Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę że "wydawanie wyroku" jeśli chodzi o faul Mbappé wyglądało tak.
0
"Niewybaczalne" na jeden mecz z tego po plotki chodzą.... śmiech na sali.
0
@Herato Cole Palmer?
5
@July_6_BcN Złotówka za kilogram.
0
@FcPortoFan1999 No kiedyś torrenty to była moc. Ściągało się non stop. Teraz to już by mi się nie chciało patrząc ile patchów wchodzi do gier.
2
Nie wiem ale jak na to patrzę to specjalnej "walki o piłkę" nie widzę...
0
@4drian0 Będzie mniejsza niż za nos Lewego.
0
@Stinger_ Czwarty w lidze mają z nami więc nie dostanie więcej niż 3. To jest na 99% pewne.
0
@Stinger_ Lewy bodajże dostał 3 za podrapanie nosa. Tu dadzą 2 i luz.
0
@Piotrek1993
1
@Stinger_ Za to
0
@mariogbch A bezpośrednia to nie jest minimum (w tym przypadku maksimum) 2?
1
@blakkudium "Ligi Mistrzyń" jest coś o czym nie wiemy?
0
@mikke No to dobrze dla nich. Ale to nie zmienia faktu że jak będziemy skoncentrowani to nie stracimy 4 goli przewagi. Ten trener na to nie pozwoli mam wrażenie.
18
Na szczęście z BVB jest duża przewaga. Myślę że Flick nie dopuścić do lekceważenia rywala i nie będzie cyrku jak w ostatnich latach. A jeśli będą 2 tygodnie to w lidze też mecze nie są nie wiadomo z kim. Oby jednak był na finał PK.
2
No dopchnięty. Do zapomnienia.
1
Spartakus prze chuj w takim momencie.
0
Martin podaniami nas często na minę wsadza.
4
Brawo FdJ. Dobry faul.
0
Bez faulu stanął mu na nodze.
1
Niech się to skończy 0:1 bo zawału idzie dostać.
6
Messi w takiej sytuacji jak Yamal podaje do Alvareza i to jest różnica hehe.
0
Żeby się to nie zemściło.
0
Martinez już drugi raz klnie na naszych haha.
0
Kurwa że on tego nie trafił....
1
Realizator chyba tam szuka faulu Martina.
0
No o to chodziło VeB.
2
Idzie jak po grudzie.
17
Dobry bramkarz to podstawa.
0
Bezczelny bo prawdę mówi.