole. Taki trochę burak). A fakt jest taki że "elita" nie jest lepsza a nawet gorsza. Poziom mają gorszy niż dno.
5
@macio_944 Ta. Za to Uśmiechnięta tolerancyjna koalicja i jej koledzy atakują (żeby nie napisać dosadniej) małą dziewczynkę bo się im tata nie podoba... To już wolę to wyżej.
1
@LambiPL "jak przyprowadzisz pingwina" to by była ciekawa propozycja.
Biedronka albo Żabka mogli by takie zrobić haha.
1
@macio_944 Niohy były fajne z drugiej strony Wo Long był taki sobie. Rise of the Ronin podobno raczej biedny ale nie wiem bo po tym jak o tym czytałem zrezygnowałem z kupienia.
Widzę że jest demo na ps5 zobaczymy co będą ludzie mówić.
0
@macio_944 Nioh 3 podobno gdzieś pokazali. Prawda to?
2
@Rifek Właśnie biorą z tej co ją KAŻDY rząd buduje 30 lat.
0
@RosjaninBut Żeby było zabawniej.
1
@RosjaninBut Praktycznie zawsze jak widzę kogoś z PO to mam wrażenie że im się wydaje że mają jakąś taką dziwną wyższość. Nie wiadomo z jakiego powodu oni zawsze są "naj" według siebie. A są bym powiedział bufonowaci tak to nazwijmy. Może to jest przez sposób mówienia mimikę albo nie wiem może przez to że ich nie lubię i mam takie wrażenie. Ale ochydne to jest.
0
@kanver_ Leo dziś gra?
1
@tigerekxd Byliśmy żołnierzami.
0
@Jakchcesz Niemożliwe....
0
@wojopancer Serial czy film to nie ale w Baldur's Gate 3 bym zagrał pierwszy raz jeszcze raz haha. Teraz zaczynam trzecie przejscie. I dalej mi się nie nudzi.
0
@partymaker Coś gadają ale nie wiem czy to prawda. Od chyba pół roku są plotki. Było że Red Bull. Potem gadali o InPost.
A teraz jakiś Platek czy coś.
4
@Gaucho Co chce Flick to powinno być robione a nie co chcą The Szwagros. Parafrazując klasyka będzie chciał murzynkę na treningu to ma być murzynka na treningu.
0
@Bernard777 Co by nie mówić odkąd jest nowy prezes dużo się zmieniło. Henriksson Perković to nie są goście którzy by tu trafili za Filipiaka. Hasić też widać że umie grać. Maigaard po słabym pierwszym pół roku dobrze gra.
Zobaczymy. Najbardziej mi w tej drużynie brakowało planu. Siadałem do meczu i nie wiedział co będzie się działo. Tu jest gość co gdzieś indziej piłkę widział. Mam nadzieję że dostanie czas a nie że gdyby przegrał kilka meczów zacznie się zwalnianie. Rzymu nie zbudowano w jeden dzień.
0
@majkel95 Kulą w płot. W Niemczech byłem tylko przejazdem.
A to że ludzie tam zarabiali "zbierając szparagi" to co? Pracowali to zarabiali to nie czasy Trzeciej Rzeszy że mój dziadek robił za darmo bo wyjścia nie miał. Takie argumenty to sobie możesz w buty wsadzić.
To że wpłacają kasę to też po byku gdyby im się nie opłacało to by nie wpłacali bo to jest państwo poważne i tyle. Ty myślisz że robią to z dobrego serduszka?
@Borneo Nie rozumiem co tu jest napisane... Tusk nie zmienił nic w sądach burdel taki jak był a kasę miał dostać bo pro amerykański PiS oderwał teraz przegrał i parasol bezpieczeństwa zabrany. Tyle.