25

Śmiech śmiechem ale Stanowski najrozsądniejszy.

1

Chłop na początku startował do Magdy ale o numer to się nie odważył zapytać...

3

Przecież jeśli 12 maja będzie tak samo minuta na odpowiedź i 30 sekund na pytanie to będzie trwało ze 6 godzin.

2

Ale mu walną teraz Hołownia nokaut haha.

A ten odpowie: tamci źli ale my nie.

0

W sumie pytanie jest zasadne. Czy jak się zmieni nastrój w relacjach i Niemiec czy Francuz będzie robił handel to nagle będzie ok?

1

Babce przeszkadza że kogoś stać i sobie kupi mieszkanie.....

6

Ale ten Trzaskowski ma sztuczny uśmieszek.

2

Ja bym proponował 1 na 1 na stadionie. Najlepiej na noże kto przeżyje ten wygrał.

1

@July_6_BcN Dokładnie. Ale tracenie czasu w debacie musi być.

0

@Eklerek Po co? Jeszcze by się popłakał w debacie.

0

Aj pojechała dżemikiem władzy.

3

Czyli nie potrzebuje Hołowni.

0

Dokładnie. Nie kupię tu to pojadę 500 metrow dalej i kupię w lidlu albo innej Biedronce.

Rozwiązanie problemów które się samemu tworzy.

7

Ludzie. Chcecie pić to pijcie. Żadnemu kandydatowi nic do tego.

0

@Natenczas Masakra.

3

To jest pytanie na debatę..... Śmiech.

0

Żeby odrzucić zielony ład który my promowali.

0

@Hosh Do szpitala.

0

@Raducioju To jest sieć telekomunikacyjna bo to połączenie dwóch słów teleportacji i komunikacji - Warszawa pierwszym miastem swiata z działającym teleportem.

3

Nawrocki nie rozumi zasad debaty.

0

Znowu nie odpowiedział za co kasę brał.

1

Jak się na niego popatrzył haha.
A taśmowy o tym co odwalali na granicy z Białorusią ani słowa.

6

100% racji ma Stanowski.

0

Ten to jest udany....

11

Nie no. Stanowski mistrz.

3

Rafał obraził lgbty? Czyżby schował flagę?

2

Jakby wyleciał z gry na najważniejsze mecze to by była katastrofa.

0

To jest akurat głupie pytanie.

0

A to kim ten chłop jest to jest bardzo dobre pytanie.

0

@Eklerek Jak idzie o ścisłość to powiedział NAJWIĘKSZĄ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?