0

@esem91 Ciekawe czy się wyrobią na przyszłe urodziny. Bo na start nowego sezonu to nie wierzę.

0

@Tomiveb @Safrani No właśnie o to chodzi. U mnie w wiosce też przychodzi chłop i mówi że jest "projekt obywatelski" będą wyposażać świetlicę. I jest podany koszt. Ale to chyba nie oznacza że bezrefleksyjnie mają klepać taki projekt bo mieszkancy chcą. Zwłaszcza gdyby było wpisane że koszt kupienia ławki jest 1 milion złotych. Ktoś chyba powinien myśleć i się zapalić lampka że coś tu jest nie tak.

@lithotripter Oczywiście że tak i jeśli faktycznie coś takiego zrobiła to niech siedzi. Ale widzę różnicę jak ktoś ukradł batonik a inny milion złotych. Ministerstwo kultury zdaje się dało Jasiowi Kapeli dobrą kase na spektakl o aborcji. Za pisu Republika dostawała kasę. Koledzy wyżej piszą że za projekty z filmu nie odpowiada prezydent miasta. No dobra ale ktoś tak i nikt za tk nie odpowiada. Mnie np to "bardziej boli".

1

@Aragorn33 Czyli rozumiem że jakiś mieszkaniec wpadł na pomysł zrobienia kibla za ponad pół banki strefy komfortu z palet za prawie milionik i prezydent bezrefleksyjnie ma obowiązek to klepać i się nie zastanawia NIKT że to spalanie kasy? Nie róbmy sobie jaj. Ma w ratuszu całą hordę urzędników i NIKT tam nie myśli? To po co oni są...

1

No cóż. Wszystkie ręce na pokład. Ale nie ma co patrzyć na "białego z gwizdkiem" tylko awansować po dobrej grze. Na Atletico u nich trzeba uważać. Ale jest to co zrobienia.

0

Mógł podać Lewemu.

0

Szkoda że tak późno bo ciężko o zmiany. No ale trudno.

2

Lewy po akcjach. Makembe po sprzedaży to są te detale.

2

@macio_944 @kuz A to zwracam honor realizatorowi.

0

Nie no śmiech...

1

Fart trochę ale to jest klasa napastnika.

0

Też ciekawe bo nie było takiej powtórki z golem Koundé.

5

Chłop próbuje z dystansu i to mi się podoba ale celownik do kalibracji.

6

@RobsonPL Skoro był faul Martina to znaczy że tak samo był faul na Yamalu. Wcześniej był karny na Lopezie. Spalony to ok bo mają ten półautomatyczny więc raczej to widzieli. Więc nie wiem czy 2/3 to są "wypociny".

0

@pride1899 Podejrzewam że on uznał że to było w polu karnym i nie było faulu. Więc tamci zaczynają.

0

Po co ryzykować nawet wolny w taki miejscu. Wczoraj my dali taki którego nie było i padł gol. Z wolnymi trzeba uważać.

1

Ślad jest na lini.

0

Nie wiem jak się można tak męczyć grając na boisku 14 vs 11. I jeszcze ze wsparciem w obwodzie w postaci VAR...

0

@Starrk No ciekawe. Bo według tego co widzę to największy koszt gry na PC / konsole był przy jakimś Genshin Impact i to było 900 milionów. Ale + rozwój po premierze. Na same stworzenie Star Citizen 630 milionów. Z drugiej strony nowy Baldur to było między 100 a 150 milionów. Więc nie ważne ile tylko jak. Ale coś mi się nie chce wierzyć w 2 mld zwłaszcza na samo zrobienie.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_video_games_to_develop

0

@Bykunn Tak z ciekawości. Co rozumiesz przez "ludzie dalej wierzą w takie rzeczy"? Bo z tego co jest w artykule nic nazwijmy to nienormalnego nie wynika. Moim zdaniem jeśli tam faktycznie jest szyb taki duży to prowadzi do komory grobowej albo czegoś podobnego. W Chinach jest gronkowiec w którym podobno są rzeki rtęci i armia z terakoty. Więc może Egipcjanie byli w stanie stworzyć takie "miasto". Tu nie musi być żadne UFO.

1

@jedrek7000 Nawet gdyby pod tym coś faktycznie ciekawego / niezwykłego było to nigdy tego nie ujawnią. Teorie o piramidach były różne. Podobno gdzieś pod piaskiem jest drugi sfinks. Ale nikt nie pozwoli tam nic szukać.

2

@Jakchcesz Pomijając ten post na Twitterze. Idealizowanie wszystkiego co stare bierze się z tego że kiedyś ludzie byli młodsi. Słynne powiedzenie "za komuny było lepiej" dokładnie to pokazuje. Przecież nikt normalny nie twierdzi że lepiej było np jak wszystko było na kartki.

5

3:0 ale jak tak można kraść asysty haha.

2

Brawo. Odgonić Makembe.

23

Chłop nawet nie patrzy gdzie piłka.

2

Mnie bardziej będzie w kontekście Olmo interesował następny sezon. Pedriego trochę naprawili. Ostatnio były informacje że gdzieś tam badali jego geny czy coś takiego. Podejrzewam że z Olmo będzie zrobione to samo. Może się uda go naprawić. Bo widać że grać potrafi.

0

Oby mu nic nie było.

0

Nie wiem o co chodzi szczerze mówiąc.

3

Aż kurde. No ale bramkarz ładnie skrócił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?