1

Myślę że "wydawanie wyroku" jeśli chodzi o faul Mbappé wyglądało tak.


0

"Niewybaczalne" na jeden mecz z tego po plotki chodzą.... śmiech na sali.

0

@Herato Cole Palmer?

5

@July_6_BcN Złotówka za kilogram.

0

@FcPortoFan1999 No kiedyś torrenty to była moc. Ściągało się non stop. Teraz to już by mi się nie chciało patrząc ile patchów wchodzi do gier.

2

Nie wiem ale jak na to patrzę to specjalnej "walki o piłkę" nie widzę...


0

@4drian0 Będzie mniejsza niż za nos Lewego.

0

@Stinger_ Czwarty w lidze mają z nami więc nie dostanie więcej niż 3. To jest na 99% pewne.

0

@Stinger_ Lewy bodajże dostał 3 za podrapanie nosa. Tu dadzą 2 i luz.

0

@Piotrek1993

1

@Stinger_ Za to


0

@mariogbch A bezpośrednia to nie jest minimum (w tym przypadku maksimum) 2?

1

@blakkudium "Ligi Mistrzyń" jest coś o czym nie wiemy?

0

@mikke No to dobrze dla nich. Ale to nie zmienia faktu że jak będziemy skoncentrowani to nie stracimy 4 goli przewagi. Ten trener na to nie pozwoli mam wrażenie.

18

Na szczęście z BVB jest duża przewaga. Myślę że Flick nie dopuścić do lekceważenia rywala i nie będzie cyrku jak w ostatnich latach. A jeśli będą 2 tygodnie to w lidze też mecze nie są nie wiadomo z kim. Oby jednak był na finał PK.

2

No dopchnięty. Do zapomnienia.

1

Spartakus prze chuj w takim momencie.

0

Martin podaniami nas często na minę wsadza.

4

Brawo FdJ. Dobry faul.

0

Bez faulu stanął mu na nodze.

1

Niech się to skończy 0:1 bo zawału idzie dostać.

6

Messi w takiej sytuacji jak Yamal podaje do Alvareza i to jest różnica hehe.

0

Żeby się to nie zemściło.

0

Martinez już drugi raz klnie na naszych haha.

0

Kurwa że on tego nie trafił....

1

Realizator chyba tam szuka faulu Martina.

0

No o to chodziło VeB.

2

Idzie jak po grudzie.

17

Dobry bramkarz to podstawa.

0

Bezczelny bo prawdę mówi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?