Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Czyli podsumowując. Polska musi wchodzić w cztery litery:
Unii europejskiej
Ukrainie
Niemcom
Izraelowi
Nie możesz powiedzieć krytyki (nawet jeśli prawdziwej) bo przecież nic nie załatwisz. Masakra...
@Czajka90 Aż głowa boli jakbyś czytał hieroglify.
0
@AxelF Ja nie napisał że oni nie będą z nami współpracować bo tu rządzi "niemiecki piesek" tylko że JA BYM SIĘ NIE ZDZIWIŁ. Bo Tusk nie jest poważny.
Co do NATO to tylko potwierdzasz to co powiedziałem. Dla Trumpa to jest jak ubezpieczenie. Jak ubezpieczam auto to się zobowiązuje płacić pewną kwotę. Skoro tego nie robię to z jakiej racji mam oczekiwać pomocy jak się coś zacznie dziać. Co jest w tym złego?
Co do działań Muska to zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo na razie z tego co mi mówił kumpel który tam mieszka wywalają urzędników. Czy to wpłynie na działanie urzędników długofalowo? Zobaczymy. Jak przejął Twittera wywalił sporo ludzi i jakoś działa. Podejrzewam że tam biurokracja jest jeszcze bardziej przerośnięta niż u nas. Więc może to wyjść na dobre zwłaszcza dla budżetu.
0
@Borneo Czyli my nie możemy nigdy nic zrobić co by było dobre dla nas. Straszne to jest że są ludzie którzy tak myślą a prawdziwą tragedią Polski jest to że tacy rządzą od 30 lat.
Mamy niepowtarzalną okazję żeby coś na nich wymusić to nie bo przecież nie wypada. No dobra niech Ci będzie.
PS: Błagam zanim coś napiszesz to przeczytaj to ze dwa razy. Jak to można zrozumieć.... "Na jezdnej stronie szału masz państwo które chcę odzyskać imperium ZSRR które morduje online ziemie" ja nie piszę jakoś mega poprawnie. Ale to to już jest szczyt....
0
@AxelF Ile % PKB był dług amerykański w grudniu zeszłego roku?
"Nieśmiało podpowiadamy że Polska która przeznacza na wojsko 4,2 % PKB też jest w Europie i różnic w podejściu Trumpa nie widać" no i się mylisz bo ostatnio jak był Duda w Stanach to padło zapewne o tym że nie będzie wycofania wojsk z Europy wschodniej (a przynajmniej tak twierdzi Duda).
A poza tym nieśmiało przypominam że wice prezent USA mówił żeby się inni ogarnęli bo nie płacą tyle co powinni a nie o tym że się NATO będzie zwijać. X lat Francuzi czy Niemcy mięli na NATO wywalone a teraz nagle zdziwienie że główny sponsor się wk....
Z drugiej strony ja bym się nie dziwił nawet gdyby powiedzieli że nie chcą mieć z nami nic wspólnego. Skoro tu rządzi piesek niemiecki który Trumpa nazywał agentem a potem jeden z drugim usuwali wpisy. To jest poważne?
0
@Borneo Czyli radzisz czekać aż skończy tym że wojna i liczyć na to że wtedy oni powiedzą " no to teraz chodźcie. Zajmijmy się waszymi rodakami których nasi przodkowie pomordowali" no ciekawe podejście patrzą na to jak ta sprawa wygląda ostatnie 30 lat. No ale powodzenia.
2
@MeAndSwan Nowa zasada spalonego – Spalony będzie odgwizdywany tylko wtedy, gdy całe ciało atakującego znajdzie się za linią ostatniego obrońcy. To jest debilizm totalny i w sumie nic nie zmieni w kontekście sprawdzania spalonych bo napasnicy i tak będą grali na granicy spalonego i trzeba będzie "sprawdzać" czy wyszedł cały czy nie. Reszta na plus.
0
@MesQueUnClub96 Z tego co x lat temu chodziły ploty to prędzej to tam będzie Clinton. Podobno też spora część Hollywoodu ma się czego bać (z tego co opowiadał bodaj Mel Gibson). Ale zobaczymy. Podejrzewam że jak będzie coś się działo to ktoś się powiesi w celi (zresztą ten chłop już to zrobił) a żona siedzi cicho.
2
@Borneo Z ukrami jest jak z żydami. Albo nam liżesz d.... albo jesteś wrogiem. Tyle że tamci mają kartę antysemityzmu a ukry takiej broni nie mają.
Nie mówimy o tym że tam jest kult morderców co zrobili rzeź na Polakach po co wykopywać "stare trupy" no nie? Przecież wojna i teraz to nie dobra jest o tym mówić.
0
@arasz1819 "Jakby Polskę zmusił też byś skakał?" Gdybym był obywatelem amerykańskim to oczywiście że tak. Z mojej perspektywy ta wojna wyglądała by mniej więcej tak. Rząd wydaje pieniądze na jakieś państwo które mnie jakoś specjalnie nie interesuje. Robi to od lat a nic z tego nie ma. Teraz przynajmniej "będą oddawać swoje dobra".
Co do "Wzięły się za zabezpieczania granic :]" które Cię tak bawi.
Co ma zrobić więcej? Wysłać wijsko do Kanady?
@AxelF Tak utrata zaufania bo w NATO powiedział żeby Europa dbała o sobie.
"Wzrastające I największe na świecie nierówności społeczne, z rekordowymi ilościami ludzi na granicy ubóstwa lub poza nią. " No to jest efekt tego jak rządzili demokraci bo chyba nie chcesz mi wmówić że w ciągu miesiąca nagle się pojawiły"rekordowe ilości ludzi na granicy ubóstwa lub poza nią".
2
@arasz1819 Nie Meksyk i Kanada wzięły się za zabezpieczenia granic. Ukraina będzie praktycznie oddawać surowce (a przynajmniej dochód z nich). Za nielegalnych imigrantów się zabrali. Ty się lepiej zajmij hipokryzją naszego Donalda bo amerykański jak na miesiąc z hakiem ma sporo zrobione na kącie. Ale rozumiem że można być w szoku jak polityk faktycznie coś robi po wyborach zwłaszcza jak się ogląda polskich rządzących.
0
@arasz1819 No "aha, aha :]" robi dokładnie to co zapowiedział w kampanii. Jak przycisnął ukrów to mu dali co chciał. Kanada Meksyk to samo. Ruscy pogadali dziś przedłużył sankcje ale Ty możesz napisać tylko "aha, aha :]".
0
Syn marnotrawny. Za najniższą krajową to niech wraca haha. Wysłać geny do analizy jak u Pedriego. Powiedzmy sobie szczerze że na skrzydle by pewnie wszystkich zmiótł gdyby był zdrowy.
Ale podejrzewam że to jest standardowe co roczne pieprzenie głupot. Za chwilę będzie też o Leo Nico czy dziesiątce innych piłkarzy.
3
@arasz1819 Różnica jest taka że Trump dzięki swoim działaniom osiąga sukces dla swojego kraju. A Tusk nie bardzo.
0
Czy ktoś grał w Rise of the Ronin?
Gra wychodzi na PC 11 marca. Zastanawiam się czy nie kupić. I chciałem się dowiedzieć czy warto. Klimat mi odpowiada oceny ma chyba dobre. Gra od twórców Nioh. Ale lepiej zapytać ekspertów. Bo oceny w internecie to i tak o d... rozbić.
1
@Sulimo Teraz by nie przeszła.
0
@Yoshi94 Karnych dla Jagi nie gwizdali.
0
@Borneo Niemcy też to robili i to na Polakach i też za to nie odpowiedzieli a jest masa ludzi którzy popierają pro niemieckich polityków.
Ciekawe że jak unia chce wpływać na wybory to ok a inni to nie ale pogadamy za jakiś czas. Jak ruscy wrócą na europejskie salony. Zobaczymy co będziesz gadał.
0
@BorzyKrzys To jest ciekawa sprawa. Bo z tego co czytałem to biuro szeryf podało że w mieszkaniu znaleziono też martwą żonę i psa.
10
@esem91 Straszne jest to że najbardziej rozsądny z calej lewicy wydaje się stary komunista Miller. I to nawet nie chodzi o tą sprawę.
2
Marciniak.
No czyli po wczorajszym popisie mu powiedzieli. Siadasz. Powiedz że musisz odpocząć bo jak cie zawiesimy to będzie głupio wyglądało.
0
@Mitch_Atleta Z jednej strony tak. Ale według tego co są informacje to jest i tak 15 milionów minus. Wiadomo że lepiej -15 niż 40. Ale by się wydawało zastanowić nad tym czy to w ogóle było potrzebne zwłaszcza po czasach chłopa z B na początku nazwiska.
2
@Kidd Właśnie też to właśnie czytałem. Bo aż mnie to zainteresowało.
0
@Mitch_Atleta Pomyśleć że za niego my dali chyba 40 baniek a Nico był podobno za 50 to się robi słabo (nie wiadomo czy Nico chciał ale to inna sprawa).
0
@blakkudium Teraz jak kontrakt podpisany to i tak dostaniemy jakieś pieniądze więc nie jest chyba tak źle (chociaż nie wiem co oni mu tam wpisali a znając naszych asów to może być jakieś drobne).
Druga sprawa że chłopak trochę mało ambitny bo są lepsi a on zamiast zacisnąć żeby i ogień to raczej smutny.
1
@Kengo Ciekawe czy to w ogóle prawda. Jeśli tak to ciekawe co to powoduje. I w hardcorowym myśleniu że się tak wyrażę czy jest możliwe to "wydestylować". Ludzie chyba od zawsze szukają sposobu na długowieczność a w sumie są organizmy co żyją bardzo długo w porównaniu do człowieka. Ale takie rzeczy to już SF.
0
@Kgorecki2500 Widzę że się powodzi. Ostatnio zdaje że komp za 7000 teraz pączki za 7.... Trzeba to ukrócić.
3
@mekston Bo tam rozmawiają poważni gracze a Duda przyjechał tylko odebrać wytyczne.
1
@Sulimo Podobno prawdziwy Andy to był straszny ojciec. Między innymi dlatego jest tak mało sezonów tej bajki. Bo tam jest przedstswuony zupełnie inaczej niż było w rzeczywistości. Taką ciekawostkę kiedyś widziałem.
0
@Borneo Dla Ciebie każdy kto ma inne poglądy niż wręcz lewackie to jest Ruski agent dokładnie tak jak napisał wyżej kolega @Roobo
Wiadomo że Węgry złe bo Węgier dba o siebie a nie parafrazując Sikorskiego "robi laskę unii europejskiej". Wiadomo że konfa zła bo mówią że można coś ugrać na wojnie tj zgode na ekshumację ofiar Ukraińców. Ale po co wyciągnąć "stare trupy"? Jak to powiedziała latarnia intelektu lewicy Żukowska.
Ciekawe jak będziesz ćwierkał jak za kilka lat sytuacji się zmieni bo jak sam napisałeś ostatnio " stosunki z Rosją trzeba unormować". Pewnie nawet będziesz za tym żeby kłaść nord stream 3 bo taki będzie przekaz partyjny.
0
@Borneo "Europy czy usa to jak to człowiek czyta to zdaje sobie sprawę że gada z osobą która nie wie o czym mówi....." Za to jak się czyta Ciebie to to zdaje sobie sprawę że nie rozumiesz co się do Ciebie mówi już nie mówiąc o pisowni bo to dramat "Ale całkiem niedawno Polska cieszyła się z wyprowadzenia wojsk rosyjskich na kartki.zgdzie ta banda doprowadziła Polskę że jedzenie było na kartki" co tu w ogóle jest napisane....
Jakbyś nie zrozumiał mi w poprzednim poście chodzi o to że PARTIA RUMUŃSKA pompowała kandydata który nie spodziewanie wygrał i powiedzieli że się nie liczy. To jest dla Ciebie wzór demokracji? Gratuluję.
W drugiej części chodzi mi o to że potężne krają wpływają na nastroje społeczne w krajach słabszych i nie ma różnicy czyje to są pieniądze. Jeśli nie przeszkadzają pieniądze z UE czy USA to tak samo nie powinny przeszkadzać z Rosji czy Chin. No chyba że zakazać finansowania z zagranicy jakiejkolwiek organizacji wtedy ok. Ale wielu by się popłało bo wiele lewoskretnych projektów by się przestało opłacać. Wystarczy popatrzeć ile kasy obciął Trump różnym organizacją na całym świecie.
Ale widzę że to jest dla Ciebie za trudne.